reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Polisia, mamakaja nie straszcie! :) a tak na serio to na USG bylo tylko jedno cialo zolte ale za to mialam niedawno sen, ze USG bylo dwojke widac :rofl2: Prwada jest jednak taka, ze ja na codzien nosze naprawde bardzo obcisle rurki i na upartego moge w nich nadal chodzic ale nie chce brzuszka z zawartoscia gniesc.

Polisia tez chyba zaczne cykac fotki brzuszka :) A jak sie czujesz? Ja mam czesto mdlosci i brak apetytu. Jem troche na sile. Codziennie w ciagu dnia funduje sobie drzemki kiedy moj maly spi bo strasznie senna jestem. Wczoraj strasznie sie czulam - caly dzien bolala mnie glowa, ale to chyba od Duphastonu ktory biore 2 x dziennie. Bylas juz na USG?
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamawczesniaka jeśli nosisz takie dopasowane to nie ma się czemu dziwić.ja też chodzę w rurkach ale takich luźniejszych, dlatego sie jeszcze mieszczę. Teraz jest fajnie bo jest moda na leginsy i tuniki. Ja dodatkowo mam super ciuchland obok pracy, można naprawdę tam śliczne szmatki znaleźć.
 
hejka dziewczyny ja dziś obudziłam się z humorem ale szybko mi przeszedł aż się z mężem pokłóciłam ale nerwowo nie wytrzymuję czy przez ten parodel mogę mieć takie skutki? wczoraj byłam pod drzwiami u pani Dr ale nikogo nie było nawet tabliczki z godzinami nie ma ani nr tel. szok na teście owu robi co raz wyraźniejsza kreska więc owu się zbliża tempka opada . Miałąm nie brać tabletek tych na dziewczynkę ale jakoś się nie przemogłam więc może ach już wątpię we wszystko a Wy macie takie fajne problemy czy chłopak czy dziewczynka ja też tak chcęęęęęęęęę :wściekła/y:

Elmo na bank masz chłopaka już Ci mówiłam :-) a kosmo pamiętam bo w tedy byłam jak poszła na usg i przestała się odzywać ale on nie stosowała na PH tego wszystkiego tych witamin również, bo Pirania po tym jak ona już w ciąży była doszła ona tylko odstęp zrobiła
po za tym macie dopiero drugie dziecko więc jakby nie było to na 3 jeszcze macie szansę a na 4 to już wątpliwe by było więc nie załamujcie się dziewczyny macie swoje szczęście w brzuszku :-)
 
Dziewczyny zakupiłam dziś magnez 600mg+ B6 na dziwczynke . może być taka miesznka? i witamine C ale musujące tabletki, nie wiem czy to dobrze? magnezu jedną tabletke czy więcej dziennie? zrobiłam przed chwilą test owu. i wyszła druga kreseczka blada. chociaż w brzuchu czuje już jakby miał mi się okres zbliżać:) i plecy pobolewają, ale testy owulacji nie wykazują jeszcze niby. wczoraj był 13 dc. i wieczorem były ostatnie przytulanka na córcie. już dziś nie będę ryzykować, Jak w tym miesiącu nic nie wyjdzie to całkowicie dostosuje się do Waszych rad. :happy:pozdrawia


 
Ostatnia edycja:
mamawczesniaka no ciekawe :p mój brzuch jest jeszcze zerowy, całkowicie, a jak czytam, że Ty już w ciązowych to można się zestresować :D
ale zerknełam sobie na foty poprzedniej ciazy i brzuch mi wyszedł w 13tc więc luz :) rurki cały czas mam grane jeszcze
ja usg mam dopiero 3.09 więc jeszcze dwa tygodnie i dłuży mi się, dopiero wtedy ktoś mi potwierdzi (mam nadzieję), że jednak mały ktosiek tam sobie rośnie :)

mamakaja dzięki za troskę, czuję się zwyczajnie, aż tak, że sobie wkręcam, że chyba jednak w ciąży nie jestem :O a co do zdjęć to pamiątka fajna, dzisiaj oglądałam te poprzednie, jak zobaczyłam brzuch z 40tc to się autentycnie przeraziłam :D

dziewczyny tak tu pocieszacie Elmo, że potem, jak przyjdzie czas na moje usg to nawet jak mi 100 lekarzy powie (czysto hipotetycznie), że to dziewczyna to nie uwierzę po tych Waszych historiach! :)))
a tak poważnie to dłuży mi się ten czas, już bym chciała być w drugim trymestrze :D
 
Polisia, nie zamartwiaj się brzuszkiem, ja też jeszcze nie mam tzn jest lekko większy ale to tłuszcz, bo znowu zaczęłam jeść węglowodany :-p Spodnie po diecie mi wiszą i cieszę się bo się ładnie wypełnią zanim będę musiała przeskoczyć w ciążowe ;-)

Ja mam wizytę 2.09 więc dzień przed Tobą, też już chodzę po ścianach, teraz jadę do rodziców na tydzień i taka mi myśl chodzi po głowie, czy by nie poprosić taty o usg przez brzuch ale chyba nic nie zobaczy jeszcze :laugh2:
 
W wpisie sprzed roku na forum -znalazłam że jony ujemne ( na dziewczynke ) emituje też zmywacz i lakier do paznokci ;) także od jutra 2 razy dziennie będe zmieniać kolor pazurków :p Mąż powie że zgłupiałam heh:laugh2: ametyst mam ale w kawałeczku, chyba schowam do kieszeni, może coś poemituje :p
A tak w ogóle dziś wziełam pierwsza tabletke CLO - czuje jajnik, kłucie jakby, ucisk, boje się hiperstymulacji i chyba się nakręcam:-(
polisia moja kuzynka rodzi za 2 tyg, a brzuch ma hmm...jakby w ciązy nie była tylko się troche przejadła, albo może tak drugi miesiąć, więc nie martw się brzuszkiem urośnie jakiś napewno:tak: ja do 5-tego miesiąca mogłam ubrać się tak że widać nie było, a w 6-tym mi wywaliło taki że chodzić nie mogłam
 
Airfix a nie, jakoś brzuszkiem strasznie się nie martwię, obejrzałam foty, poprzednio mi wywaliło dopiero po 13tc, raczej martwię się takim totalnym zerem objawowym i trochę się już wizyty doczekać nie mogę.
śmieszne z tym lakierem hahahaha :D

Araki nooo dłuzy się ten czas :D chyba na takim wczesnym etapie przez brzuch nie widać, chyba :D

mamawczesniaka haha :D no ja rano jestem płaska, a wieczorem taki lekki brzuś, ale normalny a Ciebie mocno męczą wzdęcia? może espumisan? pamiętam, że to było okropne.
 
reklama
Do góry