reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczyny zrobiłam dzisiaj test owu ale kreska trcszke jasna, czy mam jeszcze czekać, bo niby jest ale..... możne faktycznie te zwykłe testy z allegro słabe
 

Załączniki

  • DSC_0126.jpg
    DSC_0126.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Hej dziewczyny, witam sie z rana.
Przez te tłuste czwartki moja dieta chlopczykowa zostala mocno zachwiana :-(
Daria super ze @ przyszła.
Ewelin test ovu jest pozytywny w momencie jak obie krechy beda mocno wyrazne, a na dziewczynke stara sie do pozytywnego testu. Z tego co pamietam.
Piranha jak po wizycie? Mam nadzieje ze masz dobre wiesci?
Pająku jak tam u Ciebie?

Ja czekam na @ i zaczynam obserwacje od nowa.
Mam troche mało teraz czasu na czytanie wstecz ale nadal w miare mozliwosci nadrabiam wątek.
U nas piekna zima, w sam raz na rozpoczynajace sie ferie, wczoraj szalalysmy z małą na sniegu az miło :tak:
Jak dobrze ze piatek.
Miłego dnia zycze!
 
Witajcie
rosetyler te paski kupiłam na allegro. Mi codziennie wskazuja ph 4,5. musze je stosowac przez cały cykl i sprawdzić czy są dobre. wklejam link do nich.
Paski ph - do badania pH pochwy 100 szt (2971013140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Elmo dzisiaj nadal będę testować i zobaczymy , tempka narazie nie skacze. Elmo a jak myślisz -jakbym sie juz starała to przy takiej cienkiej powinnam się jeszcze starć czy juz zakończyć. Bo lekka chyba oznacza że owu sie zbliza bo poziom LH wzrasta? Mam rację


U mnie ta strona tez sie nie otwiera
 
Ewelin tak ogolnie to chyba jest tak, ze test owu robi sie raz dziennie najlepiej wieczorem a wczesniej nalezy nie pic plynow przez ok. 3 godz. Testujesz do pozytywnego testu czyli do momentu gdy kreska testowa bedzie conajmniej tak wyrazna jak kontrolna. Ten moment nazywa sie pikiem LH i od tego piku owulacja nastepuje za ok. 24-36 godz. Na dziewczynke nalezy sie starac do pozytywnego testu (co innego metoda 0+12) a na chlopca najwczesniej 12 godz po pozytywnym tescie. Chyba dobrze to napisalam :) a jak nie to niech ktos mnie poprawi.
Mysle ze jesli starasz sie na dziewczynke to przy cienkiej jeszcze mozna, ale pod warunkiem ze test zrobilas tak jak pisalam i jest wiarygodny. Pamietaj ze jesli w miedzyczasie pijesz duzo plynow to mocz jest rozrzedzony i test nie jest wiarygodny.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie,
Ja znalazłam ten PDF i tam jest zebrane to, o czym pisze Pirania, ze względu na to, że jest ona tu rzadziej musimy sobie jakoś radzić ,:-( Ewelin spróbuj wkleić w google to: By Tamara - Taking Charge of Your Fertility i pierwsza strona, to ten PDF.
 
Ostatnia edycja:
Sofi super poradnik. Trzeba tłumaczyć ale super że go znalazłaś . Ale sparawdziłam czas poczęcia moich chłopców. Zgadza się. Według tego co pisze to od pełni do dnia przed nowiem są chłopcy. Mój pierwszy poczęty kilka dni przed nowiem drugi w pełni księżyca a więc w czasie na chłopca.
 
reklama
hej dziewczyny mi już lepiej przeleżałam prawie cały tydzień i jakoś się wylizałam, a na katar w aptece kupiłam Afrin krople do nosa i muszę przyznać że są naprawdę super, możne je stosować co 12 godzin i to w zupełności wystarczy.
Ewelin jeśli chodzi o testy owulacyjne to ja stosowałam takie same i zasada stosowania jest taka jak podała Elmo, tylko że ja wszystko według wskazówek starania po 18h od pozytywnego testu, testy raz dziennie o 16.00, mierzenie tempki i co - jest dziewczynka a starania były na chłopca, także jestem całkowitym zaprzeczeniem planowania płci:sorry2:.
MamaKubulki doskonale rozumiem twoje rozgoryczenie bo ja czułam się tak samo tylko że ja będę miała drugą córkę a chciałam chłopca i jeszcze się łudzę że może jednak:szok:ale zaczęłem zbierać już wyprawkę dla dziewczynki bo czas szybko leci.
W tygodniu dostałam wiadomość od kumpeli że jednak będzie miała drugiego syna, a gin cały czas utrzymywała że to córeczka jest już po 30 tygodniu ciąży także pomyłki się zdarzają albo te "pitolki" tak wolno rosną;-)
 
Do góry