reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mamuśkamimi tez masz nadeta szefowa ?? :wściekła/y:ja po ostatnim tygodniu mialam taka niechec do pracy ze szkoda gadac. Czepianie sie doslownie o wszystko, dokladanie nowych obowiazkow, slowa dziekuje nie uslyszysz ale opierdooool z kazdej strony :no: Powiedzialam kiedys do Ł. ze jak zajde w ciaze bede szczesliwa wielokrotnie, z wielu powodow, jednym z Nich bedzie to, ze bede mogla psychicznie odpoczac od pracy tu gdzie teraz pracuje, w miedzyczasie mam nadzieje, znajde cos innego, bo tego jawnego wykorzystywania mam juz serdecznie dosc, ale siedze cicho bo poki jest jak jest trzeba sie trzymac tego co sie ma..:blink:

maggie to dobrze, ze z malym w porzadku, u Nas w pracy byla dzis kobieta z dzieckiem, ktore z przedszkola przynioslo wszy :baffled: u Oli w szkole w zeszlym roku byla akcja WSZY bo jedna dziewczynka ze straszej klasy przywlokla dziadostwo do szkoly, roznioslo sie na pare osob i panika. Ola codziennie myla wlosy tak sie bala :-D ale na szczescie wszystko po czasie ucichlo.

Moja zamowiona zmywarka jeszzcze nie wyslana :dry: w sklepie maja informacje ze wysylka w terminie 6-7 dni, pieniadze zaksiegowali we wtorek wiec spodziewam sie jej w przyszlym tygodniu. No coz...na kazda przyjemnosc chyba musimy poczekac.

Spokojnej nocy kobietki moje :*

krystian jutro tempka bedzie o 7 :-) no chyba ze bedzie tak tragiczna, to zasiade dopiero pozniej, ale bedziesz wiedziala co na rzeczy przynajmniej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Antosia, faktycznie sterczy w górę, że hoho :-) i kształt też ma taki bardziej chłopięcy ...choć 12 tydzień to wciąż bardzo duża szansa na pomyłkę, śliczny dzidziuś!

Dorcia, ja bym się wstydziła coś takiego sprzedawać, a jakie komentarze miał sprzedawca?

vviedźma, super wieści!!! Kolejna wizyta za tydzień?

Annette, z tym spadkiem tempki naprawdę bywa różnie, czasem owulka jest kolejnego dnia a czasem 2-3 dni potem, czasem nie ma żadnego spadku a tempka zamiast spadać to rośnie (wszystko zależy od tego jak wyrzucane są hormony i jak nasz organizm na to reaguje, progesteron zaczyna być produkowany jeszcze przed pęknięciem pęcherzyka a on podnosi PTC), najlepszym wyznacznikiem są chyba testy owulacyjne (pomijając monitoring :-D), kreska czasem potrafi ściemnieć dosłownie z godziny na godzinę.

Nuuuśka, dokładnie tak jak napisałaś :tak: ...ale mam nadzieję, że nie będziesz już musiała ich pić :-) Od rana trzymam mega kciuki za poranną tempkę, jutro 12 dpo, testujesz testem 10 mIU/ml czy czekasz?
 
Ostatnia edycja:
Nuśka - nadęta to delikatnie powiedziane, to wredne babsko :dry: Pracuje tam dopiero od kilku miesięcy a już mam jej serdecznie dosyć, wciąż niezadowolona, uśmiechu zero, no i słowa dziekuję też nie zna. No ale z pracą tak ciężko teraz, że męczyć się trzeba niestety.

Dorcia - pisałam ci już że ja kilka razy już kupowałam u tego sprzedawcy i byłam b. zadowolona, ale ostatni raz kupowałam u niego jakies ponad rok temu. Teraz przejrzałam to nawet wygląd aukcji się pozmieniał i asortyment pewnie też. Kiedyś sprzedawali końcówki serii takich firm jak h&m, czy zara, albo drugi gatunek z jakimis małymi dziurkami po na prawdę okazyjnych cenach. Szkoda, że taki niewypał, ale chociaż kase powinni Ci w miare szybko zwrócić, no chyba że to też się pozmieniało. Oby nie.

Vviedzma - super wieści, to czekamy cierpliwie na kolejne piękne wiadomości.

Antosia - gratulacje, super że dzidzia zdrowa :tak:

Mar-chew - gratuluję zdanego egzaminu i trzymam kciuki, abyś dostała się na studia :tak:

Uciekam, dobrej nocki !
 
dobry wieczór
chwilke mnie nie było,
bardzo mało czasu ostatnio mam,
wszystkim ciężarnym gratuluje!!!
za staraczki cały czas trzymam &&&&&&&& i nie puszczam

Pirhaniu wklej tabelkę, bo jestem ciekawa jak wygląda
 
jestem jestem ! :)

krystian przepraszam za spoznienie, ale musialam dziecię do szkoly wyprawic, teraz mam minutke bo je sniadanko. A wiec temperatura jeszcze nie spadla ale nie wzrosla tez Bog wie jak wiec podejrzewam ze spadnie jutro.
Ale i tak jakis + ze dzis nie poleciala :-)

piranha oki,wiec tak kochana zrobie jesli chodzi o ziolka. Co do testowania, czekam spokojnie, jesli jutro temperatura nie spadnie, moze jutro sie skusze na test, jesli poleci to wiadomo..:zawstydzona/y: Ja sie juz tyle tych jednych krech naogladalam ze juz sie chyba boje testowac :wściekła/y: Jak Ci to wyglada ?

mamuśkamimi wiem ze to zadne pocieszenie ale ja tu pracuje 2 lata i coraz czesciej mam ochote walnac tym wszystkim :no:


LISTOPAD 2013

Myfanwy - termin @ 17.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17/18.11 ( 10 cykl starań )
Annette - termin @ 23.11 ( 1 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2013

Kiraa - termin @ 01.12 ( 3 cykl starań )
zakrecona - termin @ 11.12 ( 1 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 18.12 ( 20 miesiąc starań )
matik2012 - termin @ ( 7 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

mamuśkamimi ( grudzień 2013)
maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
gdusia ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Witam

Wiedzma ciesze sie ze ciaza rozwija sie prawidlowo:) trzymam nadal kciuki Kochana:)

Nusia za ciebie trz trzymam kciuki za II kreski:)

Mam pytanie do robiacych testy owulacyjne. Kiedy powinnam patrzec na wynik? Bo po kilku minutach kreski na tescie sa takie malo widoczne a na drugi dzien jak spojrze to ten test jest suchy i kreski sa bardZiej widoczne i ta druga tez. Wiecie o co mi chodzi?
 
Dzięki Nuuuśka a nie korciło Cię z teściorem?
Kurczę chciałabym abyś ujrzała II:tak:. Tyle się napracowałaś i dopieściłaś ten cykl... że powinnaś otrzymać nagrodę.
Na zdjęciu Martinek jak miał 4-5 miesięcy i teraz z maja:-D.

Dorcia to kiedy wpadasz? Bo nie wiem kiedy mam ucztę szykować:-)

DZISIAJ WIZYTA U GINA cieszyłabym się gdyby mi powiedział: właśnie ma pani owu" hehe nierealne:-D

vviedźma za serduszko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
anias2 hej wynik testu odczytujesz do 10 minut, potem już nie. ważne aby kreska testowa była taka sama jak kontrolna albo mocniejszaZobacz załącznik 593844 to są testy z tego samego dnia
u góry z godziny11:00, potem 14:00 i 15:30 a o 18 takiZobacz załącznik 593846
 
Ostatnia edycja:
krystian czy mnie nie korcilo ?? dzisiejszy plus, ze wstalam niedospana wiec z lekka nieprzytomna, malo co kojarzylam i moja polkula mylenia obudzila sie dopiero teraz :rofl2: Ale nie korci mnie. Nic a nic,wczoraj zanim wyszlam do pracy mialam jakis taki nagly atak amoku na test ale sama siebie naprostowalam, popukalam pare razy w glowe dla porzadku i git :-)
Smiem przypuszczac, ze jutro szanowna zechce poleciec, co by tego dobrego nie bylo za duzo wiec staram sie nie nastawiac na testowanie.

anias dziekuje :*
 
reklama
Do góry