reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czarna76, z wykresu wynika, ża na synka celowalas :-) U ciebie super, jedno dziecko 11, drugie 9, wiec juz sa samodzielne, nie narobisz sie jak przy trzech malych szkrabach. Tez zaczynam z mierzeniem temp na tej stronie od przyszlego cyklu.

Elmo a mi gin powiedzial, ze powinnam liczyc od palmienia i badz tu madra... ;)
Ja zawsze chcialam miec trojke dzieci, jak sie urodzil drugi syn powiedzialam, ze koniec, wystarczy mi, ale teraz znow nabieram ochoty. Czas tak szybko leci, dzieci rosna, potem pewnie bym zalowala, że niem mam tego trzeciego. Poza tym mam tylko jednego brata i naprawdę chcialabym miec jeszcze jedno rodzenstwo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny. Ja do tego forum dołączyłam jakieś trzy lata temu, jak mój drugi synek miał ok 1 roku. Zaczęłam szukać informacji czy można sobie jakoś pomoc przy planowaniu płci i trafiłam tutaj. Oczywiście chłopcy są cudowni i każda mama o tym wie ale jednak ta tęsknota za córeczką ciągle w sercu i jest.
Ciagle podczytuje to forum ale postanowiliśmy z mężem zacząć staranka o trzecia dzidzię i wiadomo cudownie by było gdyby teraz była księżniczka. Dlatego dołączam sie do Ciebie Elmo2 i do innych staraczek. Ja starania zaczynam od maja, bo wezmę pod uwagę ten chiński kalendarz w którym miesiące dziewczynkowe zaczynają się u mnie kwiecień, maj. Dzisiaj zakupiłam testy owulacyjne,temperaturę już mierzę.

Dziewczyny piszcie o jakichś poradach jakby coś sie wam przypomniało. Dzieki
 
Witaj Ewelin. To ja bede dzialac zaraz po Tobie :D
Czarna79 przeanalizuje Twoj cykl w domu bo nie wiem czemu w pracy mi nie dziala ta stronka (pewnie mi znowu zalozyli jakas blokade :angry: ) a jak jutro powiesz ze chlopak to sie go naucze na pamiec :tak: heh
No i piękny mam suwaczek. Tylko się zastanawiam czy do czerwca mam 5 czy jednak juz tylko 4 cykle :) Montować tam!

Kasia_uk wywołuję Cie :) czytam i czytam, długo sie starałas, wiem ze na poczatku staralas sie o chlopca ale potem pewnie odpuscilas? Napisz jak znosisz poczatki ciazy i jakie masz przeczucia. Kibicuje Ci :)
 
Ostatnia edycja:
Tak mam przekochaną córe (czego wszystkim dziewczynkowym staraczkom zycze). A planuje chlopca. Tak strasznie mi sie marzy ze az mnie to chwilami przeraza. Przyznam sie szczerze ze ja nawet mojemu M o tym nie mowilam bo by mi popukał w głowe ale wiem ze Wy mnie rozumiecie :zawstydzona/y:
 
ewelin czesc fajnie ze dołączas bedzie nas coraz wiecej...
ps. a mnie sie wydaje ze chłopczyka zmontowac to takie proste...pewnie dlatego ze mam ich dwóch:-)
mykam bo mały wzywa:-)
 
Ale tu dużo świeżynek. :-) Witam wszystkie serdecznie.

Czarodziejka, udanego wypoczynku już wkrótce.
Piranho, dzieci masz śliczne. A oczyyyy! Zakochać się można.
Czarna, ja niezmiennie trzymam kciuki. Jak dziewczynka to Kaja, a jak chłopiec Kajetan? ;-)
Noemi, przykre, że nie każdy potrafi się cieszyć czyimś szczęściem.
Andziak, zdrówka dla małego.
 
macy , T chce Kaje , a ja Klare , chłopiec dla mnie to tylko Jonasz , T się nie podoba i nie ma jeszcze wybranego
Ostatnio mi powiedział ,że to chyba córka ... ma takie przeczucia .

eden , tak , moje dziewczyny już duże , liczę że będą pomocne :)
 
Czarna ja nie wytrzymałam i się zważyłam po śniadaniu co prawda ale ja ważę się u siebie na jedenj wadze i w bieliźnie i przytyłam na dzień dzisiejszy też 4 kg aż w szoku jestem bo sobie nie odmawiam chciałabym się tak do 12 zmieścić ale zobaczymy pod koniec jak kg szybko będą przybywać:-)

Kurcze dziewczyny poradźcie coś na moje plecy strasznie mnie bolą przy siedzeniu nie ani leżeniu ale schylaniu się i wstawaniu z pozycji siedzącej lub leżacej straszny ból w okolicy nad pupą....nie miałam takich bóli w pierwszej ciąży:-(

P.S. Czarna trzymam kciuki za jutrzejsze USG ja idę w pt to będziemy omawiać USG:-)
 
reklama
Noemi , też się waże u siebie w domu na swojej wadze. Powiem Ci że mnie pobolewa jakby kośc ogonowa czy coś koło tego , plecy też , nie mogę się niekiedy przewrócić na łóżku .
 
Do góry