reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

elmo 2 zapomnialam napisac @ nie ma;/ test negatywny ale z nimi to roznie bywa bo z nadia bladzioch mi wyszedl w 7-8 tygodniu ciazy a w 9 lekarka juz powtiwerdzila ciaze;p ale licze ze przyjdzie ;p
a dzis mierzyłam ph to trochę mi spadlo mialam ponad 5 a nawet kolo 6 a dzis 4,89 nic nie robilam pewnie cos zjadlam ;p ale nie wiem co ;d
 
reklama
Z tym niejedzeniem słodyczy na dziewczynkę to by się potwierdzało. Tak jak wspominalam przed pierwszymi staraniami odchudzalam sie intensywnie i co za tym idzie pilnie unikalam slodyczy przez... 5 miesiecy (sic! i do dzis nie wiem jak mi sie to udalo, obecnie mam problemy z silna wola) ;)
 
Z tym niejedzeniem słodyczy na dziewczynkę to by się potwierdzało. Tak jak wspominalam przed pierwszymi staraniami odchudzalam sie intensywnie i co za tym idzie pilnie unikalam slodyczy przez... 5 miesiecy (sic! i do dzis nie wiem jak mi sie to udalo, obecnie mam problemy z silna wola) ;)


nie do konca w to z słodyczami wierze ;p moja mama jest cukiernikiem 20 lat w zawodzie i w tym czasie 3 cory a najlepsze jest to ze akurat slodyczy sobie nigdy nie odmawia a w ciagu tyodnia w domu bylo po 4 placki :)(jadla wszystko co slodkie uwiebia slodkie ) a nawet sie zdarzalo ze z piekarni przynosila codziennie cos slodkiego albo robila ;p
ja swoj dzien zaczynam od slodyczny :) i mam Nadie co przy Nadii jadlam dwa razy wiecej slodyczy niz przy colinie :) i przy nadii jadlam bardzo duzo fast foodów a przy colinie mniej :)
 
Misia a kiedy zamierzasz przestawic swojego Ma na ta diete? Juz prubujesz czy nie. Z moim tez bedzie ciezko na to wyglada :-)
Mam zamiar wprowadzić diętę w wakacje :-) bo między wrześniem a listopadem chciałabym już być w ciąży ale to tylko moje chcenie :-) a dietę i suplementy trzeba wprowadzić minimum 6 tygodni prze starankami no to jakby nie patrzeć jeżeli chcę zacząć staranka od września to najpóźniej muszę zacząć w samym środku lata ale myślałam o czerwcu dlatego pomału robie zapasy co prawda mamy luty ale czas tak szybko leci że ani sie obejrzę a będzie środek lata :-) W marcu idę do ginka na wizytę i po skierowanie na badania sprawdzę hormony jak tam u mnie wyglądają a w tym miesiącu dentysta się kłania na przegląd heheheheh tak więc plan jest tylko czekać realizacji :-)
 
No własnie, miło na pewno nie będzie, no chyba że u Elmo , juz sobie wyobrażam jak to będzie, M swoje a ja w tym czasie będę mysleć co mam po kolei zrobić jak już sobie skończy :)
Na razie to szaleję bo uświadomiłam sobie, że ja tak naprawdę nic o swoim organizmie nie wiem :baffled: Ale biore się do roboty od nastepnej @.
Dziewczyny, które planują starania w wakacje, czy już bierzecie suplementy? Ja już biorę wszystko oprócz żurawiny i saw palmetto, M też już łyka Calcium Citrate i wit. C. tak na wszelki wypadek, gdyby przy tych próbach poznawania doszło do poczęcia :)

Daria, pewnie Ci się owu przesuneła w tym cyklu, który masz teraz dc?

Masakra z ta dietą, nie? Jeszcze gdyby chodziło tylko o mnie to bez problemu moge byc na niej i rok ale mój M..... on jest strasznie mięsożerny. Będzie ciężko...
 
Ja probuje juz teraz troche przestawiac M, nasza dieta do tej pory byla dosyc bogata w wapn :/ mleko, sery, jogurty, kakao... wlasciwie to skład naszego menu kazdego dnia. Ciezko mu sie przestawic na diete wysokowarzywna i picie zielonej herbaty ale cos tam mu zawsze przemyce ;-) Narazie skupie sie na sobie, za niego sie wezme na powaznie kolo kwietnia. Ale suplementy mysle ze bedzie łykal bez problemu i mysle ze zacznie na dniach, czyli od nowego mojego cyklu.
Eden ja tez sie zastanawiam jak to bedzie juz podczas samego starania haha chyba sobie wczesniej liste zrobie co o ktorej mam robic :-D a tak na powaznie to pewnie nie bedzie to takie proste. Kazda z nas nastawia sie na jeden gora dwa miesiac staran i oby tak bylo. Choc nawet jesli to bedzie jeden cykl to pozostaje tyle niewiadomych, poczawszy od tego czy ten test owu juz jest pozytywny, czy czekac az te kreski beda jeszcze bardziej grube od grubszych, czy bol owu to ten co ma byc czy jeszcze nie, czy to ten rodzaj sluzu a potem czy to juz pora na dzialanie??? Czy nie za wczesnie, czy juz nie za pozno.... ??? :szok: duzo tego. Ale powtarzam sobie: obym zawsze miala tylko takie problemy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Oj Dziewczyny mówię wam tyle kombinacji że :szok: hehehehe Życze wam i sobie aby max 3 cykle i piękna ciąża man sie udała z płcią o jakiej marzymy!!!
W sumie to a pro po diety i suplementów to ogarniam ale jak bardziej zakręcona jestem w sprawie Ph i to mi spedza sen z powiek o to własnie sie boje najbardziej że uszkodze plemniki i nie zajde w ciąże albo zapyli mnie jakiś uszkodzony plemnik i co wtedy to mnie przeraża! Nie wiem jak się za to Ph zabrać jakich używać środków i ten roztwór z limonki jak go się robi niee no po prostu czarna dupa z tym Ph :crazy:
 
haha tak tak, u elmo będzie najprzyjemniej. ja też narazie odpuszczę mężowi ale obiadki typowo dziewczynkowe będę szykować.
Eden a to kobieta powinna brać to saw palmetto? bo to chyba dla mężczyzn.
dziewczyny ja jeszcze pytanko co do cantangusa, wczesniej ktos pisał ze większość dziewczyn po zażywaniu go poczęło dziewczynki. Ja chyba i jego zaczne brać bo podobno trzeba go zażywać przez 90 dni.
Zarazie zaczęłam brać wapno, magnez, wit-c , B-complex, kwas foliowy, zaczęłam dietę białkową i co najważniejsze JUZ 43 dni NIE PALĘ (ale jestem z siebie dumna):-):happy:
 
Ewelin Super Gratuluję rzucenia nałoguu!!!!
a tak a pro po to w diecie dziewczynkowej co można na obiad zrobić?
 
reklama
dzisiaj mam 35 dzien cyklu:)
a powiedzcie i jakie napoje najlepsze sana dziewczynke ? ja lubialam bardzo pomarancza grejfrut czy porzeczka ale to chyba nie wskazne;/ chociaz czasami sie zastanawiam jak to jest z dieta przy nadii nic nie zmienialam jadlam i pilam cytrusy w ogole jogurtow nie jadlam a jednak jest corka ;p co prawda kartofli nie jadlam ale frytki czy kluski to uwielbialam i jadlam czesto ;p
a teraz sie zastanawiam co wolno a co nie :-D
 
Do góry