reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antosia
a jak bylo u Ciebie ze spelnieniem warunkow do tabelki :-) jesli mozesz napisz prosze

dzwczynki napiszcie prosze co do diety, jak dokladnie ja stosujecie... Czy pozwalacie sobie na wyskoki? I jak to wyglada u waszych M?
 
reklama
Piranha mnie też sie wydaje, że diata jest tu kluczowym czynnikiem a zaraz po ph, które poniekąd jest uzaleznionne w duzym stopniu od diety. Tak uważam bo widze, że np u mnie po Dukanie jest dziewczynka a ja nie robiłam nic specjalnie na dziewczynke wrecz, chciałam chłopca, ale nie miałam tej wiedzy co mam teraz, wiec zakwasiłam sie totalnie bo na diecie byłam min 8 tygodni przed staraniami, do tego oslabiliśmy plamniki codziennym sexem a o odstepie to w ogóle nie może być mowy bo sex był w owulacje I dzien po wiec moglo być nawet, ze metoda o+12 też była zastosowana, oczywiście nieświadomie ;-) no I Araki miala zdaje sie dokladnie taka sama technike jak ja I też jej sie udało w pierwszym cyklu starań I ma dziewczynke - od razu czułam , że bedzie miec dziewczynke bo zrobiła dokladnie tak samo jak ja ;)

Antosia Polisia
ja zawsze chciałam miec 2 synów wiec bym sie cieszyła jakbym tak miała, ale mam 2 babeczki I też nie jest źle, poprostu ucze sie wychowywac ja na dziewczynki bo ja sama z bracmi wychowana mam ich 3 I zawsze sie bałam, ze nie bede umiała dziewczynek wychować na takie delikatne, tylko bardziej męskie - nie wiem czy wiecie co ma na mysli... Bo ja sama jestem taka troche jak facet, w domu to ja naprawiam wszystko mój mąz ma 2 lewe rece on woli gotować no I w ogóle ja taka bardziej bezpośrednia jestem itp. Może jeszcze kiedyś bedzie mi dane mieć mojego synusia, ale póki co nie moge sie przemóc by podjąć te decyzje....

Krystian
&&& jednak za ten listopad :*


a u mnie owu chyba dziś bo brzuch mnie własnie tak kłuje jak w owu, sluz jak białko, szyjka wysoko otwarta I miekka... wiec bardzo mi sie przesuneła bo dziś mój 23 dc... a ja sie bałam, ze może być wczesniej hehehe co psychika robi z czlowiekiem to sie w głowie nie miesci :) musze iśc dziewczyny kapać I do spaniel pogonić bo już szaleją niemiłosiernie :*
 
Viedźma gratuluje, wiedziałam że bedzie dobrze!:tak:! A który masz teraz tydzien ciąży?
Nuska trzymam kciuki mocno &&&&&.:-)
Antosia jednak moje przejezyczenie nic nie pomogło :-( ale garuluje ci serdecznie i widze ze sie cieszysz.
KrystianMartin a widzisz była owulka no to super!!! Może już nie bawem spełni sie przepowiednia koleżanki. Z całego serduszka ci życze.

Chciałabym jakoś znac jakoś bliżej termin moich starań, ale to sie okaże dopiero jak z budową...:-( Najlepszy był pediatra w środe . Był u nas na kontroli u Olinka i mówi do mojego Meża że syn rośnie , żona coraz piekniejsza to trzeba byłoby pomyślec o zrobieniu córki. A jak Mąż sie nie zdecyduje to on przyjedzie i pomoże hehheheh. Myślałam że padne ze śmiechu. Agent. Sam ma dwie córki.
 
Maran widzę jak pragniesz i mam nadzieję że będę mała jeszcze okazję by Ci kibicować. Ty to masz mega przygotowanie i wiem że dopniesz swego i tego Ci życzę z całego serca!!!
 
Daria, a moja pierwsza myśl była, że wzięłabym tą z robotami :-D ale potem pomyślałam, że wszystkie są ładne i nie wiem ;-)

maran-atha, to możemy sobie ręce podać :-D, ja jakoś zawsze lepiej dogadywałam się z facetami (taka strasznie konkretna jestem ;-)) i miałam więcej kolegów jak koleżanek hihihi.

ania, ciekawe co mąż na tą propozycję :-D

Nuuuśka, wiedz, że od rana jestem myślami z Tobą i będę tą tempkę kopniakami w górę wybijać! :-)
 
Wrocila, wykapala, zjadla - USIADLA :-):-D

piranha wybijaj, kop rob co chcesz jesli ma pomoc !! Jesli nie, jak napisalam w paru postach wczesniej - obmyslaj plan kolejnego ataku na cykl grudniowy :cool2:

Dzis po poludniu zadzwonil kurier, zmywarka bedzie w poniedzialek :happy:szkoda ze nie udalo sie teraz ale ciesze sie ze bedzie :)

Zmykam sie zaraz polozyc dziewczynki, dziekuje za kciuki i slowa otuchy, chyba sama bede kopac ta tempke przez sen a jesli nie pomoze - wyzyje sie na oknach :wściekła/y:
 
Pirania no cóż uśmiechał sie ale sam sie przyznał ze bedzie musiał niedługo pomyslec bo żona chciała urodzic przed 30-tką.:laugh2: a ze 1.01 kończe 29 to niewiele czsu mu zostało hehehe. Dla mnie to już dużo bo nie dawno krecił nosem na pomysł dziecka, ale pomału go przekonuje. Gdyby tylko cos z ta budowa sie ruszyło to byłoby ekstra.
 
Nuuuśka ogromnie trzymam kciuki za jutro oby temperatura poszybowała w górę i były dwie piękne kreseczki :-)
Krystian cudnie że owulka była a może i jakaś niespodzianka będzie z tego w postaci dziewczynki :-)
Ania_g21 oby Twoje marzenia się szybko spełniły :-)
Miłej nocy wszystkim
 
reklama
Dziewczyny strasznie duzo piszecie, nie mam szan nadazyc jesli zajrze tylko raz dziennie :-(

Antosiu kochana gratuluje Ci z calego serduszka synka slicznego i zdrowego! To najwazniejsze. Wlasnie taka fujarke widzialam na pierwszym usg. Zdjecie co prawda tego u mnie nie uchwycilo, ale to bylo to. Jednak jak wiesz u mnie lekarz wtedy powiedzial ze za wczesnie, choc teraz mysle ze wiedzial a nie powiedzial (swinia). Zdrowka Ci zycze i spokojnej ciazy... buziaki.
Nuska jesli jutro testujesz to bede ogromnie &&&&&&& nawet w nocy :tak:
Oczy niebieskie u mnie to raczej nie skurcze. Mam cos takiego jak odczucie ciagniecia krocza, a wewnatrz to az boli. Dokucza mi to wowczas kiedy mam intensywny dzien, duzo w ruchu i wogole. Wczoraj wychodzilam sie pol dnia po galeriach handlowych to na wieczor mnie okropnie bolalo i jeszcze dzis nie moglam sie rozruszac. Lekarz mnie wyogladal i powiedzial ze nie widzi zadnych nieprawidlowosci, wiec nie wiem, moze to jest to spojenie łonowe o którym tu dziewczyny wielokrotnie pisaly. A u Ciebie jak tam?
Ewelin no widzisz niby na wolnym jestem a mam mniej czasu niz kiedy pracowalam :-) Co prawda nie zapracowuje sie, spedzam czas na wysypianiu sie, porzadkach domowych, gotowaniu, zabawach i spacerach z córą, odwiedzaniu mamy, zakupach.... pełen luz :-) Naprawde mi z tym dobrze :tak: Polecam. Z Twoja szyjka nieciekawie widze ale badzmy dobrej mysli. Nie myslisz zeby tez pojsc na zwolnienie? Co do poscieli ktora kiedys pokazywalas mi tez bardziej podoba sie pierwsza. Ja poki mialam wybor raczej rozow unikalam, teraz niestety mala ksiezniczka wybiera juz sama i zdecydowanie pływamy w rózu :tak:
Krystian Matik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& cały czas!
Maran to sie do roboty bierz a nie ;-) Pozdrawiam!
Myfanwy oj czuje ze to bedzie cykl bez konca ;-)
Viedzma super wiesci, bardzo sie ciesze i czekam na silne serduszko.
Polisia Araki Mamawczesniaka bobaski juz kopia na calego???? :-)

Dziewczyny wszystkim wam mocno kibicuje, ciazowkom rowniez. Nie pisze do kazdego bo troche wypadlam z rytmu ale nieustannie trzymam kciuki i sle moc fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dobrej nocki!
I licze na same dobre wiesci z rana!
 
Do góry