reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej
Miłego dnia dziewczyny
Nuuuska u mnie cos ta temperatura leniwa:tak:. Mam nadzieję, ze u Ciebie poszybowała w górę.

Dorcia Ty wiesz, ze ja też:tak:

Piranha mam nadzieję, ze lepiej się dzisiaj czujesz. Życzę zdrówka

Gorgusia zatem mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej babeczki! Nie dałam rady wczoraj wieczorem usiąść przy BB, uśpiłam Kaję i obudziłam się o 1 w nocy.

Nuuuśka, jak tam dzisiejsza tempka? Myślę, że podrośnie ale będzie już nieco niższa a dopiero po implantacji podskoczy :-) Robisz też test czynnościowy na prolaktynę?

gorgusia, według mnie wyniki bardzo ładne :tak:

Matik, a tak liczyłam, że to będzie ten cykl. Pytałam już ale nie wiem czy odpisałaś - masz możliwość sprawdzenia tych przeciwciał?

Annette, niestety ciężko to wyczuć - ile dni pod rząd odpowiednio osłabi ale jednocześnie nie zabierze szansy na ciążę, to sprawa indywidualna i zależy od jakości plemników, według mnie najlepszą metodą na osłabienie jest minimum 7-dniowa wstrzemięźliwość (podobno częste działania podnoszą testosteron, wstrzemięźliwość go obniża) :-)

anias, super, świetny pomysł z monitoringiem. Co do komentarza gina odnośnie hormonów - zabrzmiało to mało profesjonalnie (nie rozpatruje się na podstawie jednego badania ale nie zlecę kolejnego) ;-) Myślę, że warto spróbować z CLO.

Kiraa, sama widzisz jaki piękny pęcherzyk na lewym jajniku, endo pięknie urosło dzięki estrogenom wydzielanym przez rosnący pęcherzyk, super wieści, będzie owulka! Mnie w udanym cyklu bolał lewy jajnik a owulka była z prawego :-), ból potrafi promieniować a tym samym wprowadzać nas w błąd (np. bolał mnie dolny martwy ząb a coś złego działo się dokładnie piętro wyżej ;-)). Ciekawe czy ginowi było głupio trochę, że przekreślił Twój cykl ;-)Ten pęcherzyk może pęknąć już za 2 dni, testuj teraz jak najczęściej, CLO bym już nie brała.

anias, dzięki kochana, znacznie lepiej się dziś czuję :-) Pewnie będziesz mieć po prostu dłuższą FF, zapewne prolaktyna zaburza owulację, dziwi mnie podejście gina. Twoje długie cykle wynikają z wydłużenia pierwszej fazy a wydłuża ja na pewno prolaktyna bo ona wpływa na wydzielanie FSH (odpowiedzialnego za wzrost pęcherzyków) i LH (odpowiedzialnego za ich pęknięcie).
ania, przytulam z powodu żółwika :-(

krystianmartin, dzięki kochana, dziś już zdecydowanie lepiej. Piękny wykres, naprawdę! Jak samopoczucie?
 
Piranha... Powiedz mi prosze to Clo to tak wlasciwie jest po co? Zeby doproeadzic do zwiekszenia ilosci pevherzykow czy do zwiekszenia pecherzyka, zeby np nie mial 12 mm tylko 18 w jakims tam dc?
Bo w sumie tak sobie mysle ze pecherzykow to ja mam sporo(widxialam na monitorze). I jeszcze jedno czy uwazasz ze ten moj pecherzyk dominujacy wynoszacy 12 mm w 12 dc jest za maly? Bo jezeli owu mialaby byc np w 18 dc to ma jeszcze czas zeby sobie podrosl(?) co o tym myslisz?
I jezeli mowisz ze prolaktyna moze zaburzyc owu to moze warto by bylo ja najpierw obnizyc a nie dawac od razu CLO(?) tylko co ja mu powiem panie daj mi bromergon a nie clo(?) to mnie wypedzi z gabinetu;)
A i Te cykle to ja mam od zawsze takie ok 30-32 dniowe. I regularne.
 
Ostatnia edycja:
Cześć:-)
Jestem na chwilkę po kilkudniowej nieobecności. Syn znowu chory, w nocy walczyliśmy z gorączką, ehhh :-(
Piranhu zdrówka życzę :-)a jak Krzyś ? poszedł już do przedszkola?
Maggie co u Ciebie?
Krystian Nuśka kiedy testujecie?
Gorgusia dziś wizyta, jasne że trzymam kciuki:tak:
Ania-G21 pamiętam jak strasznie przeżywałam kiedy mój kilkuletni żółw zdechł. Współczuje:-(
Zakręcona coooo??? przyszła @? wredna jedna no!!!:angry:
Kiraa miłej pracy;-)
A teraz coś z serii prezenty dla M::-)
SCITEC B-100 100TAB. WITAMINA B COMPLEX NA 100 DNI (3784364082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pamiętajcie, prezent dla starających się o córki:-)

A propos prezentów:

Jak u Was dziewczyny z prezentami? Macie już coś ? Ja nic!
Co kupić rodzicom/ teściom. Nie mam koncepcji:baffled: Pomożecie?:sorry:
 
Piranho, dziękuję za odpowiedź. Tak myślałam, że to sprawa indywidualna i ciężko będzie odpowiedzieć.
Mamakaja, ja prezenty już wszystkie mam, nie lubię robić zakupu w tłoku :tak:Co do teściów to ciężko powiedzieć, ja swoim kupiłam książki bo lubią czytać.
 
reklama
Piranha jak już mówiłam samopoczucie beznadziejne, ale może i przez te szarości na dworze....termometr mam bega super szybki jeśli chodzi o pomiary:szok:.

mamakaja ja testuje w piatek ale wynik wezmę pod uwage dopiero z poniedziałku. No chybaze @ się rozkręci

Dorcia jak samopoczucie?
 
Do góry