reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
elmo pirahna mowila ze brac na patyczek sluz i sprawdzic jaki wynik :) musze go pierwsze skalibrowac dlategonarazie lezy w szafie bo mi sie nie chce;/ mam lenia...;p
 
Piranio, dziewczyny od kilku u dni prowadze obserwacje sluzu. 2 dni temu i wstecz wilgotno ale nic nie dało się rozciągnąć, wczoraj sluz rozciągnęłam na 2-3 cm dziś 8-10 cm. Tyle, że śluz nie jest przejrzysty jak białko jaja tylko ma kolor biały.
Co to może oznaczać? Czy mam za malo estrogenów? I czy to już może byc owulacja?

Daria, no własnie, weź przetestuj ten miernik i daj znac :) też się nad nim zastanawiam. OMG jak mój M zobaczy ten miernik to już widze jego minę ;)
 
Heh a mój? :szok: jak ten termometr słyszy pikający to sie na drugi bok przekreca i wzdycha a jak wyskocze z takim ciezkim sprzetem to chyba padnie hahaEden a ile Ty masz lat? Tak z ciekawosci pytam. Pracujesz czy nie?
 
Elmo no ja to już stara dooopa jestem - 35 latek ;) jestem na razie na wychowawczym z mlodszym.
odnosnie kalendarza, wiem, że jest wiele wersji ale np w wersji z familie w jednym miesiacu wychodzi np. na poczatku chłopiec a pod koniec dziewczyna. Dlatego trzeba znac dokładną date poczęcia ;)
 
Nie taka stara. Mam siostre w Twoim wieku i jest młoooooda :) wiesz co tylko nie wiem dlaczego w tym kalendarzu wpisuje swoja date urodzin a tam zamiast 30 lat pokazuje mi ze kobieta w wieku 27 lat urodzi... dziwne? moje lata tez sa liczone po chinsku czu co??? :angry:
 
hej dziewczyny nie pisałam bo mam mały remoncik przed narodzinami córeczki, ja wiem do kwietnia jeszcze trochę czasu ale nie chcę wszystkiego w jednej chwili robić, zwłaszcza że robię się coraz okrąglejsza i trudności ze schylaniem:dry:. Pytałyście mnie ile mam dzieci?mam nastoletnią córkę dlatego miałam parcie na chłopca, któraś z was interpretując mój cykl napisała że tempkę mierzyłam o 16.00-ale nie może źle to napisałam, tempkę mierzyłam codziennie rano 6.15 przed wstaniem z łóżka, a testy owulacyjne robiłam o 16.00.
Z dietą przed to aż tak nie przesadzałam ale jadłam mięcho, pomidory i wskazane produkty a M lubi kawkę to nie było problemu podawałam mu jeszcze Salfazin a przed staraniami Cola-Colę, ja natomisat przed na dobre ph piłam syrop Guajazyl(ochyda) pozycja od tyłu pół godziny po nogi na ścianie, z interpretacji Piranhi wychodzi że trafiłam idealnie w owulację i co - jest dziewczynka, chyba że lekarz jeszcze nie widzi że to chłopiec, bo tak jak wcześniej pisałyście do 30tc może się jeszcze z dziewczynki zrobić chłopiec, ale na odwrót pomyłki raczej się nie zdarzają- znacie jakieś przypadki pomyłek? bo ja ostatnio czytałam że jest tego masa ale nie chce mi się za bardzo w to wierzyć, chociaż znajomym w 7 mc powiedzieli że to nie córka tylko syn, a koleżanka na początku miała córkę później syna a teraz znów okazało się że to dziewczynka. Jestem pogodzona z tym faktem ale czasem odczuwam ścisk w sercu ze nie bedę miała upragnionego syna bo więcej dzieci juz nie planuję, ale nie daje mi to spokoju bo wiem kiedy zostały poczęte starania i weidętnie wychodzi że chłopak. A z kalendarza podanego w linku w poprzednich wpisach wychodzi mi że córka sprawdziła się na 100% a teraz powinien być syn.
A i jeszcze zaobserwowałam podobne zjawisko jak koleżanka, dopóki nie wiedzieliśmy jaka płeć wszyscy się interesowali moją ciążą, a jak powiedziałam że to córka to emocje opadły i stało się to takie oczywiste, i mam wrażenie że niektórzy złośliwie się cieszą że się nie udało i po tak długim czasie i tak nie będzie chłopca:-(ale będzie zdrowa śliczna dziewusia :biggrin2:
 
reklama
Do góry