reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia tak patrzylam. Ale Ty wczoraj pytalas czy ta wysoka tempka nie mogla byc czasem od infekcji dobrze pamietam? Wiec moze wczorajsza byla zaburzona a dzis na poziomie 37 i tak jest wysoko. Poczekaj, dziewczyny tu pisaly ze nawet tempka moze spasc nizej w terminie spodziewanej @ a potem podskoczyc.
 
reklama
kevinka pocieszyłaś mnie, przynajmniej wiem że wymioty nie są wyznacznikiem. elmo a tobie z córcia włosy na nogach rosły czy nie. Bo rozumiem ze teraz chcesz aby nogi szybko zarastały haha:-)
 
Hej
nic ciekawego wizyta mi nie dała. bla bla bla a jak spytałam, czy już była owu to on nie wie. Co do plamień to już mówił że od blizny po cięciu. No i takie tam .
 
Postaram się Elmo wyluzować ... wiesz że nie jest to proste !!! Dziękuję że jesteś ze mną !!!
Muszę chyba napić się meliski !!!

Antosia DZIĘKUJĘ !!!
 
Krystianmartin to jakis lipny chyba ten gin. Nie wie czy byla owu? To nie widzi czy jest pecherzyk czy nie ma czy tylko cialko zolte? Nic nie powiedzial? Co do plamien to moze faktycznie taka Twoja uroda choc dziwie sie ze mozna tyle lat po cesarce plamic z blizny i nawet nie zlecil Ci zadnych badan. Ale ci lekarze dzis sa, kase wezmie, pogada i podziekuje. To pewnie jestes zla ze wogole poszlas?
Ewelin tak oczywiscie oczekuje nadnaturalnego porostu :-D ale w ciazy z Zuza tez mi normalnie rosly bo ja ogolnie gestozarostowa jestem ;-)
 
Dorcia wszystko będzie dobrze zobaczysz:-)
Krystanmartin jak to u ginekologa, nie dowiesz się niczego co by Cię interesowało.Ja też byłam niedawno u gina i wiesz co? odpowiedział mi tak samo na pytanie o owulkę, że nie wie.Zaczął mi natomiast rysować ! jak wygląda moja macica bo mam ostre tyłozgięcie:szok:
Nigdy się tym nie przejmowałam ale trafiłam na lekarza który za dużo mi na ten temat powiedział.Jeśli chodzi o moje podejście do różnych spraw wolałabym tego nie wiedzieć bo za bardzo się później przejmuję.
 
Ostatnia edycja:
Kochane byłam na kase chorych więc co się dziwić. To nie plamienia z blizny tylko krew zostaje zatrzymana na blixnie i potem sie powoli oczyszcza. Jak jeżdże do swojego gina to on mi wszystko powie ile pecherzyków jakiej wielkości, grubość endo. No cóz pójde do swojego po wakacjach.
 
krystian martin to faktycznie niezły lekarz. Nie wie kiedy owulacja i lekcewarzy plamienia. A myślałaś żeby zmienić lekarza?
mama kaja lekarze czasami nas nie słuchają i gadają wtedy o czymś innym. A moze naprawde nie wiedza kiedy owulacja a ze musza o czyms pogadac to gadają o czymkolwiek innym.
 
reklama
Krystianmartin kasa chorych mowisz? No to wszystko jasne. Cale szczescie ze nie placilas za wizyte bo bys mnie tu zjechała ze Cie namowilam na wizyte ;-) Po wakacjach to obys juz szla do gina w innych celach ;-) Ale konował no.
 
Do góry