reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Krystianmartin ja tam nie bede Ci pleśc jakichś głupot... ale u mnie właśnie cycuchy tak wygladały I bolały jak bylam w ciązy z Alą I z Maja też.... własnie te żylki miałam I piersi takie tkliwe, że nawet stanik uciskał o spaniu na brzuchu można było zapomnieć...może akurat w cyklu w którym nie wierzysz sie uda... życze Ci tego całym sercem... I może wlasnie dlatego Twoja koleżanka widziała dziewczynke z zaczarowanego ołówka bo cos tam sie zagnieździlo... tak bardzo bym chciała, żeby tak własnie było... &&&&
 
krystianmartin, ale się cieszę, super wieści!!! Jaka szkoda zatem, że nie znamy progesteronu z połowy FL ale dobrze, że lekarz wziął sprawę w swoje ręce. Kolejny cykl będzie zaczarowany niczym ołówek i będzie z niego śliczna córeczka :tak: Tak nawet dziś rano zerknęłam na Twój wykres i pomyślałam, że wygląda owulacyjnie a owulacji algorytm nie wyznaczył z powodu tych wysokich (prawdopodobnie pociążowych) tempek w pierwszej fazie. Jednak te tempki w FL wyglądają "małoprogesteronowo", dobrze, że kolejny cykl z Duphastonem, przepisał Ci może gin kolejne opakowania? A czekaj, bierzesz nadal Duphaston w tym cyklu? Bo jeśli tak to poziom odpowiednich do utrzymania ciąży hormonów masz wyższy niż sugerują to tempki, może jak raz się uda? :-) Doczytałam właśnie na wykresie :-), że nadal bierzesz dupka, no to trzymam mocno kciuki!

anias, być może ten cykl będzie bezowulacyjny a być może któryś z pęcherzyków nadgoni i pęknie, jeśli byłoby po owulacji to gin powinien widzieć np. ciałko żółte.

Annette, przegapiłam wcześniej Twojego posta :zawstydzona/y:, Kai robi się katar i mega marudna dziś, ciężko mi znaleźć chwilkę spokoju by Was poczytać (na PW pełno nieprzeczytanych wiadomości, mam nadzieję, że nikt się na mnie o to nie obrazi :-() ...ale do rzeczy :-) Jeśli pH nie spadło poniżej 4 to prawdopodobnie część plemników przetrwała, wiadomo, że zakwaszanie zmniejsza szanse na ciążę ale niestety przy planowaniu córeczki o to właśnie chodzi. Jeśli zależy Ci na odstępie od owu to dziś już nie powtarzaj, jeśli zależy Ci bardziej na zajściu w ciążę to powtórz dziś (dbając o niskie pH aż do owulacji jeśli chcesz maksymalnie zwiększyć szanse na córcię zmniejszając nieco szanse na ciążę :-)) - dzień piku LH to zwykle najpłodniejszy dzień cyklu :tak: Chyba za wiele nie pomogłam ;-) ale nie chcę sugerować za bardzo w takich sprawach :-) To nie był test z pierwszego porannego moczu?

Daria
, wszystkie 3 komplety piękne :biggrin2:

Co do zabawek - teraz dzieci mają wszystko na tacy podane (gotowe zestawy we wszelakich dziedzinach) co na pewno w jakimś stopniu upośledza kreatywność i wyobraźnię, kiedy ja byłam dzieckiem to musiałam wszystko sama sobie stworzyć by się w to pobawić, takie ostatnio naszły mnie przemyślenia gdy oglądałam gazetkę z oferowanymi w sklepie zabawkami.
 
Ostatnia edycja:
kristian
o kurcze chyba dziewczynka z zaczarowanym olowkiem z tego bedzie... Mi na ff tez w zeszlym cyklu zaznaczylo, szybciej niz na owufr, ja powiem szczerze ze wole ff:happy:
Marchewko, a mala bawi sie tym tabletem ladnie?tablet spoko ale potem te gry jeszcze kupowac trza itd...

ja poki co dostalam plyny do kalibracji miernika i musze sie oczytac co dalej z nimi robic,....:crazy: Nie wiem czy je pic, czy gdzie je sobie mam wlac :-D

pomoze ktos mi? Czy jak kalibrije to mam je przelewac do jakiegos naczynka, czy zamaczac elektrode w tych butelkach.... Ale czarna magia..... Ja mam dzis 10dc i juz mnie trzesie z nerwow..... Na mysl o zblizajacej sie owu...

kristian u ciebie serduszko tak daleko od owu, bo wierzysz w Shettlesa, czy M wyjechal :) mierzylas ph te 3 dni do owu.... Czy jak?​
 
krystian fioletowe ???? :eek: matko to chyba te Twoje (.)(.) az za bardzo sie ciesza na przyjazd M. !!

piranha Ty teraz odpoczywaj psychicznie od Naszych staranek, i obmyslaj strategie na grudzien :-D bo ja czuje w kosciach @, dzis mnie tak brzuch boli ze szok normalnie, wzielam nospe i nic prawie nie pomogla...:no:
ale sie ciesze ze jutro wolne, wyspie sie w koncu, choc jak bedzie pogoda to smigam na krzeslo i okna szorowac !!

kiraa tak czytam co piszesz i ciekawi mnie ten Twoj miernik. Ile za Niego placilas ?? :happy:
 
Nuska
placilam ok 35€ za miernik, plus teraz jeszcze dokupilam plyny...

kristain i inne dziewczynki dziewczynkowe, napiszcie mi co jecie :wściekła/y: bo ja jakos nie moge sie najesc i glodna chodze.... Czy mozna jesc nam orzechy?
 
Dziękuję Piranho jak nie wiem co :*
Test był robiony rano ale nie z pierwszego moczu, chyba z drugiego. Powtarzałam test jeszcze 2 razy w ciągu dnia i po malutku ta druga kreska blednie. Ale ja dużo piję w ciągu dnia i nie wiem czy te wyniki są wiarygodne. Mnie chyba te testy rano wychodzą najlepiej. Wczoraj ok 5h przed starankami zaaplikowałam sobie replens dość głęboko niestety (1/3 aplikatora) i tu mam wątpliwości czy nie przedobrzyłam :-( Owulacja moim zdaniem będzie dziś wieczorem albo w nocy. Dopiero później doczytałam o Replens, ze niezbyt przyjazny plemnikom.
Znalazłam artykuł: Badania Kliniczne | HEXANOVA na temat Replens. Badania prowadzone co prawda na krowach i myszach i pewnie sponsorowane ale cóż ;-)
Ogólnie jestem w niezłym stresie, no ale są w tym też pewne plusy :-D
Dzisiejsze staranka sobie chyba daruję :tak:
 
Annette
wiesz co, Replens nie jest zbyt przyjazny plemnikom, to jasne, ale o to wlasnie chodzi w starankach dziewczynkowych... Jesli zalezy Ci na dziecku, nie na konkretnej plci, powtorzylabym jeszcze dzis serduszko....ja uzywam Sylku, mniej niszczy plemniki :-)
 
reklama
kiraa - czasem trzeba jej pomoc bo nie wszystko chodzi zupełnie płynnie - rysik dużo pomaga... moja póki co używa tych programów które były tam zainstalowane... dwa były do ściągnięcia za darmo... jeszcze bajek jej nie wgrałam ale jak samemu chce się coś wgrać to trzeba przekonwerktować bo ten tablet odtwarza w jakimś dziwnym pliku...
 
Do góry