reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hmm nam np. przy pierwszym bylo wszystko jedno ale jak urodzilam corke to bylismy przeszczesliwi, wiadomo. Maz byl taki dumny jak kazdy mowił↑ "tatusiowa córeczka" tym bardziej ze jest do niego tak bardzo podobna. A mi bylo tak przykro slyszac teksty "co urodzilas, corke? to pewnie tata nie pocieszony". No jak mozna komus tak powiedziec? bez sensu sa ludzie :-)
 
reklama
Noemi fajnie, że Ci się udało. Jak ja byłam w ciąży to wszyscy życzyli córki wiadomo, do pary. I jak wiedziałam, że już będzie syn, to przekornie dla żartów powiedziałam bratowej męża która ma dwóch synów, że będzie córka to tak jej mina zrzedła no do dzis pamiętam. Potem powiedziałam, że zartuję będzie chłopak to z ulgą odetchnęła. Tak to jest. Teraz dla odmiany ona znowu jest w ciąży i będzie dziewczynka :-), chociaż zarzekła się, że więcej dzieci nie chce. Ale się udało i na pewno jest przeogromnie szczęsliwa. Mam nadzieję, że kiedyś też się doczekam. My wszystkie się doczekamy. Dałyście nadzieję. Fajnie, że tu trafiłam.
Piranha to ja też Ci wysle na PW maila i bardzo bym prosiła o przesłanie.
 
Dokładnie dziewczyny mniej ciśnienia i stresu, pamiętajmy, ze dziecko to dar i trzeba sie cieszyć z tego co się dostanie, a dostajemy ten "dar" tylko przejściowo...

A propos miernika, czy jest dokładny i trzeba tą elektrodę jakoś aktywować, tak? Na razie kupię te paski na allegro, z ciekawości jakie mam te ph. Pewnie z 10 :tak:
 
No wlasnie daria napisz cos o tym mierniku? Dziala na zasadzie termometru :-) czy trzeba tam cos jeszcze bardziej sie wysilas?
 
dzień dobry

podczytuję i dopinguję ;)

Noemi przykra sytuacja, ale podejście masz zdrowe, nic niestety nie poradzisz na gadanie, myślenie ze strony rodziny...więc faktycznie najlepiej skupić się na szczęściu własnej rodzinki ;)
Tasha pięknie nasza biedroneczka rośnie :D :D :D
Amelka też będzie często w opaskach latała, uwielbiam hehehe
powodzenia w pracy ;)
MissBella jak tam Laura? też obiło mi się o uszy, że maluchy na piersi mogą tak rzadko robić kupki, najważniejsze że się nie męczy i bąki strzela, kupsztal też wyjdzie ;)
Andziak zdrówka dla Jędruli, na katar fridę -aspirator miałam i ściągałam małemu, do tego woda morska. Przyjemność dla malucha mała..no ale zdrówko ważniejsze
Kate zdrówka dla rodzinki!!!!
a mój suwaczek to i mnie przeraża :-D

więcej nie pamiętam:sorry2:

a u mnie jednak cukrzyca się ujawniła..co było do przewidzenia:dry: w środe mam wizytę, dostanę skierowanie do kliniki i rusza machina ...
ale już dziś sobie mierzę cukier, mam glukometr (po cukrzycy z pierwszej ciąży) odświeżyłam wiedzę na temat diety cukrzycowej i zobaczymy czy uda się poskromić cukier tylko za pomocą diety ;)
jestem dobrej myśli póki co ;)
 
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie kupki :tak: Wczoraj problem się sam rozwiązał i Laura zrobiła piękną kupkę co niezwykle ucieszyło wszystkich domowników. Radość była, że hoho...:-)
 
reklama
Kiedys była tu mowa o kalendarzu chinskim, mnie te tableki sie nie sprawdziły w obu przypadkach. Natomiast sprawdziło sie mnie i kilku moim znajomym to:
Kalendarz chiński płci - chłopiec czy dziewczynka - *-spam-*

możecie się pobawić w ramach relaxu ;)
 
Do góry