reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Axa mój nastarszy zapisał sie na prawo jazdy, dobrze bo jak młodzi pójda do przedszkola to bedzie mial kto po nich jezdzic w razie w :-),
ja na szczescie schudłam po ciązy a było z czego i wróciłam do swojej wagi, wiesz a umnie młodzi to tez takie żarłki, jedza wszystko, z czego ja sie ciesze, bo nie mam problemów z jedzieniem
 
reklama
Axa ale ci Aduśka urosła:-D ślicznie jej w tej opasce:tak::-)
Patrysiak Matika muszę pochwalić, bo wzorowy z niego starszy brat:-) nawet pampersy z kupami wyrzuca do kosza, a zarzekał się że ich nie tknie:-D ogólnie bardzo pomocny jest :) małą zagaduje, smoka przytrzyma, karuzelkę puszcza. I pełna tolerancja, jak młoda wisi na cycku, to nie odciąga mnie, jak chce się przytulać to elegancko podlatuje tak żebym mogła jego przytulać i karmić spokojnie :)
jedyna zmiana to że zrobił się taki bardziej "ciepłe kluchy" jak się uderzy albo coś, to żali się bardzo, domaga tulenia itd.
ale póki co jest oki, zazdrości i kryzysu jakiegoś ostrego brak :)
a ja miałam cc i dobrze że się zdecydowali ciąć wcześniej, bo wody były zielone :( mała biedna skórka jej schodziła, nadal walczymy z łuszczącą się skórą, ale jest lepiej
 
Milla, no nie, rozwaliłaś mnie tą Ikeą :-D U mnie w domu wszędzie pełno Ikei ;) Uwielbiam, zwłaszcza materiały. Wiszą u mnie zasłonki Ikeowskie prawie w każdym oknie ;)
Twój mały ma już 10 kg? ŁAŁ ;-) Mój 2latek ma prawie 13 ;) ale taki w sam raz, nie za chudy i nie za pulchniutki :-)

Axarai, to wywalają za nieobecność? ;) Normalnie dzieci Ci powinny usprawiedliwienie napisać albo jakieś L4 trza załatwić.. hahaha

Piranho, porannakawo gdzie się podziewacie? hop, hop :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny wpadam na szybko.
Patrysiak trójka fantastyczna! Tylko pozazdroscic i tak jak Maran (chyba przez to ze obie marzymy o synku) najbardziej podoba mi sie synek blondasek! Czadowy!
Axa Adusia cudna!
Milla no coz, to wlasnie jestesmy my baby, co my bysmy bez tych naszych emów zrobily? :tak:
Eden co do zadawania dziwnych pytan przez dzieci. W wielkanoc jak kladlam moja spac zadala mi sto pytan o Jezuza, czego miał ziaziu itd. wiec ja z powaga 15 min tlumaczylam o co chodzi z tym krzyzem i zmartwychwstaniem. Skonczylam a Zuza pyta: mamo a z czego sie robi materiały? Myslicie ze zrozumiala o czym mowilam? haha
Ewelin ja stawiam na owu 18 dc choc moglabys tu nam zamiescic jakis maly wykresik najlepiej z opisami to bym poddala go glebszej interpretacji ;-)

Ej dziewczyny zawiało mi tu takim RÓŻEM że aż się boję żeby mnie od tego przeciągu nie zawiało! :no: :-)
 
Eden Elmo moja Ala tez pytania ciekawe zadaje, np. o dzieci - wie, że rodza sie z brzucha I wie, że powstają z komórki jajowej, która jest u kobiety I komety (plemnika), która wbija sie w planete (komórke) no I później powstaje malutki ludzik, który sie wykształca I rośnie... ona potrafi to tak opowiadać o tym godzinami a widziała te komórke w piosence Arki Noego na Youtubie ;) o Boga I Jezusa tez pyta I o smierć... ale niektóre rzyczy ona sobie sama fajnie tłumaczy. Np że jak ktoś umiera to otwierają sie schody do nieba I człowiek idzie tam do Pana Boga :) albo jak wieczorem sie modli to wymienia komu pan Bóg zdrówko ma dać I wymienia te dzieci z tych fundacji TVN kolezanke z przedszkola, wszystkich ludzi w Polsce I w Irlandii... pocieszna czasem taka jest w tym wszystkim :)
Axari śliczna ta Twoja Ada :) no I faktycznie duża sie wydaje :)

a u mnie chłopięce imiona... to od zawsze miałam mieć bliźniaki w marzeniach I miał być Tobiasz I Jeremiasz, nie wyszło byla Ala ;) później miał być Jasiek I tez nie wyszło - jest Maja ;) teraz nie mam juz pomysłu na imie dla chłopaka, zawsze marzył mi sie Adaś, ale mój mąz to Adam a ja Ewa ;) wiec syna tak raczej byśmy już nie nazwali... dla Córeczek pierwsze imie wybrał mąz a drugie ja... :)
 
No to jak pojawiły sie dawne koleżanki to ja teź napisze. Ale wam zazdroszcze tych córek. Nie będe wam sciemniac.az mam łezki w oczach. Ale na jędrusia bym nie wymieniła.dziwna jestem nie. Wiem. U nas Jędrula mamy synek. Juz silny chcialby tylko siedziec i stac. Wazy 8 kg. Je obiadki deserki na noc mleko z butli ale tylko 120. I ukochany cyc. Ze starszymi mam urwanie głowy. Wiec ogólnie wesoło. Ale ja też wpadeczka jak wy i 4 chłopak. Widac nie mam tyle wpływow na gorze jak wy he he czarodziejka szkoda ze cie nie ma i nie mogę z wami pisac. Jakos mnie tak zawsze w tej mojej ciezkiej doli wsparłas. I w tej płci i z chorobâ chłopców. A mam z nimi krzyz i męke. Ale to jest MÓJ SŁODKI KRZYŻ.
 
Ostatnia edycja:
Ale się miło zrobiło, tyle odwiedzin -częściej prosimy :-)
Axari
-Twoja Adi jest przesłodka. Maran fajne te tłumaczenia Ali, dziewczynki są super w takich kwestiach, chociaż i chłopcy potrafią zaskoczyć. Milla ty agentko :-D Mój mały je zupki, obiadki i deserki ze słoiczna na razie bo sa to śmieszne ilości np.raz dziennie dostanie pół małego słoiczka obiadku a na podwieczorek pół małego słoiczka deserku, i tyle, pozostałe karmienia to cyc. Dostaje to od niedawna chodzi mi o przyzwyczajenie go, bo jak będę w pracy to musi coś jeść. Na początku nie bardzo mu szło, teraz troszkę lepiej, ale o mleku modyfikowanym nie ma mowy...krzywi się, pluje, płacze więc nic na siłę, starszy też nie pił takiego. Już nie mogę się doczekać jak mu będę zupki gotowała, deserki robiła, ale na razie mi się nie opłaca. Mój waży 10 kg, też się wszyscy dziwią że aż tyle ale startował z wagi 4600 więc przybiera normalnie.
 
Ostatnia edycja:
Andziak fajnie ze zagladasz. Coz moge Ci powiedziec. Nasze dzieci, jakie by nie byly, sa naszymi cudami, skarbami i nikt nigdy tego nie zmieni. Tyle naszego co sie wyzalimy i wyplaczemy. Przynajmniej tu mozemy. Ale pamietaj, marzenia są po to aby je miec i realizowac.
Miciur-ka kiedy zobaczyłam zdjecie z usg Twojego synka... ech serce zabilo mocniej.

Spedzam wieczor sama, popijam winko, chwila slabosci. Od nowego cyklu obiecuje poprawe ;-) Zostanie mi ostatnie 6 tygodni przygotowan.
Ewelin Antosia jak tam wasza dieta?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sofi Adi zajada pół, ale dużego słoika, aczkolwiek podejrzewam, że owoców wciągnęła by cały duży:-) Ale ona na mm jest, Kaci był na cycu i zajadał łyżeczkę obiadku, owocami pluł dalej niż widział, że o kaszce nie wspomnę.
Andziak, no pewnie, że takie rozżalenie jest i będzie, ja przechodziłam to dwa razy, i nie masz się po co tłumaczyć. A wiadomo, że Jędruli byś nie oddała za 100 dziewczynek:-)
No a ja tak na poprawę humoru doliczyłam się, że zapomniałam wczoraj anty zapodać. No sklerozę mam jak byk, już trzeci miesiąc od połowy cyklu na gumipaltach jedziemy, a M mówi po co ja kupuje takie drogie tabletki:laugh2:Mam nadzieję, że nienabroiłam:szok::rofl2::baffled:
 
Do góry