reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie dziewczynki:-)
Musiałam troszkę nadrobić zaległości... nie zawsze mam szansę posiedzieć przed kompem. Ściągnęłam nawet aplikację na telefon żeby do Was zaglądać ale się wiesza:baffled:
Myszka281 mamy podobny problem z tymi rodzicami. U mnie bardziej z teściową, ale też się nie martwię bo to moja decyzja o której im nie powiem. Mój mąż też raz mówi że chce a później że może nie (wpływ mamusi).
Eden77, mam nadzieję że już wszystko dobrze z malutkim.
Jeżeli chodzi o starania to mam podobnie i też wiecie tylko WY:-D a teściowa niech się gryźnie:tak:
Ładna ta bransoletka, ale ja zastanawiam się nad kupnem jonizatora powietrza by było z korzyścią też dla mojego syna alergika. Czy myślałyście o czymś takim?
84misia, zazdroszczę Ci tej cierpliwości. Z pewnością doskonale się przygotujesz do staranek. Życzę powodzenia:tak:
porannakawa życzę zdrówka dla chłopaków
mysiulka ja też słyszałam o dobroczynnym działaniu coli ale bez gazu.

Czy zastanawiałyście się nad działaniem jonizatora? Czy może mieć wpływ na płeć jeżeli emituje ładunki ujemne?
Pozdrawiam Was cieplutko
 
reklama
Hej dziewczyny.
Witam się tylko i biorę się do pracy bo ostatnio robią mi sie coraz większe zaległości przez to planowanie :nerd:
Maran no ciekawe co wyjdzie z tego mojego planowania. Czyli wyglada na to ze masz owu w tym samym dniu co pozytywny test owu, dobrze zrozumialam?
Dziewczyny nie ma sie co przejmować co kto mówi. Ja naprawde podziwiam i zazdroszcze kazdemu kto ma sile, odwage i checi na 3 i wiecej dzieci. Super naprawde! Ale moze i mi Bozia da. Narazie bede starac sie o drugie ale zobaczymy co los da.
Miłego dnia!
 
Hej Dziewczyny :-)
Antosiu ja cierpliwa nie jestem i strasznie mnie to irytuje że trzeba tyyyyle czekać ale jak trzeba to cóż ja poradzę trzeba czekać :-) ale tak sobie myślę że jak trochę poćwiczę cierpliwość to mi to tylko na dobre wyjdzie hihihi
Piranha Kochana nasza Witaj!!!!! Współczuję choroby i życzę żebyście szybko wszyscy szybko wyzdrowieli. A widzisz mówiłam że z Krzysiem jest oki ale potrzebuje czasu jak się rozbuja w gadaniu to Cię zagada :-) Kaja Przecudna ja zawsze z resztą :-)
Sofi super że myślisz o sobie to bardzo ważne żeby nie zapominać o sobie samych bo w tej całej bieganinie i planowaniu bardzo łatwo zapomnieć o sobie i swoich potrzebach a o kilogramy się nie martw ja powtarzam sobie że po zimie to normalne heheheh tak się pocieszam :-) ale też mam plan schudnąć chociaż troszkę zanim znajdę w ciąży ale zobaczymy co z tego wyjdzie hhihihihi
Miłego Dnia Dziewczynki Pozytywnych myśli i samych miłych zdarzeń :-)
 
dzien dobry wszystkim :)
mam takie pytanie czy ktos zdecydowal sie na jakis ten termometr cyclotest albo lady baby comp? bo dzis tak mnie natchenelo i poczytałam opinie na forum niemieckim to ludzie bardziej chwala cyclotest i teraz sie zastanawiam sama oni pisza ze baby comp bardzo drogi a prawie niczym sie nie rożni i ze jest ogromny w porownaniu do cyclotst to akurat prawda :) zlwaszcza jak do pomiaru temeperatury to biora cyclotest sama juz nie wiem;/
 
Cześ dziewczyny!!!
Piranha Kaja śliczna-też mi sie marzy taka malutka dziewczynka.
Ja mam jakiegos doła, nawet samopoczucie nie dopisuje, codziennie po pracy tylko bym spała. Boje się że nie wyjdzie i te wielkie nadziej żeby się nie odwróciły przeciwko mnie. A może to ta pogoda, dalej zimno.
Elmo przyszedł mi ten miernik i oczywiście mam problem z kalibracja. Kupiłam jakieś płyny jeden od 6-do 8 drugi 4,5-9. I co dalej. Ten facet w sklepie chyba zle mnie zrozumiał, albo ja go zle zrozumiałam. elmo co mam robić.
 
Daria ja nie mam pojecia o tych sprzetach. Dla mnie to za drogi biznes. Termometr i tyle :-)
Ewelin plyny do kalibracji nie powinny miec zakresu, powinny byc dokladnie o pH 4 i pH 7. Nie dasz rady skalibrowac na plynach z jakims przedzialem pH bo on musi byc dokladni ustawiony na konkretne pH. Idz z powrotem do tego sklepu i wymien te płyny. To maja byc plyny do kalibracji elektrod o pH 4,00 (badz 4,01) i 7,00 (badz 7,01). Na allegro sa do kalibracji sond, nie wiem czy to to samo wiec nie chce Cie wprowadzic w blad ale na moich opakowaniach pisze cos takiego
Bufor kalibrujący pH 4 PŁYN DO KALIBRACJI SOND (3086327006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Bufor kalibrujący pH 7 PŁYN DO KALIBRACJI SOND (3086305308) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Hej dziewczyny. Wczoraj mnie nie było a juz tyle napisałyście. Wczoraj dzień fatalny. Kuba miał temp. i skarżył się że go węzeł chlonny boli. Pojechalismy do lekarza i z jednym i z drugim. Boże prawie 2 h poslizgu a tyle dzieci chorych, że się bałam czy mały znowu czegoś nie załapie bo już mu przechodzi a tylko na kontrol mieliśmy się stawić. Kuba grypa a mały pewnie też w najbliższym czasie załapie (słowa pediatry). Oby nie bo mam już dosyć tych choróbsk. Potem mnie migrena dopadła i już dzień z głowy.

Piranha no to super wieści jeśli chodzi o Krzysia:tak: Gorzej z tymi chorobami, ale tak to już jest bez tego się nie wychowa.

Daria ja się zastanawiam nad cyclotestem.

Widzę, że Was też jakieś wątpliwości nachodzą. Ja się zastanawiam tak jak Daria czy podołam. Może powinnam odczekać jeszcze dłużej. :szok: Im bliżej tego wszystkiego to się bać zaczynam. A wczoraj w poczekalni do lekarza mój M znajomego spotkał i on mówi, że dwójka dzieci to za mało. A my sie pytamy ile on ma. Okazało się, że trzech chłopców i mówi, że jeszcze jedno będzie. Od razu mi do głowy przyszło czy będą polować na dziewczynkę, ale nic nie mówiłam.
Buziaki
 
Milla zdrówka dla dzieci. Bo taka jest prawda, dwójka to mało. Patrząc obiektywnie oczywiscie ;-) kazdy ma swoje powody za i przeciw wiekszej rodzinie. Ja planuje dwojke, mam swoje powody. Ale zazdroszcze tym co maja wiecej dzieciakow.
Ewelin ja mam to samo, źle sie czuje, ale jak mnie M spyta co mi jest to nie potrafie powiedziec. Od dluzszego czasu czuje jakby mnie choroba nabierala, czuje sie ciagle slaba, zmeczona, spiaca. Nie do zycia.
Zwalam to na pogode, u mnie dzis znowu snieg. Bleeeee. Mam nadzieje ze wraz z nadejciem wiosny wszystko minie. I my i nasze dzieci bedziemy zdrowi jak ryby!
 
reklama
Dziewczyny a ile czasu przygotowuje się do takiego podejścia "na dziewczynkę"??
Szczerze to ja nawet na pomiarze temp się nie znam, zawsze po prostu zabezpieczałam się czymś konkretnym i nie interesowała mnie owulacja itp. Bardzo chciałabym mieć dziewczynkę, ale podświadomość mówi mi, że będę miała drugiego chłopca. Powtarzałam to od dawna.
Przerażają mnie te wszystkie pomiary i seks kontrolowany. Zawsze kojarzyło mi się to z uroczystą chwilą, a podczas planowania, seks jest podmiotowy.
Mam parę pytań:
-jakby ktoś mógł mi swoimi słowami wyjaśnić ten pomiar temp i jak mam go interpretować
- skąd bierzecie te testy na owulacje i ph, ile to kosztuje??
- jak wygląda wasza dieta na dziewczynkę??
-oraz jakie preparaty stosujecie na suplementacje diety (wapń, wit c itp)
Z góry dziękuję za rozjaśnienie mi tych kwesti
 
Do góry