reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
klaudia82 witam również i trzymam mocno kciuki za córeczkę

Nuuuśka czy też masz jakieś problemy z tarczycą? bo widzę pomiary TSH

lenkaa87 witaj, Tobie także życzę powodzenia, bo nie ma nic piękniejszego niż marzenia które się spełniają...chociaż w tej sytuacji to w nie powątpiewam

Nuuuśka mi też tak skakało i do tego te fajne nastroju humorów przy każdym wzroście, kołatanie serca i ogólne wkurzenie które sięgało zenitu. Moja niedoczynność została wykryta przy TSH 2,54 (czyli nie dużo, ale rewolucję zrobiło) po 1 ciąży
 
Ostatnia edycja:
aljul tak, mam niedoczynnosc tarczycy rowniez jak Ty. I tsh skaczace jak chce, mimo zwiekszonej dawki Euthyroxu.

Milego wieczorku dziewczynki, odezwe sie rano z wiesciami o tempce. :*
 
Nusia kochana dmucham chucham na Twoją tempkę, musi pójść w górę, ciężarnej się nie odmawia !!:-)

właśnie też wyczytałam o mrozach i śniegu, kurcze, ja tu na wiosnę czekam a ktoś sobie jaja robi...

Piraniu wiesz co, nie mogę mówić za wszystkie, ale ja bym wolala ta nawet nie najlepszą prawdę niż sztuczne utwierdzanie mnie w falszywej nadziei, wolę konkret i wiedzieć na czym rzeczywiście stoję, nawet jeśli to nie jest to co nasza nadzieja chciałaby słyszeć, ale tak jest zdrowiej i lepiej, więc myślę, że w ogóle nie powinnaś myśleć, że swoimi radami nie wspierasz nas. ściskam mocno:tak::-)

matik, jupiii, teraz kciukasy żeby dzisiejsza siesta była tą szczególną:-)
 
Dziewczyny czy przy swoich staraniach bierzecie wiek bo też słyszałam że to ma znaczenie i że jak rodzice są starsi to większe prawdopodobieństwo posiadania córci, więc sama nie wiem. Tak jak pisałam to dostałam już ostrzeżenie od lekarza bo poprzednie dziecko było zbyt duże, ale ja uważam że to wina lekarza i mimo że puchłam w oczach, miałam nadciśnienie i cukrzycę to on nie widział powodów żeby jakąś dietę zastosować, jedynie podpowiadała to położna środowiskowa ale bała się narazić lekarzowi.
Więc tak sobie myślę że jak już bym zaszła i znalazła dobrego lekarza to byłoby wszystko ok.
Czasami chciałbym żeby to los wziął sprawy w swoje ręce i za mnie zadecydował:-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie lasencje
przelecialam Was :-) szybciutko

agagsm
gratulki:-) za syncia

matik
teraz juz tylko czekanie :-) &&&&

lilly
widze ze Ty konkretna babka ,, ja tez :cool:

Aljul
witaj i rozgosc sie :-)

zakreteczko
cos malo dzis pisalas , albo Ciebie niedoczytalam:blink:
:cool2:
Nuska
nadieje jeszcze jest, tempka nie jest ponizej linii...

matik
widzialam wykres tej laski, ale jaja brala jeszcze Clo bedac w ciazy.... Kurde...

mamakaja
kciuki zacisniete, wypatrujemy razem fasolki i czekamy na seruszko

Piranju...
ja tez senie sobie szczerosc i szczerych ludzi... Bo sama taka jestem, niektorym sie to nie podoba, nie odpowiada ze mowie co mysle.... Trudno, ja nie umiem klamac...mowie szczerze jak jest i tu na forum i w zyciu codziennym. Jak mam sklamac to wole przemilczec

a teraz jeszcze do mojej PRL. Ratuj mnie, jestem zdezorientowana, dwoch niezaleznych madrych doktorow powiedzialo mi ze nie trzeba tego zbijac..... Ze 20 to ok.... Co mam robic? Piranju, jeslibys dzis juz nie byla na forum tylko przeczytala to jutro, prosze Cie bardzo bardzo o smsa, bo bede wieczorem dopiero w domu, a chce w razie co jutrompodjac w ciagu dnia decyzje.... Kurcze......:szok:
 
reklama
Oczy niebieskie moglabys zdradzic jak wygladaly twoje przgotowania przed ciaza? Z tego co Piranha pisala udalo ci sie z chlopczykiem :) Bylabym wdzieczna za twoja odpowiedz

Nuuska widze ze czeka cie tez operacja 8 :baffled: ja wlasnie jestem kilka dni po takiej operacji i teraz piszac do was trzymam zimny kompres na twarzy i moge pochwalic sie tecza na twarzy ...:-D
Wspolczuje operacji,bo teraz juz sama wiem jak to boli :baffled: a tak na marginesie trzymam kciuki za dalszy ciag takich pieknych temperaturek i oczywiscie za II kreski na tescie:-)

Piranha mam do ciebie pytanko, a raczej kilka jak moge :zawstydzona/y:
Co zrobic jak ph meza bylo by za niskie w trakcie staran? Jak je podwyzyc do odpowiedniego wyniku 9,0? Wiem ze napewno przez diete tez coscik sie osiagnie ale co robic jak by sie okazalo ze w cyklu gdzie bedziemy sie starc maz by mial np. 5-7 ph jak pomoc sobie wtedy?
Jak u mezczyzny zmiezyc ph? Z moczu?
Ja robilam sobie przez 3 dni pmiary ph paskami ale ciagle wychodzi tak samo... zaraz sprobuje z soda zadzialac i zobacze czy cos sie zmieni.
Na ile soda wprowadzona palcem do srodka podwyzsza ph? godzine,dwie czy dluzej?

W jakim stopniu przgotowania mezczyzny i kobiety sa wazne?To znaczy czy przypuszczalnie moje przgotowania sa wazniejsze od mojego meza jezeli chodzi o planowanie plci? Nie wiem czemu ale myslalam ze moja dieta i przgotowania sa najwazniejsze wkoncu mezczyzna puszcz tylko swoje zolniezyki :-D i to u kobiety musza uchowac sie te z wymarzona plcia albo?

Ach i ostatnie pytanie skad ty masz tyle wiedzy na temat planowania plci.Skarbnica wiedzy z ciebie jest:-)

Lilly
jak sie czujesz,jak tam beta testowalas jeszcze raz?

Aljul witaj i super ze juz nie jestem jedyna nowa na tym watku.;-)

Mamakaja
:tak:trzymam kciuki za fasolke
 
Ostatnia edycja:
Do góry