reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam się i ja, każdą wolną chwilkę wykorzystuję na ponowne czytanie forum i kopiowanie konkretnych wskazówek i wiadomości, jeszcze mi trochę zostało....(nawet bardzo dużo), ale widzę Eden, że ty też nie próżnujesz:-) Ja zastanawiam się jak najlepiej uchwycić moment O+12 czytam o kompterach cyklu, monitorach płodności itp. Teraz, gdy planowałam córcię stosowałam testy owulacyjne, ale prosto nie było, starałm się kilka dni przed O i po O, cały czas testując paskami po kilka razy dziennie. Jestem prawie pewna, że zaszłam przed O i mam drugiego synka, ale nie miałam pojęcia o ph i o tylu suplementach wspomagających, ale co tam za 3 razem będę przygotowana;-) I tak jak ty chciałabym zastosować O+12.
Rose, witaj.
 
Ostatnia edycja:
reklama
eden czy dobrze mierzy nie wiem;p ph mam ciagle pond 5 :) od razu po uzyciu myje go woda a w nakretce mam wlany ten plyn KCI i ciagle sie moczy bo pisze ze ta kulka musi (lepiej zeby byla ) w wilgontym :)
ogladalam kiedys te podpaski ale problem byl taki ze nie uzywam;p szkoda ze tamponow nie mieli :)
 
Witam wszystkie staraczki. Wczoraj byłam u gina. Przepisał mi bromergon. Zrobił usg i prawdopodobnie owulke mam mieć w sobotę:szok:. A ja myślałam, ze dopiero wtorek, środa. Pęcherzyk miał14,8 mm i rośnie 2 mm dziennie osiągając max 20 mm (zazwyczaj). Nie kazał mi się nastawiać.. ale powiedział, że stosunki mają być co 2 dni. Wiem, że jest dużo różnych opinii na ten temat, on jednak potwierdził, że robili badania u siebie i okazało się, że nasienie po przerwie dłuższej niż 3 dni jest obfite w dożo niezdolnych plemników( staruszki), a to , które było badana codziennie, miało dużo plemników, ale nie zbyt dobrej jakości( za młodzi), więc najlepsze nasienie po ok 48 godz. Może wiek mężczyzny też tu ma coś do powiedzenia. Zobaczymy. Zastanawiam się jednak nad inna rzeczą, bo słyszałam, że jak jest jajeczkowanie z prawego jajnika to na chłopca... oby zabobon:nerd:.
Dzisiaj przyjeżdża mąż po 3 tygodniach... zobaczymy co on na te przerwy dwudniowe ,
Miłego dnia

Sofi mam znajomą, która mając 2 córki starała się o synka, monitorowała cykl i.. wstrzelili się w samą owulację.. wynik śliczna córcia. Ja zaczynam wierzyć w pH, że to jest tutaj przyczyna. Chociaż przy pierwszym chłopcu miałam infekcję a to wiadomo sprzyja wysokiemu pH i.. chłopczyk. Jak na razie 99% metodą jest in vitro w planowaniu płci. Czytałam też że Baby-comp wylicza dziewczynkę na samą owulację. Szkoda, że ten aparat jest taki drogi:-( 2500zł
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry! Dzień dobry!

Jeszcze wszyscy śpią ???????

Eden77 Dziękuję bardzo za odpowiedz już sobie zrobiłam kopie żeby tego nie zgubić :-)

Jejku powiem wam szczerze że nie mogę się już doczekać kiedy zacznę wprowadzać w życie dziewczynkowe zasady :-) i sie starać namiętnie hehehehe
A tak poza tematem to czekam na ferie jejku będę miała wolne i spędzę super czas z rodzinką a i jeszcze śnieg dzisiaj spadł więc jak na razie wszystko z godne z zamówieniem żeby ferie były białe :-)

Pozdrawiam Gorąco i Miłego Dnia Wam Życzę Dziewczynki Kochane !!!!!!!!!!!!!!1

A zapomniałam witam Wszystkie nowe staraczki !!!!!!! Przepraszam że tak ogólnie ale nie nadążam tyle was nowych ale wszystkie witam gorąco !!!!!
 
Witajcie staraczki fajnie że można chociaz pić inkę z magnezem (zawsze to coś)
eden ja tez kupiłam te paski ph na allegro mam nadzieje ze dobrze będą wskazywać. Testuje owulke tez paskami z allegro ale jak tu wczesniej ktos pisał one sa słabe, zobaczymy - jak owulki nie pokaza kupuje te drozsze (50 szt 84 zł) na ile to wystarczy bo sporo drozsze.
elmo troche zachodu z ta kalibracją ale może będzie dobrze wskazywać. Ja ide w ślady eden jak te zwykle paski nie będą skazywać to kupie te MERC albo ten miernik. czekam na info jak ci poszło z tym miernikiem.

Faktvcznie dużo informacji sie pojawia, ja tez kopiuje co ważniejsze aby jakoś to ogarnąć

MIŁEGO DNIA
 
misia84 a ja odwrotnie, bardzo sie boje ze jak dojdzie co do czego to nie będę potrafiła dobrze tego zorganizować tak jak powinno. ale cóż najważniejsze maja być przytulanki z mężem i żeby było miło :tak::-D
 
Hej dziewczyny.
U mnie cos ciezko z ta dieta :/ jak odmowic sobie ulubionej kawy czy wieczornego drinka z mezem??? Narazie sie trzymam ale na dluzsza mete bedzie ciezko :-( Ale staram sie pamietac o celu.
Miernik skalibrowany. Wiec powoli obczajam i sprawdzam.
Daria po pierwsze to jak tam Twoja @??? Po drugie myslisz ze nabranie sluzu na patyczek kosmetyczny i przylozenie go do tego miernika daje wiarygodny wynik??? Piranha jak Ty sie na to zapatrujesz??? Czytalas cos o tym na in garden, rzeczywiscie dziewczyny tam tez tak robily??? Wczoraj wieczorkiem mialam Ph w granicach 6,5 a dzis rano (po wieczorno-nocnym sexie) 7,5 :szok: czy to mozliwe zeby po tygodniu stosowania diety zasadowej juz bylo takie pH??? Jak tak to byloby zaje... :-) ale narazie podchodze do tego bez entuzjazmu. Ja przed @ jestem taka głodna :-( nie mam co jesc bo oprocz ziemniakow to mam wrazenie ze moge jesc tylko grejfruty :tak: hehe zartuje troche.

No Eden widze ze Ty szalejesz ostro z tymi przygotowaniami. Az sie boje ze ja sie az tak dobrze nie przygotuje:confused:

Przepraszam dziewczyny ze nie odnosze sie do wszystkich postow ale moze jak wreszcie spamietam wszystkie to bedzie mi latwiej.
Pozdrawiam i milego dnia zycze
 
misia84 a ja odwrotnie, bardzo sie boje ze jak dojdzie co do czego to nie będę potrafiła dobrze tego zorganizować tak jak powinno. ale cóż najważniejsze maja być przytulanki z mężem i żeby było miło :tak::-D

Właśnie miło nie ma być :-) przy najmniej dla mnie dla M i owszem bo na dziewczynkę ma być bez orga...... szczerze to liczę na cud że uda się w ciągu 2 cykli ( głupol ze mnie) ale nie wiem na ile uda mi sie M utrzymać na diecie dziewczynkowej jak wiem że suplementami nie bedzie problemu tak z dietą może być ciężko :baffled: Faceci to i tak mają super bo tylko witaminki i dieta a my to juz inna bajka dieta, suplementy, ph bez przyjemności, i mimo wszystko dajemy rade i świadomie sie decydujemy a oni marudzą i utyskują echhh faceci:-) ale ciągle powtarzam M że robimy to dla naszej malutkiej córeczki :-) wtedy on patrzy na mnie z takim błyskiem w oku i sie uśmiecha i to daje mi kopa i pewność że damy radę :-) tylko trzeba się przygotować odpowiednio :-)
 
elmo2 ja nie mam pojecia robie tak jak pirahnia radzila :) mowila ze na patyczek kosmetyczny i do tej diody ja tak pocieram ja całą
 
reklama
Misia a kiedy zamierzasz przestawic swojego Ma na ta diete? Juz prubujesz czy nie. Z moim tez bedzie ciezko na to wyglada :-)
Ok dzieki Daria. Zobacze jeszcze co Piranha napisze no ale innej opcji nie ma bo jak uzbeirac wiecej sluzu... :) Daria a jak tam Twoja @??? Dotarla?
 
Do góry