reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maran powiem Ci szczerze że u mnie Młoda do tej pory bawi się lalkami bobaskami ...chou chou i baby born ma i szał z nimi codziennie...nakupowałam jej w lumpeksach ciuszków i się bawi w dom ! To się jej jedzcze nie znudziło. Szał robiła też mini kuchnia i zestaw do sprzątania. I ta lalka co Ci pisałam , ta do stylizacji. I kolekcja Littlest Pet Shops...ma tego caaaałą masę ....pomału dorasta do decyzji o sprzedaniu kolekcji po to żeby kupić sobie na przykład tego Furbiego (myślę że za kolekcję weźmiemy dobre 500 zł)
Długo bawiła się też takim pieskiem chodzącym..chyba Bobbi czy jakoś tak.
Dłuuugo by tu wymieniać...ogólnie sporo zabawek miała i ma ....jest jedna więc każdy ją rozpieszcza. Tak,że raczej bawi się długo zabawkami,nie nudzą się jej tak szybko.
Jedynie ten pamiętnik to był taki troszkę...niewypał !


Nuuśka właśnie Młoda zakomunikowała że chciałaby na Mikołaja
http://allegro.pl/poduszka-maskotka-2w1-jednorozec-happy-napper-glos-i3660608573.html
Ma dziecko pomysły ...nie ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

OWULACJA BYŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest ciałko żółte w lewym jajniku wielkości1,97x1,79 cm płynu nie stwierdzono, endometrium 10,4mm.
Wszystko dobrze. Gin dał mi skierowanie do szpitala na monitoring i nie wiem... od następnego cyklu, chce mi zrobić komplet badań hormonalnych :). I jak on to powiedział... no chyba ;-)że jest pani już w ciąży
ale przecież nie jestem
 
Dorcia, ale masz fajnie z nią... u nas tez zabawek masa, ale jakos tak nie umieją sie zająć na dłużej, wszystko jest doslownie na chwile... takiego pieska chodzącego tez maja I kotka również ;) hehehe a Ala nie raz mi mówi nudze sie, nudze sie a ja jej powiem wówczas to sie pobaw lalkami w domu z Mają, ona bedzie miala swoje dzieci Ty swoje - bo wiele rzeczy mamy podwójnie jak dla bliźniaczek, ale ona nawet nie chce tylko tak sie pokłada I marudzi jak to ona sie nudzi... jedyne co lubi to artystyczne tworzenie - malować, rysować modelina itp. ale tu znowu sie kłócą, choc kazda ma swoje hehehe mówie Ci czasem to człowieka I złość bierze I śmiać sie chce :) Kochaja sie bo jak Ale do szkoły odprowadzamy z Maja to sie rzegnaja jakby sie mialy tydzien nie widzieć I buziaki I papapapa po 100razy ale znowu nie raz jak sie zejda to jakby ich jakieś czorty opanowały wrzask, pisk I nic wiecej aż oszalec można a teraz zgodne razem rysują wiec ja moge na komuterze popisać ;)
 
Krystianmartin super wiesci :) a czy oby na pewno nie jesteś tego nie wiesz wszak sexy były I owulacja była wiec wszystko jest mozliwe :) ciesze sie, że dobre wiesci przynosisz :* I &&&&& za pomyslne rozwiazanie tego cyklu a jak nie tego to grudniowego... oby wreszcie coś ruszyło :* buziaki
 
krystian hehe wiedzialam !!!! :-)super super ze jednak nie bezowulacyjny i ze gin postanowil troszke nad Toba popracowac :-)badanka na pewno nie zaszkodza a moze wiele wyjasnia, i monitoring, no super zakonczenie tygodnia, oby wiecej takich dobrych wiadomosci :-)

Dorcia Monster upiory mamy juz trzy, poduche maskotke tez mamy, z Ustronia, wielka biala owce :wściekła/y:pamietnik elektryczny hmmm cos moze byc, patrzylam za tym kiedys, ale to tez drogie pieronstwo nie ?

maran ja Ci powiem ze lalki to u Nas szal jest. Miala kiedys Baby Born-a i chodzila z Nia wszedzie, doslownie i w przenosni :-) teraz juz sie Nia nie bawi, czesc rzeczy po niej rozdalismy ale jaki byl lament ! Nie chciala oddac nikomu ale chyba sama zrozumiala ze jest juz za duza :cool2:
 
Krystianmartin, wspaniałe wieści. Spojrzałam rano na Twój wykres i też mi się wydawało, żę owu była. Moim zdaniem wcześniej niż pokazał test owulacyjny, a owufriend pewnie nie wyznaczył Tobie owulki, bo za mało miał początkowych temperatur.
Daria, roboty albo lwy - pomyśl, co bardziej podoba się Colinowi.
 
Witam sie lasencje, jakos nie pisze, bo tylko Was czytam i ucze sie od Was, jak tu ktoras napisala, a od kiedy mam ipada a nie laptopa, jakos mi nie po drodze z pisaniem ;-)

nuska juz tu mi testuj! Bo ja spac przez zacisniete kciuki nie moge:laugh2: ale cisne dalej

widze ze tematy prezentoe, moj mlody ma dostac tez storio2, o ktorym pisala Daria, cus takiego
VTECH TABLET STORIO 2 80-136805 3-9 lat (3683837840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

myfanwy mocno kciukam
 
Kristian
sledze Twoj wykres, ciesze sie ze owu byla, powiedz czy owufriend zaznaczylo Ci owu.. Czy Ty sama bo wczoraj jeszcze krzyzyka nie mialas....

staram sie wstawic moj wykes jakos mi nie wychodzi na tym ipadzie:crazy:

a ja wocilam po calym tyg wyczerpana z pracy , spalam 4 godziny :cool: ale mi teraz dobrze, mlody bawil sie z Tatim :cool:
 
reklama
Do góry