reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ewelin, elmo, daria ile wasze maleńkości ważyły na usg koło 21 tygodnia?
Mój 428 g.
Daria rośnie Nadia jak na drożdżach. A jaką Collin ma piękną opaskę hihihi.

ta Nadia mu zaklada o on nosi;p colin ma tak dluga grzywke ze co chwile mu trzeba obcinac ;/ to mu nadia opaski zaklada;p

dostalas zdjecie synka ?

ja nie wiem ile wazy dziecko lekarka mi nie podala;/
 
reklama
Daria nie mam niestety, mały się odwrócił i całą buźkę zasłoniło łożysko. Przez chwilę tylko na początku widzieliśmy jak ziewa :-)
Mam zdjęcia ale tylko strategicznych dla połówkowego miejsc, kręgosłupa, serca itp. Następne usg nagramy na płytkę DVD.
 
Pirania wow to co Kaja ma oczy! Boska :-)
Ewelin wiesz co, ja oczywiscie czuje sie jak slon. Ale tragedii nie ma, ostatnio nawet pisalam ze brzych mam jak z Zuza miesiac wyzej a jednak nie. Kiedy Daria rzucila haslo zeby zmierzyc brzuch przypomnialam sobie ze w pierwszej ciazy co jakis czas zapisywalam obwod brzucha i okazalo sie ze na tym etapie mialam dokladnie tyle samo. Czlowiek przyzwyczaja sie do swojej sylwetki a potem rosnie i rosnie i konca nie widac :-) ale nie narzekam, nie narzekam.
Oczy niebieskie swietne wiesci, swietne. Poszukam czy mialam usg na tym etapie i Ci napisze.
Daria ale masz pomocników :-) kiedys pytalas o te jaderka jak pisalam ze maja zejsc do moszny. Wczesniej na usg widac siusiaka i ten worek a jaderka schodza na swoje miejsce gdzies na tym etapie. Czytalam juz kiedys cos takiego "W 29 tygodniu ciąży, u chłopców następuje zejście jąder do moszny. U dziewczynek następuje dalszy rozwój warg sromowych, ale są one jeszcze zbyt małe, aby zakryły łechtaczkę. Ich rozrost nastąpi dopiero w ostatnich tygodniach trwania ciąży. Twoje małe szczęście waży już około 1300 gram i mierzy 26 cm".z

Oczy niebieskie 20 tc 316 g, 24 tc 689 g.
 
Ostatnia edycja:
Elmo stosowalas ta sode dowcipnie? To wystarczy tylko troche wlozyc palec? Skad mam wiedziec ze wlozylam na odpowiednia glebokosc? I co sie stanie jak dotkne szyjki?
 
Oj to i ja już po wizycie!
Jestem strasznie wykończona psychicznie i fizycznie, bo oczywiście był poślizg jak zwykle, więc tylko napiszę króciutko, że to...

!!!!DZIEWCZYNKA!!!!! :tak::tak::tak:

Już zakupiłam Lecha Free i zapraszam wszystkie do oblewania :-D A teraz idę się wykąpać bo padam...

Piranha, Daria, śliczne te Wasze dzieciaczki!!!
 
Araki megaGRATULACJE!!!! :-) Super!!!!!!!!!!!!!!!!! Poprostu super! :tak:

Anias wczesniej zrob sobie test, wloz palca do srodka i zbadaj na jakiej wysokosci jest szyjka. Tak tej sody tyle co na czubku palca wiec to niewiele, poczatkowa mozesz odczuc dziwne nieprzyjemne uczucie ale to szybko przechodzi. A co by sie stalo gdybys dotknela szyjki? Nie wiem, ale ponoc nie wolno dotknac.
 
Elmo ale na brzegu tylko wystatczy tej sody zaaplikowac? Nie mozna dotknac szyjki ale przeciez ta soda i tak tam splynie i "ja" dotknie...
I jeszcze jedno, mam to zrobic raz przed staraniami? Czy musze co 4 godziny powtarzac? Nawet w nocy? Czy nie kpniecznie?

Przepraszam za lawine pytan..
 
reklama
Do góry