reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

aljul staraj sie edytowac posty i wklejac wiadomosc w jednym, a nie piszac jeden pod drugim, czesto admin potem je blokuje.
Piszesz ze masz problemy z tarczyca, moge wiedziec jakie ?

lilly jutro od rana bede kobiecine nawiedzac, niech nie mysli ze tak latwo mnie zbyje :wściekła/y:A Ty pamietaj - teraz Ty masz dobrze dmuchac :-p

dorcia ale od ktorego poniedzialku ?? tego teraz ?? :D Powaznie jedziemy i powaznie sie pakuj :D !! Co prawda jedziemy na jeden dzionek, ale od rana takze mniemam ze wieczorem padne na cyce jak wrocimy do domu :wściekła/y: Bedzie fajowo :-)

matik to tak jak u Nas :p piranha czesto pisze - poprawcie rano hah ale jak jak Ola obok ? :-D a przecie nie wygonie jej do mycia o 9 rano bo mnie dziecko wysmieje :wściekła/y:
Kochana tu chodzilo o testy z wieksza czuloscia, ja zawsze kupowalam te ktore Ty 25, a piranha zalecila 30,ale na allegro sprzedaje je tylko jedna - ta felerna baba :zawstydzona/y:
Siesta udana ??? :D

piranha kochana a powiedz mi czyli ustalamy tor taki, ze poki tempka powyzej 36,5 to dupka biore, jak spadnie to od razu odstawiam tak ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuuśka kochana mój ma DO poniedziałku urlop...czyli jeszcze 5 dni :-D Lubię jak jest cały czas w domku...ojjj lubię...ale na dłuższą metę tak się nie da niestety.
Wybieramy się do Krynicy w weekend może nawet na 3 dni...wszystko zależy od pogody niestety. Mnie się marzy zakopane ale pewnie tam tłok jest niesamowity !?
 
dorcia no i super ze jedziecie odpoczac !! teraz zapowiadaja mrozy i to takie ze glowa mala :szok: do -25st. Dzis juz spadl snieg wiec cos sie ruszylo. A w Zakopanem ostatnio mowili ze z racji braku siegu brak tez turystow, gorale obnizyli przez to ceny noclegow, wiec nawet juz mozna dostac za polowe ceny :happy2: ja bym sie chyba skusila na Zakopane !!
 
Nuuuśka, zobaczymy rano, jeśli drastycznie spadnie poniżej 36,5 to chyba już niewielkie szanse ...choć szanse powinny być do 12 dpo bo podobno implantacja może tak późno się przydarzyć, podejrzewam, że jednak nieczęsto się to zdarza.


A tak w ogóle to naszła mnie dziś taka myśl, jestem taką szczerą do bólu osobą i piszę tak jak myślę nawet jeśli nie jest to zbyt pocieszające, a przecież ja też mogę się mylić. Dziś jakos tak mnie naszło, że może niektórym podcinam skrzydła a mamy się tu wspierać a nie dołować, z drugiej strony nie chcę pisać fałszywych pocieszeń bo dla mnie szczerośc jest najważniejsza. Mam nadzieję, że nie zdołowałam nigdy żadnej z Was.
 
piranha podcinac skrzydla ? eee no co Ty !! Chyba najbardziej denerwujace jest to, kiedy ktos falszywie nakreca, kiedy pisze sie ze na pewno sie uda, ze to na pewno to, a wcale sie tak nie mysli - nie da sie kogos uszczesliwiac na sile.
Najwazniejsze to miec kolo siebie kogos kto potrafi ustawic do pionu kiedy trzeba, kto pocieszy ale nie daje zludnych nadziei tam gdzie nie powinno ich juz byc. Ty jestes taka osoba, laczysz wszystko w jednym wiec czego chciec wiecej ?? :blink::* Na poczatku mojej drogi ze staraniem sie o fasolke potrzebowalam czegos innego. Tego wlasnie, ze ktos bedzie mnie ciagle motywowal, mowil, ze na pewno sie uda, ze to to - ze jutro bedzie pieknie w gore - mimo ze ja wiedzialam i czulam inaczej. Teraz po roku jedyne co mi potrzebne to pomoc, troche wsparcia a reszte robie juz sama :tak:Bo walczyc trzeba do konca, niezaleznie jak dlugo i niezaleznie jakie przeciwnosci losu bedzie Nam dane pokonac. bo nigdy nie jest tak zle, zebysmy mialy powod do tego zeby powiedziec - stop. A w takiej walce najlepiej poznajemy same siebie, bo czesto okazuje sie ze stac Nas na wiecej niz wczesniej moglysmy sadzic.
Przy Tobie ja sama nauczylam sie spokoju i tego, ze nie ma co sie lamac jesli kolejny cykl pojdzie na - . W koncu pojawi sie ten na +. A Ty chyba uczysz sie ogarnac najbardziej porabane cykle jakie swiat widzial ;D

matik jaaaaaaaa :-)No to jak siesta zaliczona to teraz ahoj zolnierze !! Niech mkna do jajeczka i robia co trzeba !! :-)
 
Ostatnia edycja:
eh dziewczyny dzięki oby oby :-D:-D:-D
Pirania pisz prawdę co uważasz to jest najlepsze a chyba każdy wie że wszelkie próby leczenia najlepiej skonsultować a lekarzem ;-) albo no w każdym razie uważać należy :-):-):-)
Fajnie że jesteś i tyle swojego czasu nam niezdarom poświęcasz ;-):tak::tak::tak:

widziałyście te wykresy tej dziewczyny co miała okres? i jednak ciąża:tak::tak: fajnie widać jak się pięło jednak do góry :tak::tak:


Pirania a progesteron kiedy mogę zacząć brać? czekać aż na 3 wyższe tempki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry