reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

u mnie w sumie było tak- ze cykle mam zazwyczaj 26-27 dniowe, ale w ciagu roku raz zdazył sie 33 dniowy..teraz we wrzesniu...
Teraz owulacje miałam dosc poźno ...bo zamiast jak zazwyczaj 11-12 dzien..to miałam 14 dnia po południu..Dzis jest moj 29 dc..i temp pow.37..czesciej chyba biegam siusiu...i to napiecie..ale naprawde nie wierze ze sie udało..przez ten negatywny test w 26dc..choc nie ukrywam..malutka nadzieja wciaz jet i wzrasta z kazdym dniem..
ciepluto pozdrawiam i dziekuje Madziu, Pixello, Agnieszko12 za słowa otuchy;-)
 
reklama
jarzebinko, 4 dni przed okresem ? a ile dni po owulce???/

jak sie nic nie pokręci to termin @ mam książkowo 14 dni po owulce czyli dziś jest 12 dc jeszcze tylko 2 dni i zobaczymy :tak: a nie robie testu wcześniej, bo ostatni cykl mi ześwirował i przesunęło się wszystko o 8 dni... więc czekam ..... :tak:

czesc dziewczyny!!
ja jutro mam dostac @
ale cos nie czuje zeby miala przyjsc ;-)

i jak przeczucie, sprawdziło sie ... sa piękne II

Kicia Jarzębinka podziwiam wasza cierpliwość ...ja dawno byłabym juz po betce , albo bym oszalała z niepweności...trzymam za was kciuki

:-D:-D:-D:-D:-D

Jarzebinko a Ty kochana u Ciebie to jest wielka niewiadomo bo Ty tesciorka jeszcze nierobiłas... ale świeta to magiczny czas więc wszystko może sie zdarzyć ja Ci z całego serca życze II kreseczki ( ile dni po owulacji jestes bo 10dniapo owulce to juz test wychodzi;-):-)może masz jakiś na stanie.....:-):-):-):-):-)czekamy na więśći.....

dziś jest 12 dni po owulce, ale jak pisałam wyżej, wcześniej nie testuję, ewentualnie jak nie zapomnę to jutro zmierze tempkę :tak: przed @ mam poniżej 37 więc może coś się wyjaśni :tak:

a z obserwacji, to zawsze 4 dni przed @ czuje kłucie w boku... a teraz tego nie było, więc zobaczymy czy to jakaś anomalia czy ......nadzieja ......:tak:

pozdrawiam wieczornie :rofl2:
 
Czesc dziewczynki
Kurcze ja tez ostatnio marnie z czasem stoje...zakupy i szał świateczny.....
a do tego mały zabkuje ostatnie 2 zabki i masakre przechodzi:-(
trzymam kciuki babeczki za was..dawajcie znac...
jarzebinko.....posylm cieple mysli....i zaciskam kciuki:tak:
dzidzi.jpg
 
:-)witam was dziewczynki
ja właśnie wróciłam z chrzcin :):):)
Zbliza sie moja owulka więc zasuwam w czwartek na monitoring

KICIA < JARZEBINKA > RUSALKA mam nadzieje ze wy juz zafasolkowane :):):) to by było dobrze i dla mnie , bo tak juz w ciagu może i mnie by sie udało ...:tak::-D;-)
Trzymam za was mocno kciuki ale nie trzymajcie juz w napięciu i testujcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry::angry::angry::angry::-D
 
Medio u mnie bez zmian , ale to Ty miałaś meldować codziennie co u Ciebie i jak się czujesz , a Ty wpadniesz , przywitasz się i nic o sobie nie dodajesz ! Nieładnie ! Teraz jesteś naszą liderką i pisz co i jak :tak:
Jutro jadę do diabetologa , a Ty pojutrze masz położną - daj znać co Ci powiedziała .:tak:
 
a ja własnie wrociłam z mała ze spitala..ma zapelenie ucha..super! a taka jestem uczulona na to.noszenie czapek itd..no coz..w przedszkolu nie zawsze ..ale Pani doktor powiedziała, zeto niekoniecznie od nie noszenia czapki..infekcja gardła..itd..i stad zainfekowane uszka..

Nadzwigałam sie to moje malenstwo..bo tylko mamusia mogła..:baffled:wtulona we mnie..latałysmy od drzwi do drzwi..no i jak siadłam..to mocno bolało mnie podbrzusze..az myslałam, ze @przyszła..popedziłam sprawdzic..nie ma..No a moje dzieciatko juz wazy ok 15 kg:baffled:..obym nic nie "napsociła"..
Ja jak wytrzymam zatestuje 17...o ile @ nie przyjdzie
Trzymam kciuki za pozostałe!
 
Rusałko oj to faktycznie miałaś nie ciekawy dzięń :-(
co do tego dzwiganie to niemasz co się martwic ja pierwsze co pytalam sie lekarza czy moge małego nosic a on wazy wiecej napewno niz twoja niunia i powiedzial ze co do poczatkowych miesiacow w ciazy to mam sie niemartwic moge go spokojnie nosic i tez tak robie bo nie umiem mu od mówić jak mówi "ja chce mamusie.." lekarz wie co mowi, powiedział ze jak bede w zaawansowanej ciazy to już musze pomału oduczać brzdąca noszenia.... wiec jest dobrze, niemartw sie;-);-);-)
oj dziewczyny rusałko, jarzebinko, kicia trzymacie nas w napieciu nieładnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no: a ja dla Was na betke poleciałam:-D:-D:-D
dobranoc KOBIETKI;-):happy2:
 
to mnie Agnieszko uspokoiłas.

Ja juz testowałam wiec...niech pozostałe sie odsłaniaja;-)
Ja conajwyzej moge poźniej zrobic wielka niespodzianke;-)...
 
reklama
Kicia GRATULUJE!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)SUPCIO PRAWIE TAK SAMO ZASZŁYŚMY W CIĄZE, DOKŁADAJ SUWACZKA:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry