reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czesc babeczki ;)
pozbylam sie moich chlopaków, opjechali do tesciow;) a ja mam w pt egzamin i oczywiscie zamiast sie uczyc siedzę na bb;)

milla dziekuje, doszło;))))))) juz nie moge sie doczekac czytania;)
eden kochana to ile masz lat, jesli to nie tajemnica oczywiscie;)
piranha milego pobytu u teściow;)


mam pewien pomysl, czy dziewczyny te ktorym sie udało zaplanowac wymarzona płec moglybyscie stworzyc plik z informacjami jak wygladały przygotowania, potem stranka, jesli macie mozna dołaczyc wykres z temka itd
wiem, ze to wymaga troche czasu, ale byłaby to wspaniała sciagawka dla nas- osób, ktore dopiero planują ;) (a ja to musze najpierw Antka urodzic ;D) co o tym myslicie? i czy jest to realne?
 
reklama
Daria tez sie zastanawiałam czy można pić te owocowe ( jogurty, kefiry) ale Tamara z in gender napisała w swoim menu dziewczynkowym, ze jogurty greek style, więc chyba tylko te naturalne. Ja na razie jem wiecej nabialu niż zwykle, powoli sie przygotowując, więc jem i te owocowe ale przed starankami będę jadła już tylko naturalne. Ewentualnie wrzuce do nich otreby albi zurawine..

Mamo Kubulki w tym roku stuknie mi 35 a M 41 :) więc sama widzisz,a biorąc jeszcze pod uwagę, ze pewnie nie uda nam "od razu" to nie mogę zbytnio odkładać tej decyzji.


Andziak, Milla wasze pociechy maja zaledwie 2 miesiące a juz myslicie o nastepnym? Podziwiam wasza odwagę :)
 
andziak wykombinowalam tak: ze za rok pewnie skoncze karmic Antona, wiec 4-5 miesiecy na poznanie cyklu i w nastepne wakacje mozna startowac, czyli za 1,5 roku, tylko ciekawe.... bo jak Antoś da mi popalić to moze juz nie bede chciala wiecej dzieci.....ale tak pragne dziewczynki ;) kalendarz chinski mówi, ze od lipca do wrzesnia moge działać;)andzia startujesz ze mna czy wczesniej?
eden troche czasu jeszcze masz, trzymam kciuki;)

ktos pytal o kalendarz chinski: Kalendarz chi

te z kalkulatorem na familie i ciazowy.p jakies pozmieniane
 
Ostatnia edycja:
ja znowu nigdy nie lubialam hodurtow ochyda;/ teraz zaczelam pic aktivie :) kiwi i maracuja nie wiem czy to aby nie pogorszy za to ja pije duzo mleka uwielbiam mleko tylko zastanawia mnie czy to bananowe mozna czy nie;/ bo banany nie wskazane ale czy mleko bananaowe nie wiem ;/ za to moj maz tyle jogurtow je ze szok az mi nie dobrze sie robi ;/i caly czs jem orzeszki archaidowe i wloskie bardzo lubie :) a to chyba bylo na dziewczynke :)no i slodycze od rana do wieczora ;p
 
Mama kubulk i dziekuje za kalendarz w moim przypadku sie zgadza wiec mam taki sam kalendarz...:-)...ja tez jogurty owocowe...bo nie wiedziałam ze tylko natural...ale takie tez lubie...a kupilam dzis żurawinke suszoną...bedziemy juz jesc:tak:....ale fajnie z tym planowaniem..ja tez juz pełna wiary...az sie ciesze...jak wam kochane sie udało to pewnie nam tez sie uda...licze na to...a jak nie to znowu bede sie wkurzac jak mnie beda ludzie żałowac:crazy:...własnie ktos miał fajny pomysł zeby połączyc te wasze starania i nam podesłac...fajnie by było...miałybysmy wzorzec do działania...taki z pierwszej reki...
Eden wiek masz ok...ja znam starsze...wiec nic sie nie martw...
 
Dobry wieczor

....wow ale tutaj forum zyje planowaniem, suuuper. 3mam za was kciuki :)

Ilaczek witaj, mam nadzieje ze u ciebie wszytsko ok. Buziaczki

Kate, Nullka, Czarna, Tasha
ciesze sie bardzo mocno, ze u was wszystko dobrze.

Kate & Tasha a moze na kawusie sie umowimy????

Nullka & Czarna jejku....alez wasze suwaczki pedza do przodu :)

Andzia Jedrus jest slodziutki, duzo zdrowka dla niego. Jesli tylko zdecydujesz sie na Zosie a Piranha napewno ci pomoze, to ja bardzo mocno bede trzymala za ciebie kciuki

Piranha milego pobytu u tesciow. Kaja jest super, a jej "wedrowki" po domku ....rewelacja

Daria powodzenia:))))


Dziewczyny pamietacie kiedy robic test z sody????

Milego wieczorku for all
 
Kasia uk widze ze zyjesz w niepewnosci :) Ja nie wiem. Planuje chlopca ale zobaczymy jak to bedzie...
Ilaczek dzieki za przypomnienie. Mam to w notatkach, ale albo sie juz pogubilam albo nie wiem... przeciez ten pre seed przewija sie tez w tych metodach dziewczynkowych nie??? To juz nic z tego nie wiem. No i tam pisze ze nalezy dodac do niego sode, zamieszac... i z powrotem umiescic lubrykant w pojemniku. A potem cooo???? Co mialabym z nim zrobic? :) Napisz jak wiesz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Mamo kubulki ja się podpisuję dwiema łapkami pod Twoim pomysłem na "ściągę".

Eden mój ma 5,5 m-ca. Jak zacznę starania to mu rok strzeli. Jak się nie uda lipiec-wrzesień to znów na wiosnę spróbuję biorąc pod uwagę kalendarz chiński, bo ja byłam już nastawiona sceptycznie, ale widzę, że Wy też pod niego działacie. Mi z chłopakami też się sprawdził, ale to chyba tylko czysty przypadek. Sama nie wiem.

Daria ja bym radziła naturalne. Dorzuć sobie żurawinki i trochę miodu (bo miód chyba można) i jakoś przełkniesz. Piranha wróci to na pewno Ci napisze.
 
Do góry