reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Trzecia !!!
Wstałam o 6 ! Przebrałam Młodą , bo mają jakieś występy i jestem !!!

WITAM WAS
Dzisiaj piątek , piąteczek, piątunio :-D:-D:-D

Miałam wczoraj ciężki wieczór...padłam po 20 ! Tak mnie brzuch bolał że szok-aaaa i na bank się przytrułam...bo M też "przeleciało" ! Tylko my dwoje jedliśmy na kolację "karczek pieczony" taki z foremki....bllllllle...ale już jest lepiej :tak:

Araki GRATULACJE
...na różowo !!! Super !!!

Wiedźma
trzymam &&& , szczerze i mocno życzę żeby wszystko było OK !!!
 
Ostatnia edycja:
Hej
Dorcia lepiej? Ja już chłopaków odstawiłam i zaraz za duński się biorę.

Piranha testy nadal są dodatnie ale napewno jestem już po owu ,bo mam biały śluz duużo białego sluzu, to chyba znowu jakaś infekcja.:wściekła/y:.

vviedźma czekam na super nowiny i oczywiście&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Czwarta! A wlasciwie ja bylam pierwsza , bo pisalam po polnocy:-)
nuska taki wychuchany cykl i bedzie z tego wychuchany synus :-D to zbadaj w 8 dpo...
 
Hejka!

kifsi, niech M bierze identyczne dawki ale niech nie łyka B-50. "Zawracaj" ile chcesz, chętnie pomogę :-)

Kiraa, u mnie tylko progesteron wyszedł wyższy (około 18 ng/ml) ale to po kilku miesiącach łykania B-100. Nie zachodziłam w ciążę przy dawce Duphastonu 1x1, udało się w pierwszym cyklu z dawką 2x1 :-) Mi się wydaje, że długa abstynencja jest lepsza od codziennego osłabiania - długa wstrzemięźliwość też osłabia plemniki (powyżej 7 dni ilość plemników gwałtownie spada, dziewczyny na in-gender stosowały np. 2 tygodnie przerwy w staraniach) a co do codziennych starań to podobno wzrasta testosteron u mężczyzn (co nie jest na rękę przy staraniach o córeczkę). Najlepszy byłby jeden złoty strzał w O+12 ale ciężko się wcelować ;-)

Nuuuśka, odstaw już koniecznie potas, on miał przyspieszyć plemniki Y :-), teraz tylko łykaj suplementy pomagające w implantacji (łykasz też koenzym Q10?) i dbaj o glukozę bo w ubogim w nią środowisku chłopięcy zarodek może nie rozwinąć się do blastocysty. WOW, jaki skok na wykresie!!! Ten ból być może wynikał z tego, że po owulacji wzrasta prolaktyna, być może teraz jest niższa a za to progesteron wyższy? :-)

krystianmartin, u mnie taki śluz robił się już kilka-kilkanaście godzin przed owulacją ...co było mi na rękę w staraniach o córeczkę :-)
 
Piranha to może jeszcze jestem przed owu? Ale nie sądzę.Wiesz myślałam , że jak zrobię progesteron to od razu wezmę wyniki do gina, ale niestety czeka się kilka dni. Więc jak zrobię 7 dpo to i tak nie wezmę ich ze sobą, bo to wychodzi 14 a wizyta 15 listopada.
A propos znalazłam wyniki z lutego
estradiol 50,98 pg/ml
fsh 5,37 mlU/ml
LH 3,44 mlU/ml
prodesteron 22dc 9,71 ng/ml
prolaktyna na czczo10,79 ng/ml
po obci 113ng/ml

Gin kazał powtórzyć prolaktynę
 
Piranju
czyli u Ciebie moglo byc tak, ze biorac 1x1 duphastonu zachodzilas w ciaze, ale ze progesteron i tak byl niski zarodek obumieral? Ja synkiem zaszlam tez przy 2x1.... Hm ciekawe...
co do abstynencji 2 tyg, chyba bedzie to nieosiagalne ze strony mojego M :baffled:.... Kurcze czyli jesli np serduszka bylyby w 5 dc, 8, 10 12 dc, to po 5 tym nic nie musze robic w sensie sylku i zakwaszania..... Tylko po 10 tym dniu i 12 stym? Kurcze metlik i strach..... Leki tzn ta lukrecja dla M jeszcze nie doszly.... Moze spisac ten cykl na straty i starac sie dopiero jak M obnizy sie testosteron.... I podniesie estrogen...
 
krystianmartin ja dzis dobrze spalam i wstalam wczesnie, ale nie pisalam co by na gluuupa nie wyjsc ! :-D jutro za to bede spac, wiec masz szanse mnie wyprzedzic :-)

piranha dobrze Kochana, potas w takim razie odstawiam. Staram sie dbac caly czas o wysoki poziom glukozy, jem sniadanka, nie dopuszczam do uczucia glodu - obcykalam sie juz od A do Z :-) nie wiem jak to jest z tymi bolami, ale jak mnie jajniki rtwaly to jeden Bog wie ! :zawstydzona/y: dzis juz lepiej, a temperatura mnie zdziwila, toz to na prawde wychuchany cykl i doslownie i w przenosni :D a co z tym moim progesteronem ? myslisz zeby badac czy nie ?

kiraa ja to codziennie przed snem chucham na termometr zeby juz sie nie przytykal wiecej ! :-D

Dorcia łooooooooooo boziu to co to za karczek !! lepiej Ci juz ???
 
reklama
Do góry