reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik wyobrazam sobie jakie to musialy byc emocje :)



A w ramach ciekawostki wyczytalam ostatnio, ze prawdopodobienstwo ciazy blizniaczej (oprocz genow i kuracji hormonalnych) zwiekszaja tez: kwas foliowy, maniok, karmienie piersia, spozywanie mleka, wysoki wzrost i lekka nadwaga, ciaza ktoras z kolei. Ciekawe, ile w tym prawdy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
maran-atha :-) dziękuje. Bardzo mi się miło zrobiło jak o mnie też wspomniałaś. Ja zauważyłam że ostatnio się mniej udzielasz,ale pamiętam o Twoim marzeniu :-) i czekam kiedy i Ty zaczniesz działać!

Nuśka
:-) ja też uważam że owulka jeszcze przed Tobą. Super że masz ten monitoring! Na chłopaka to wręcz wskazane! Szkoda że ja nie miałam.... :tak:będę obserwować Twój wykres i temperaturki z nosem przy monitorze:-D. Działajcie i rozmnażajcie się:-D,trzymam kciuki!!!!!!!

Oczy niebieskie u mnie najlepiej się sprawdziła zwykła oliwka Bambino,od wczesnej ciąży smarowałam brzuch na noc,i ani jednego rozstępu nie mam. Wiem że może uciążliwa w użyciu bo brzuch tłusty,ale teraz też się na nią zdam. I Bambino lepiej się nawet sprawdza niż oliwka Johnsona w żelu,bo ta się strasznie klei.

Matik nooo..Ty wiesz. :-) obserwuje z nadzieją Twój wykres!
 
Daria a czy Nadia przed pójściem do przedszkola miała jakikolwiek (w sensie nawet bierny) kontakt z językiem?

Pozdrawiam, trzymam kciuki i miłego dnia życzę! :)[/QUOTE]

tylko taki jak szliśmy do sklep czy sasiadka z dolu cos tam gadala . na placu zbaw sie czasami z dziecmi bawila dlatego takie podstawy tylko umiala jak dzien dobry dziekuje siku pic przepraszam itp :) a teraz do logopedy bedzie chodzila raz w tygodniu na 30-45 (moim zdaniem to malo ) bo w pl chodzila codziennie na godzine to sie pewnie podszkoli :)
 
no to ja ani wysoka bo tak ok164/165 ani gruba itp.
wiem że przed zajściem odchudzałam się i spożywałam grejpfruty 2.3 x dziennie jajka na twardo na śniadanie no a obiady normalnie czyli polskie ;) no i udało mi się ładnie schudnąć na 53kg z 57kg ale za moment ciąża no i tu też chudłam mimo że nie było wymiotów, a no i cała ciąże jadłam sos słodko kwaśny z kurczakiem albo wołowiną :)
 
Doczytuje Was w biegu, bo w drodze na 1.listopada.
Ja blizniakom nie mowie nie ;) :cool::-D

piranha jesli moglabym Cie prosic na podstawie mojego wykresu, teoretycznie kiedy mialoby byc serduszkowanie?
pekniecie/najwiekszy bol, 13 dc godz 17.....

dziewczynki jak wytluszczac nicki?
 
Maran mowisz house wife? :-) a powiem Ci ze ja teraz tez. I czasem mam wrazenie ze mam mniej czasu niz jak chodzilam do pracy. Ciagle z czyms nie moge zdazyc i nie mam kiedy odpoczac. Ale nie ma co narzekac, dobrze ze mamy dla kogo byc tymi zonami i mamami, czyz nie? Pozdrawiam Cie goraco, buziaki.

Oczy niebieskie gdzie kupilas ta kurtke, na allegro? Jak tak to daj podejrzec linka. Ja uzywam balsamu przeciw rozstepom z Rossmanna, kiedys uzywalam z ziaji i sie sprawdzil. Na lutówkach raz dziewczyny wrzucily link z lista wielu wielu kremów tego rodzaju i powiem Ci ze bylam mega zaskoczona jaka chemia jest w skladzie co niektorych. Dlatego postawilam na ten z Rossmanna bo skald jest zupelnie naturalny. Mysle zeby dorzucic jeszcze jakas oliwke ewentualnie, ale wlasnie ta tlustosc mnie zniecheca :/
 
oczy niebieskie ja w kazdej ciazy uzywam oliwek w pl uzywalam taka w zelu ona dluzej natluszcza skore tutaj takiej nie ma to mam zwykla z rossmana teraz a predzej hippa nie mam rozstepow ani nic ale niektorzy maja takie geny ze co zrobia to i tak maja ;/ u mnie w rodzinie moje babcie czy mama zero rozstepow i celulitu babcia urodzila 5 dzieci wszystkie ponad 4 kg , wiec ja zawsze licze na geny;p ale wiadomo lepiej natluszczac ;p
 
reklama
Dziewczyny a jak sie zapatrujecie na picie kawy w ciazy?
Oczy niebieskie Ty zdaje sie pisalas ze pijesz, jaką?
Ewelin a Ty???
Pozostali???
 
Do góry