reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elmo ale cudna Zuzinka!!!! Buziaczki dla niej:-) widzę, że kolczyki ma, ja planuję zrobić Adi kolczyki teraz jak będziemy w PL. Znaczy się jutro wyjeżdżamy. Ale się boję jak diabli.
 
Axa dzieki :-) Nie bój sie. Przebijaj póki mała. Ja przebiłam zaraz po roczku i dobrze zrobilam bo wiele z tego nie wiedziala. Potem jest juz placz i pekajace serce matki :tak:
 
No to idę spróbować zasnąć, wstajemy o 4:30:baffled: i 1000km przed nami.
Elmo no przebiję, ale i tak się boję:-) Widziałam jak starsze dziewczynki uciekały z jednym kolczykiem, a moja siostra przebijała jak miała 21 lat, bo wcześniej się bała maskakrycznie:-)
 
Elmo Zuzia jest prześliczna. Jak bym miała córeczkę to ciekawa jestem czy też będzie blondynką, bo moi chłopcy też mają jasne włosy mimo że ja mam ciemne.
Moja dieta nie jest jeszcze dopracowana bo głównie jem mleko z płatkami kukurydzianymi i piję kefiry, no a dzisiaj to prawie cały chleb zjadłam z dżemem truskawkowym tak mi się chce jeść:zawstydzona/y: Mój mąż to ja nie wiem czy będzie się do końca stosował do diety, ale na pewno zwiększy ilość pokarmów mlecznych i zgodził się na łykanie suplementów.
Ja zamierzam wziąć pod uwagę przy staraniach ten cykl Jonasa-właśnie wygenerowałam sobie plik i zamierzam go dzisiaj rozpracować i nanieść na kalendarz.
 
Elmo - sliczna masz coreczke! - no wiec zycze powodzenia w cyklu i sle fluidki chlopczykowe ************************************************************************ ;))))

antosia - wlasnie czytam o jonasie - ale ty mowisz o tym pliku z tego linku co tu wczesniej byl ?? o tu Płodnością i płcią rządzi Księżyc bo on mi nie dziala, no ja sie zamierzam przez najblizsze 2 lata ostro wyedukowac na ten temat :)))
 
Ale jak to wygenerowac plik? Oswiec mnie Antosia.
Kurde chcę juz dzidziusia w domu!
Czarna76 wyedukowac? Planujesz model 2+4 (2,2,2) :-) jesli tak to super!
 
Elmo super masz córcię, śliczna blondi.
Mi Jonas się nie sprawdził tzn. zakupiłam na rok z tej strony którą któraś podawała i w grudniu kiedy zaszłam miałam dni na dziewczynkę, ale akurat kiedy miałam @, ze starszym jak sprawdzalam to miałam akurat w miesiącu w którym zaszłam niebieskie dni ale jakoś poźniej niż wypadała O. Zasugerowałam się tym, że miesiąc odpowiada na daną płeć no i mam synia a nie córcię. Nie opłaca się kupować tego kalendarza gdyż ze strony, którą podała Miciur-ka można sobie pobrać plik i wyliczyć za darmo na cały rok. Ja tak zrobiłam a poźniej kupiłam i dokładnie to samo wyszło.
 
Hej dziewczyny. Co prawda sobota ale ja dzis w pracy :-( Zrobiłam sobie małą przerwe na herbate i zagladam do was a tu cisza.
Jakoś źle spałam dziś. Koszmary mi sie sniły :baffled:
Ale podobno jest nadzieja na wiosne w przyszlym tygodniu wiec byle do poniedzialku :tak:
Pozdrawiam Was gorąco i milego dnia zycze!

PS. Piranha jak tam zyjesz?
 
reklama
czesc :)
Elmo ja sie nie załapałam na zdjęcie Zuzy :(
Axari odnośnie kolczyków to moje obie tez mają Ala ma teraz 4 lata, przebijalismy jak miała 2,5roku sama chciała miec kolczyki I naklejałam jej takie naklejki ale ona mi mówiła, że to nie takie, ze chce prawdziwe kolczyki, takie jak ja mam... wiec jej mówie, że jak przyjdzie pani brzekłuć uszy to musi być dzielna I nie histeryzowac bo to troche boli I ona I tak chciała przebijać... wiec zadzwonilam po kosmetyczke I przyjechała do nas I od razu przebiła obu dziewczynką, jak Ali jedno ucho przebiła to Ala płakać zaczeła, ale dałam jej kinder jajko I dała drugie przebić - chęć posiadania kolczyków była u niej silniejsza niż ból ;) ona od zawsze taka na maxa dziewczynkowa jest, stroić sie lubi, malować by sie chciała, caly czas w sukienkach by chodziła... no a Maja miala wówczas pół roku jak przebijalismy im te uszka I nie wiem czy drugi raz bym też jej przekłuła... bardzo płakała I miała do mnie jakby taki zal - bo ja ja trzymałam jak babka przebijała I co sie na mnie spojrzała to od nowa w płacz... bardzo to przeżyłam, że dziecku krzyde robie dla mojego widzimisie, wiec kolejny raz bym chyba nie przebijała... a z drugiej strony szybko jej sie zagoiło, szybciej niż Ali I nic z tego nie pamieta ;) teraz obie nosza kolczyki, tyle, że Maja czesto gubi, bo czasem sama sobie wyciaga I mówi: koćik kocik... ehhh kilka par juz zgubiła a kupuje przeróżne co by ciązko było odpiąc, ale ona daje rade z kazdymi...

pozdrawiam weekendowo I zycze dużo duzo ciepła I sloneczka wreszcie :*
 
Do góry