reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
anna wogóle nie znamy twojego cyklu, niewiadomo jakie masz ph, suplementy warto brac ok 6 tygodni przed staraniami, więc jakbys teraz zaczeła je brac to może w nastepnym mogłabys zacząć starania, śluz gęsty tzn ze owu jescze się nie zbliża ale nie moge tak powiedziec czy w 14-stym dniu zakończyc czy nie. ja np. owu miałam z 16- na 17 a elmo 13-stego więc sama widzisz u każdej to róznie bywa. A chociaz mniej więcej znasz dzien występowania u ciebie owulki, czy cykle masz regularne, czy odczuwasz jakis ból podczas owulacji? a wiem że tego duzo do czytania ale jak chcesz zwiększyc prawdopodobieństwo córci to radze znaleźć czas, siąść czytać i analizowąć> innej rady nie ma, my możemy tylko pomagać.
 
Ewelin00- dobrze mówisz , nie ma się co śpieszyć.chociaż nie jest mi z tym łątwo :) nie mierze temperatury, cykle mi się poprzestawiały nie wiem kiedy jest owulacja. :( jak widzisz nie jestem przygotowana, chociaż już 7 miesięcy czytam na forach jak sobie pomóc, ale późno na Was trafiłam-chociaż lepiej późno niż wcale:)
martwi mnie trochę podejście mojego meza, bo wie ze troszkę kombinuje na dziewczynke i chodzi mu o to ze to jest ingerencja i żebym czasem czegoś nie wykombinowała:( tzn. żeby nie przesadzić z różnymi dziwnymi rzeczami żeby czasem nie zaszkodzić dziecku:( trochę się tym martwię :-(
 
Elmo ja Ciebie bardzo rozumiem, aż za bardzo. Tak się w pierwszej ciąży nastawiłam na córkę, że nie przyjmowałam do wiadomości że to chłopiec. A po USG które miałam w 6 miesiacu chciało mi się wyć. Jadłam słodkie, brzuch wyglądał na dziewcyznkę, zbrzydłam... jak ja się cieszyłam, dopóki usg nie rozwiało tego, mało wszystkiego-dzwonie do męza ze będziemy mieli synka, a ona na to- no nie żartuj. A teraz jest naj ukochanszym synkiem :) Teraz bardzo chcę dziewczynkę, jednak jak okaże się że bedzie chłopiec to raczej już tego tak nie przezyje :) Ważne żebym jakoś dotrwała do końca ciązy i urodziła zdrowe dziecko :)
Lukaa ja taka zwykła WIT C wsadziłam, tzn połowe. A potem w necie znalazłam że połowe Wit C 250mg trzeba, a ja połowe 1000mg użyłam , masakra.. PH 3 haha

A jeszcze mam pytanie do dziewczyn- na jednej ze stron planowania płci ( chyba nawet na forum była tu podawana daaawno temu ) pisze żeby łykać zurawine ( na dziewczynke ) w celu obnizenia PH, ale tylko do owulacji, po łykana pozniej moze powodować poronienia.... Może któraś ma jakas wiedze na ten temat?
 
byłaby któraś z Was tak miła i wkleiła mi lub napisała prywatną wiadomość metodę na poczęcie chłopca... chyba najbardziej inetesuje mnie dieta... bo jak przeczytałam diete na dziewczynkę, to muszę przyznać, że w ogóle mnie już nie dziwi czemu mam swoją Hanię :p a myśmy w owu celowali:rofl2: eh...
 
Witam Dziewczęta :-)

Elmo, nic więcej nie napiszę, bo dziewczyny napisały już dużo, a w szczególności Maran-atha. Nie smuć się Kochana. Za wcześnie na łzy. Lekarz nie powiedział - widzę narządy rodne kobiety. Jestem pewna, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś, żeby mieć swojego upragnionego syna. Jednak poza pragnieniem syna, było też pragnienie posiadania dziecka. I jestem pewna, że niezależnie od tego, co ma między nóżkami, będziesz to dziecko kochać do szaleństwa, bo widać też miłość w Twoich słowach, jak piszesz o Zuzi. Ściskam Cię Kochana.
Krystianmartin, uśmiałam się z tego, co napisałaś o lekarzu. Ja w pierwszej ciąży na nic się nie nastawiałam specjalnie. Kiedyś wróżka wywróżyła mi trzy córki i tylko zwyczajnie i naiwnie byłam zdziwiona, że ginka podczas usg poinformowała mnie, że będzie synek. :-)
Ana87, jak nie wiesz, kiedy masz owulację, najlepiej zacząć mierzyć temperaturę i obserwować swoje ciało - szyjka, śluz, itd. Nie ma się co spieszyć.
Lukaa, od wczoraj piszę do Ciebie i piszę. Cieszę się bardzo, że Twoja lekarka się nie poddaje i będą próbować dalej. Na pewno teraz wszystko się uda!
 
Ostatnia edycja:
Elmo kochana wcale sie nie dziwie, ze poszlam na to USG. Szkoda, ze sie rozczarowalas bo nic sie nie dowiedzialas tak naprawde a tylko nakarmilas swoje leki. Bedzie dobrze, wiem ze latwo mowic ale pamietej - najwazniejsze, ze zdrowe!
A tak swoja droga u mnie dopiero 6 tydzien a ja juz w ciazowych jeansach chodze bo w normalnych mi brzuch wyplywa :szok:
 
marchew poczekaj na elmo, ona starała się o chłopca. jak się odezwie to na pewno da ci wskazówki.a właśnie
elmo własnie czy ty dzisiaj jesteś na urlopie ze się nie odzywasz?
mama wcześniaka wow juz w ciążowe wskoczyłaś, ja jeszcze nawet nie mam.
 
reklama
Hej:-)
Witam nowe staraczki Basik, Ana, Marchew:-)
Mamawcześniaka też o tym pomyśłałam, że tam więcej niż jedno dziaciątko może się rozwija??? :-)
Polisia jak się czujesz? Kurde, super pomysł z tym fotografowaniem brzucha,wspaniała pamiątka:tak:
Elmo nie no proszę Cię, zinterpretowałaś słowa lekarza tak jakby chciał przekazać Tobie, że to córka.
Kochana ja do 22 tyg miałam mówione (przez lekarzy na usg) że to córka. Dopiero chyba w 26 dowiedziałam się że urodzę synka. Inna sprawa to taka, że od początku czułam że to chłopaczek. Nie smutaj Kochana;-) A ty jakie masz przeczucie?
Doradzcie mi dziewczyny, mam zrobić badanie tsh 4dc a to będzie niedziela( bo dziś u mnie 1dc).
I teraz: czy lepiej zrobić to badanie 2dc czy 5dc? Wiedziałam, że tak mi @ wypadnie, że 4dc będzie w weekend i będę musiała przekładać badania:angry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry