reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sofi niezły artykuł, fajnie ze go wkleiłas. Uważam ze każdy powinien decydować czy podjąłby wybrać płeć w taki sposób. Ja jak sie dowiedziałam że będę miec drugiego syna miałam podobne uczucia co mama kubulki i wtedy mówiłam do męża że nastepnym razem to jedziemy począć naszą dziewczynkę do USA przez in vitro (taka byłam zrozpaczona). Ale może was to pocieszy ze przeważnie takie dzieci później są przecudowne. Ja też pożniej sie wstydziłam sama przed sobą ze tak rozpaczałam. A moi rodzice nawet mi mówili żebym nie myślała o trzecim bo się załamie jak nie wyjdzie po mojej myśli. Dlatego postanowiłam że jeśli zapragnę trzeciego dziecka i będę potrafiła zaakceptować trzeciego syna dopiero sie zdecyduję, i chyba jestem gotowa,chyba.
Andziak a ty planowałaś wcześniej płeć, bo nic nie mogę znaleźć o twoich starankach.
Milla21 ciekawa jestem jakby się ona czuła kiedy miałaby trzeciego chłopca. Czy teraz byłąby taka cwana. Ale tacy są ludzie, szkoda gadać.
Powiem wam dziewczyny ze naprawdę fajne to forum, wiem że nie jestem sama z myślami i z tymi kombinacjami. Aha tez przyszły mi te paski ph i zrobiłam test dzisiaj rano. i chyba mam 4,5 :-p(czy to możliwe). Wklejam zdjecie , ten drugi pasek z ph 7 to po zmierzeniu wody w kranie.
 

Załączniki

  • DSC_0124.jpg
    DSC_0124.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 38
reklama
na tłusty czwartek czestowac sie pączkami :) saz seem adwokatem i dzemem :)
529816_331445430290158_1647379851_n.jpg

czarna ta strona co podalas jest super korzystalam z niej przy starnkach ;p ale nie wszystko bylo jak trzeba ;p tylko ja ten na corke;p
 
Daria , no wiem że ty na córeczkę :) Wiadomo , że wszystkie info trzeba przefiltrować ;-)wybrać co potrzebne :)
 
daria uroczy ten twój synuś na zdjęciu. chyba ogólnie chce mi się dzidziusia. Ja jedno i drugie dziecko karmiłam tylko po miesiącu, nie wiem czy pragnienie karmienia dłużej nie powoduje u mnie tęsknoty za dzieckiem.jestem jakaś nie spełniona czy co?
 
Witajcie, ja tak jak wczoraj cały czas czytam (jak mi synio pozwala oczywiście...:-)) i znalazłam strony, które podawała Pirania, spróbujcie mi sie nie otwierają, ale może Wam sie uda.

Książka kucharska dla osób planujących synka:
http://www.in-gender.com/cs/forums/s...ith Tamara.pdf

Książka kucharska dla osób planujących córkę:

http://www.in-gender.com/cs/forums/s...withTamara.pdf

Jak zaplanować chłopca a jak córkę:
http://www.in-gender.com/cs/forums/s...458926/faq.pdf

 
Cześć dziewczyny,

Piranho, trzymam kciukasy za Krzysia &&&&&&&&&&&&&&&&& by wszystko było dobrze!

Mamo Kubulki, nie miałam na mysli ani Ciebie ani żadnej z nas. Chdziło mi tylko o sam proces preimplantacji. Przecież my tu w wiekszości jestesmy mamami dwóch synków więc rozumiemy Cie doskanale z własnego doświadczenia. To mija, naprawdę, uwierz nam, choc w sercu na dnie zawsze będzie to uczucie niespełnienia. Dlatego jak widzisz wiele z nas stara się już o trzeciego bejbika. Powiem Ci, że jestem pewna, że kiedyś będziesz bawiła swoją małą niunie bo marzenia sie spełniają :) tylko czasem trzeba im troszke pomóc . Znalazłam ten filmik w internecie, o którym mówila Sofi, ale po angielsku niestety i tylko jego fragment (pod spodem jest jeszcze jedna historaa kobiety), tez go oglądałam chyba z rok temu, nawet nagrałam, żeby puścic M. Kobieta mając 4 synów baardzo chciała córkę i poddała sie temu zabiegowi preimplantacji bodajże w Hiszpanii. urodziła córki bliźniaczki, jaj marzenie się spełniło. Nie wiem jak Ty Sofi, ale ja miałam wrażenie, ze u niej to było takie szczęście przez łzy. Podczas wywiadu łzy jej ciekły i powiedziała, że ma wyrzuty sumienia, bo przecież ma tak wspaniałych synów. Pamiętasz to Sofi? Oto link: Discovery Health "8 BOYS WANTING A GIRL: Being Thankful"

Daria, czy ta wredna @ przyszła, czy trzyma Cię jeszcze w napięciu i chce podenerwować trochę? :)

Ewelin zgadzam się z Tobą w 100%, ja cały czas dopuszczam do siebie myśl, że choć pomimo wszystko co zrobię ku wymarzonej córce, może okazać się, że będę mama 3 syna. M wogóle nie okazuje entuzjazmu co do trzeciego dziecka, pewnie zrobi to tylko dla mnie :( ale powiedział, że jakby był trzeci syn to mieliby fajnie. Bo dzieci tej samej płci naprawdę maja ze sobą lepszy kontakt.

Coś mi komp siada, pisze juz posta drugi raz bo jak wysyłalam poprzedniego to mi sie cholera zawiesił i cały post pszedł w cholere :)
 
reklama
Ten dokument "ośmiu synów i marzenie o córce" będzie nadawany w Polsat cafe 11 lutego o godz. 13.00 :)
 
Do góry