reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a co do L4 to ja poszłam w 27 tc...ale zalezy jaką masz prace..ja mam siedzącą a małego miałam bardzo nisko wiec czułam jak mu tam juz niewygodnie i jak mu ugniatam główke...wiec bez zastanowienia poszłam na L4 i sobie lezałam w domciu do góry brzuchem...a poza tym ja pracuje z ludzmi wiec ..nerwy..nerwy...a tak w domciu spokojniutko doczekałam do porodu....maluszek spokojniutki...juz pisałam takie dzieci to moge miec 3 naraz...bez problemówy...odpukac:-)..takze pomysl takze o zdrowiu malutkiej...i smigaj na zwolnienie:tak:
 
reklama
Czarna Perła to moja druga ciąża i w pierwszej teżtyle przytyłam podobni jak Ty też mówiłam, że teraz będzie dieta ale mam tak ogromny apetyt...boję się zważyyć bo czuję że rosnę brzuch już mam dość widoczny a jak się najem to jestem o miesiąc to przodu;p;p w 1 ciąży też siadło mi na kolana przez kg po porodzie szybko chudłam, najgorsze było ostatnie 10kg ale diete miałam i chudłam nie było tak , że stosowałam dietę i nie chudłam ale naprawde restrykcyjne przestrzegałam żeby nie podjadac
 
Witajcie.
Piranha dzieci masz miód malina. Piękne

Czarodziejka czyżby młodszy dziś 3 latka kończył? Sto lat dla małego. A tak z czystej ciekawości planujesz trzecie?

Ja w pierwszej ciązy 8 kg przytyłam. W tej drugiej 16 kg ( w 20 tyg już 8 kg, potem drugie tyle) ale po porodzie zaraz spadło.
 
Cześć mamusie ;)
Piranio, dzieci masz przeslodkie, Ty musisz mieć więcej dzieciaków jak Ci takie śliczności wychodzą ;-)
Proszę piranio doradź mi w kwestii tego mojego śluzu. I jesczcze mam pytanko; przed okresem mam kilka dni takich brazowych plamien, okres tez konczy mi sie brązowym plamieniem. Czy powinnam coś zażywac na to? I czy pierwszy dzień @ liczy się od tych plamień? czy jak ustaną i zaczyna się prawdziwa @?? Pytałam mojego gin to powiedział, że te plamenia to naturalne są, i powinnam liczyć pierwszy dzień cyklu własnie jak zaczynam plamic...??? sama nie wiem, w takim razie @ liczyła by ponad 10 dni :(

Czarna perło, ano przygotowuję się, notuję albo kopiuję i drukuję najważniejsze informacje. Tak naprawdę to nie wiem od kiedy zacząc. Na pewno nie mogę długo zwlekać ze względu na wiek moj i mojego M, który skonczyl 40 l.

Elmo, ja tez zaczelam czytac wczesniejsze posty, zaczęlam od tych sprzed roku :tak: tak, tak, pewnie pomyslicie ze nienormalna jestem ale jesli się zdecyduję to musze być pprzygotowana na 200% Taka już jestem :) Dziewczyny tam piszą o cyklu jonasa i wpływie na plec, ponoc to się sprawdza. Niestety strona którą podały jest nieaktualna. Czy coś o tym wiecie?
Mnie na razie sprawdzil sie ten kelendarz z familie i nie wiem czy go tez nie bede brala pod uwage przy staraniach. Tym bardziej, ze sprawdzil sie moim znajomym. Moja psiapsiolka jest teraz w cazy i wychodzi jej synek, jak sie sprawdzi to na bank biore to pod uwage, z pierwszym dzieckim tez sie jej sprawdzila corka...

Mowicie ile przytylyscie w ciazy... ja przytylam w obu 8 kg. Nie przekroczylam tym nawet 60 kg. Jak wychodzilam ze szpitala to wazylam mniej niz prezd ciaza :(

Czarodziejko, STO LAT dla Maksia!!! :)
 
Mill, Eden
Dziekuje za zyczenia w imieniu mojego synka:)))))
Az nie moge uwierzyc ze 3 lata juz mineły od urodzenia Maksia...
Co do staranek...Przyznaje ze u mnie juz "warsztat zamkniety"
juz mi sie po prostu nie chce znowu ładowac w to wszystko....wybaczcie mi szczerosc ale tak czuję...
mam dwoje dzieci...tak jak zawsze marzylam i jestem szczesliwa...
No a pojawiam sie tu bo mam sentyment do dziewczyn, do tego wątKu:)))))

Dziewczyny z przyjemnoscią bede Wam kibicowala:)))))
 
...eden mnie @ zaczyna sie normalnie ale konczy na brązowo...ja zawsze liczyłam do zupełnie czystego i mi wychodziła zawsze 6 dni...ja to sie boje ze cos bede robiłą zle i mi sie nie uda...chociaz i tak mam mało wiary...
Piranhio dzieciaczki sliczne ...i te oczy...:tak:
 
Czarodziejko buziaki dla malego :* Ja tez planuje 2 dzieci, bez wzgledu na plec po drugim zamykam "warsztat" haha
Eden u mnie czasem pojawia sie ten sam problem: plamienia a potem dopiero krwawienie... czytalam ze jednak powinno sie liczyc od pierwszego dnia regularnego krwawienia wiec ja tak robie. A ze nie zdarza sie to za kazdym razem to jakos sie w sumie bardzo nie zastanawialam.
Ja przytylam 15 kg :szok: przy moich 162 cm wzrostu wygladalam jak piłka :-)
Jeszcze 2 godz w pracy Bossssssze jak mi sie nie chce. Ale wlasnie dzwonila tesciowa z zaproszeniem na obiad wiec to mnie trzyma :-p
Czarna Eden moze powstawiamy jakies suwaczki od kiedy te nasze starania... ?
 
Elmo , wizyta jutro o 9 :) mam nadzieje , że będzie widać .Pod suwakami mam wstawiony enpr , możesz tam podejrzeć cykle , udało nam się w drugim cyklu zajść . Trzeba pozytywnie myśleć , to się uda.

Czarodziejka , STO LAT DLA SYNECZKA :)

Noemi , ja mam na plusie 4 kg , jem normalnie , nie obżeram się , a brzuch też już całkiem spory , mam problem z założeniem kozaków:-p Ja przytyłam w poprzednich ciążach , ok 10-12 kg i teraz też tak chce :) obwód brzycha to teraz 87 cm. Ja wzięłam zwolnienie , bo moja praca to jeżdżenie 8 h samochodem i lekarz od dawna mnie namawiał . Teraz patrze za okno i cieszę się że nie muszę jeździć.

eden77 , to ja od Ciebie rok starsza :)

Pirania , dzieciaki cudne :) I mam newsa dla Ciebie : T się upiera , żeby Kaja była :) , ale to przecież chłopak ma być , co nie?!:-D
 
reklama
Czarna76 jestem na etapie czytania wątku jak działałas chyba pierwszy raz.
Perła narazie gromadze wiedze. Starania zaczne w czerwcu. Na sama mysl juz sie boje :tak:
Popatrze za tymi suwakami...
 
Do góry