reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej Dziewczyny:-)
Nuśkkkka- cały czas podczytuje i czekam na twoje II kreseczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Antosia- ja myśle że jeszcze wszystko może się zdarzyć co do płci. ale jeśli to chłopczyk to też wspaniale , najważniejsze że zdrowe i wyczekiwane. ja trochę nabrałam dystansu do tego wszystkiego. ja tak bardzo jestem spragniona małego dzidziusia że chyba zeświruje:-:)tak: no ale na razie nie ma szans na jakąkolwiek płeć bo nie staramy się o dzidzie. doszliśmy do wniosku że poczekamy. boje się że nigdy już nie będę miała czasu mieć drugiego Szkraba- a słowo poczekamy będzie wiecznością:-( no ale ............................

wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
kochana bardzo Ci życzę spełnienia tego pragnienia:tak:
 
reklama
daria ja się spytałam moich chłopców -jeden powiedziła że robociki a drugi że króliki, ale on kocha króliki więc wiadomo ze je wybrał.
krystian super wiesci, ja popieram wypowiedz maran(wogóle cześć laska) i że ten listopadowy jednak bedzie taki jak zaplanowalaś, a ta koleżanka juz coś widzi.
elmo a ty gdzie się podziewasz?co tam u Ciebie.
piranha tak patrzę na tą tabelkę i widzę że gdzie odstęp od owu zachowany albo to O+12 ja u mnie to sie udało
 
Polisia może kiedyś nasi chłopcy bedą mieli okazje się razem pobawić...a może bedą w jednej drużynie piłkarskiej ;-) Wiem że jesteś ciepłą osobą i jeszcze będziesz miała nie raz powód do dumy mając dwóch syneczków. Wiem co piszę, bo ja tak mam i już wyobrażam sobie jak trzeci będzie sprawiał mi radość :-D
Starszy właśnie pokazał mi kilka dni temu że już potrafi czytać i pisać a ma 5lat, a drugi mówi już wszystko i potrafi pięknie śpiewać -2latek:-D ... najlepiej wychodzą mu kolysanki które co wieczór śpiewa starszemu bratu:-D
 
Antosia ja już jestem dumna :) a najbardziej mój mąż, pęka z dumy :D i wszystkim mówi, że dwóch synów będzie mieć hahaha :D ale dziękuję Ci za ten komentarz, chwilę musiałam się oswoić, bo tak zupełnie inaczej ciąża wygląda i w ogóle, ale teraz nie wyobrażam sobie innej opcji a po narodzinach to już w ogóle :)
Czasem myślę, czy kiedyś zdecydujemy się na trzecie, ale to raczej kwestia zdrowotna pokaże :)
tak czy tak, Tobie gratuluje, jesteś niesamowitą osobą :)

Ewelin tez mam takie wrażenie, że ten odstęp jednak jest istotny, a każdy czynnik zwiększa szanse.
 
Ewelin, zerknij też, że udało się 4 osobom, które nie wzięły pod uwagę odstępu :-), ja na to patrzę inaczej - na razie 100% skuteczności jest przy zastosowaniu od 5 czynników w górę, odstęp to jakaś tam składowa (z tego co pisali na in-gender to mniej istotna, Kosmopolitan ma synka z 3-4-dniowego odstępu) a im więcej weźmiemy pod uwagę tym większe szanse :-)

Antosia, Polisia, ja w drugiej ciąży nastawiłam się na synka i naprawdę cieszyłam się z takiej opcji - Krzysiu jest kochany i moje serce matki szczerze się cieszyło na myśl o drugim takim słodziaku :-)
 
Dopiszę w osobnym poście bo BB mi się wiesza i zanim się odwiesi to mój poprzedni post zginie gdzieś tam :-D Mi się wydaje, że kluczem jest jednak dieta (prowadzono badania na myszach czy szczurach, które to potwierdziły), odpowiednia suplementacja i pilnowanie by pH nie wzrosło ani na moment powyżej 5, każdy taki wzrost odblokuje plemniki Y i więcej ich ostatecznie będzie rywalizować w bańce jajowodu o komórkę jajową zmniejszając szanse na powodzenie misji. Nie można zakładać, że skoro w poprzednich cyklach dane zakwaszacze spisały się to i w tym dadzą radę bo np. nasze pH może wyżej podskoczyć albo pH spermy może być wyższe, nie można też założyć, że skoro wieczorem pH było niskie i rano również to w nocy po staraniach jednak nie wzrosło odblokowując plemniki Y, jeśli chcemy zrobić naprawdę WSZYSTKO to trzeba bardzo przypilnować tego pH (no i zadbać o dietę, suplementację oraz poziom hormonów), ot moje zdanie :-) Idę Kaję ululać :-)
 
posciel wzięłam w kroliczki bo mamie sie mojej podobala ;p a mi sie podobaly roboty a nikomu w domu nie;p zobaczymy jaka przyjdzie ta franelka :)nadia ma z biber na zime jest swietna :) merchewka tez myslalam o tym aparacie swietna sprawa ale ze nadia ma sie niemieckiego uczyc to dostala tego tableta :) polisia myslalam ze twoi synkowie sa starsi fajna roznica wieku u mnie nadia tez miala prawie 3 lata jaksie colin urodzil :) boze mialam cos pisacale mam okropna skleroze;/ nuska kciuki za jutro !!!!:):)))) milego wieczoru wszystkim
 
reklama
Do góry