reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana87, dziekuje za opd. Zdaje sobie sprawe, ze szanse 50% sa, probuje znalezc paru procencikow wiecej;)
wiem, ze sie ludze a juz teraz w moim przypadku nie zalezy ode mnie. Jesli
cgodzi o samopoczucie s ciazy to ciaza ZDECYDOWANIE inna. W ciazy z synkiem zero mdlosci, teraz od 6-12 tyg mega mdlosci, brak sil, totalne rozbicie. Od 13tyg praktycznie jak reka odjal.
Niebieskie oczy- moje gratulacje!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oczy niebieskie
GRATULACJE...ale piękny siusiak i jajcenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ale się cieszę !!!!!!!!!!!!!!
Myslę że "to co mi wysłałaś " naładowałaś mega pozytywnymi siusiakowymi fluidkami ...ślij nam tutaj !!! Duuuuużo siusiakowych ...duuuużo !!!!!!
WOW...WOW...WOW ale się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!

Gosica GRATULACJE i trzymam &&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-) właśnie nadrabiałam zaległości z ostatnich dwóch dni Wczoraj wieczorem na spacerku moj kochana sunia tak sobie rozwaliła łapke o szkło że masakra:-(i musiałam ją troszkę potulić i zabrakło mi czasu poczytać
Oczy niebieskie gratuluje:-)
Nuuuska moja @ najprawdopodobniej 10-11 listopad (nie wiem czy castagnus coś tam nie namiesza:-):-) Będzie to pierwszy cykl staraniowy i mam nadzieję że szczęśliwy dla Wszystkich staraczek :-) Mocno będę trzymała &&&&&&
Dla tych które przeziębienie dopadło dużo dużo zdrówka
Trzymajcie sie dziewczyny cieplutko
 
Gosica, myślę, ze masz szanse na córeczkę na pewno powyżej 50 %

Piranio, Nuuuśka, teraz myślę, ze mój wykres powinien się wyświetlić: m.28dni.pl , dzisiaj rano zrobiłam test owulacyjny i pasek testowy wyszedł grubszy niż kreska kontrolna, poza tym mam ból owulacyjny, więc chyba jednak owulacja dziś była. Już prawdę mówiąc niewiele z tego rozumiem :no: Niestety pasków na dziś wieczór nie mam, miałam tylko 5 szt, jedyne jakie były w aptece, zamówiłam więcej na all.. ale jeszcze nie dotarły. Mnie pierwsza kreska na paskach zaczęła się pojawiać 2 dni przed owulacją. Nie wiecie czy można próbkę moczu przetrzymać np. w lodówce, zeby test zrobić jutro? Czy to już nie ma sensu?

OCZYNIEBIESKIE - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Jajka jak malowane ;-)
 
Annette teoretycznie mozesz, ale ja bym chyba odpuscila, bo chyba najlepiej badac na swiezo :tak:Niestety wykresu dalej nie widac, nie zalogowane osoby nie maja do Niego wgladu po prostu :zawstydzona/y:
Jesli dzis krecha testowa byla grubsza niz kontrolna to to rzeczywiscie moze zwiastowac owulacje choc ja Ci powiem ze i ja niewiele z tego rozumiem :confused2: pomieszanie z poplatniem kurcze.

PAŹDZIERNIK 2013

Dorcia - termin @ 23.10 ( 9 cykl starań )
Vviedźma - termin @ 24.10 ( 4 cykl starań )

krystianmartin - termin @ 21.10/24.10 ( 18 miesiąc starań )

LISTOPAD 2013


Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )
matik2012 - termin @ ( 6 cykl starań)
Myfanwy - termin @ ( 1 cykl starań )
gorgusia - termin @


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Oczy niebieskie MEGA GRATULACJE! Powiem tylko tyle, odkad sama zobaczylam taki widok jakies 7 tyg temu bylam pewna ze i Ty go zobaczysz :) Ale widac kazdy musi swoje przezyc w oczekiwaniu na "werdykt"... Zagladalam bo tak czulam od rana ze dzis masz wizyte, nie wiem skad to przeczucie. Teraz czekam na szczegolowy opis.

Ja zaliczylam niedawno pogotowie z mala, choc glupio to zabrzmi to liczylam u niej na jelitówke ale jednak angina, caly dzien zbijalam temperature co 4 godz. Ech :-( Zdrówka dla chorujacych.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla staraczek i moc &&&&&&& &&&&&&&

Dobrej nocki.
 
Oczy niebieskie GRATULUJĘ!!!!!
cieszę się Twoim szczęściem:tak:
Dla chorujących dużo zdrowia życzę -mój młodszy tez chory a ja już trzeci dzień umieram z bólu głowy :baffled:
Dla staraczek przesyłam świeże fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Oczy niebieskie gratulacje, jednak marzenia się spełniają, super super :-)
Ana nie popadaj w depresję choć ja to rozumiem też tak miałam, niby się człowiek cieszy ale pełny obaw jest a hormony szaleją
Gosica witaj, trzymamy kciuki za dziewczynkę
Airfix ale smutna historia i co za nieodpowiedzialny facet, brak słów
Piranho, dziękuję kochana za rady, pozdrawiam cieplutko i zdrówka życzę :-)
Elmo zdrówka dla córci, a Ty dbaj o siebie kochana
Antosiu jak sie czujesz ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry