reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczyny,
Netka u mnie niestety się nie sprawdza bo za drugim razem wychodzi dzieczynka a mam chłopca. Pierwszy synuś ok-zgadza się. Ja następnym razem wezmę na wszelki wypadek kalendarz chiński pod uwagę (wg. familiale, lub innych sprawdzają mi się obaj) żeby nie mieć wyrzutów sumienia,ale też nie będę się tylko tym kierowała.
U mnie już lepiej. Muszę się Wam pochwalić -wczoraj ogarnęłam wszystkie posty na forum. Czyli jestem na bieżąco...czyta się to rewelacyjnie, a Nullka niezłe emocje tu wprowadzała, najpierw jak sie strała, później jak płeć poznała, aż się popłakałam. Tak mnie to wciągnęło, że każdą wolną chwilę spędzałam przed komputerem, ale warto było -ile cennych informacji , ile przepisów - Mama, czemu nie zaglądasz tu wcale? Pewnie własny biznes zabiera Ci sporo czasu...Mogłabym wypisać tu jeszcze wiele dziewczyn, które zniknęły szkoda. :-(
 
reklama
żaden kalendarz mi sie nie sprawdził ;p oby dwa pokazaly na odwrót Nadia syn Colin corka :) ale jak juz mówiłam cos w tym jest ale charakterkiem :) moze to o to chodzi ;d
 
Witam!

Ja juz po kawce :-)
Ciezko jest mi jesc sam nabial zwlaszcza ze ja miesniak jestem lubie jedzonko na ostro no i tak sobie zaszalalm ze wczoraj zjadlab pare skrzydelek z grilla mocno przyprawionych :-p chyba ta dieta to nie dla mnie :no:
Chyba postawie na obnizanie PH suplemetami.
U nas cieplo 15 na plusie ale od wczoraj strasznie wieje ponad 100 km/h bryyyy:dry:
Co do chinskich kalendarzy dla mnie to kolejne czary i magia wrozby itp w ktore nie wierze :no:
 
Hello dziewczyny,

Elmo, daj znac jak u laryngologa, trzymam kciuki żeby było ok.

krystianmartin, trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& napisz koniecznie po wizycie co tam w jajnikach piszczy ;-)

netka, mi z tego kalendarza wychodzą dwie córki :tak: więc może wg niego powinnam sie starać w miesiacu na synka? :-) I ogromne Gratulacje dwóch księżniczek :)))

Sofi, ciesze się bardzo, że u Ciebie wszystko juz ok. Na pw wysłalam Ci wiadomość.

myszka czy coś tam jeszcze wyczytałaś na francuskich forach? Jaka jest u nich sprawdzalność? Kiedys pisałaś, że też mierzą ph

Andziak, twój Jędrus to naprawdę sliczny chłopczyk :)
 
Ostatnia edycja:
EDEN podobno a byc ph 3,5-4 wielu dziewczyna sie sprawdzilo poza tym tez stosuja zel i tabletki na obnizenie PH na diete az tak nie zwracaja uwagi a na chinskie kaledarze to juz wcale :-) A jesli chodzi o stosnek to staraja sie pierw z zabezpieczeniem a potem po 15 minutach drugi raz to ich oslabianie plemnikow :baffled: ja chyba tego nie zroie bo moj M ma cienkie plemniory i nic by nie bylo.
 
A tu dziewczyny sie zakwaszaja woda z octem 2 lyzki octu na 1 litr wody jednak ja sprawdzalam i na mnie lepiej dziala lyzka octu na 250 ml wody dodam ze ten ocet a 7 % ten w PL ma chyba mniej i cos sie z nim robilo zeby mial tyle kiedys na forum byl przepis.
 
myszka z tym oslabianiem plemnikow to raczej cos jest przy nadii mi sie sprawdzilo przy colinie nie mialam ochoty na seks i byl zawsze tylko raz :)
 
Co jeszcze ciekawe diete nalezy rozpoczac najmniej 4 miesiace przed poczeciem oni bazuja na metodzie dr PAPA on ma tam diete podobna do naszej, to nnie dla mnie tyle na diecie:-p
 
Myszko mnie ta dieta nie przeszkadza ale ciężko będzie z M :(

Wczoraj oglądałam porodówkę na TLC, ale się popłakałam, nawet M oglądał choć na początku kazał przełączyć :-) Była kobieta której dziecko utknęło pod kością łonową, urodziło się w stanie ciężkim, córeczka, nie płakała, miała słabe tętno ale lekarze ją odratowali. I jak widziałam te malutkie istotki to jeszcze bardziej zapragnęłam taką znowu tulić w ramionach ;)
 
reklama
EDEN podobno facet nie musi przechodzic na diete jesli jego PH ma powyzej 7,8 zalecaja tylko aby przyjmowal zorawine a na tym forum podaja PH dla kobitki 4,5.
 
Do góry