reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jedrek juz umie sie smiac w glos i gruchac .A smieje sie najwiecej do mnie potem do chlopakow.
Ale prawdziwym smieszkiem byl Kuba.Usmiech mu z buzi nigdy nie znikal.Smial sie do wszystkich .wygladal identycznie jak jedrus.
Daria colinek podobny do moich chlopakow.
Super chlopak a jaki duzy.Ja jak teraz na niego patrze to czasem mysle jaka ja glupia.Przeciez Zosia bylaby taka sama tylko w pieluszce co innego i ja bym z rozem szalala. Ale jak widze te male dziewczynki to zwyczajnie wam strasznie zazdroszcze.I tyle.
 
reklama
Andziak wiesz ja pierwsze mialam corke to bardzo chcialam znow corke a bardziej mi sie wydaje ze przez mame bo ona ma corki i mowi nigdy nie chciala chlopca i w ogole tak do bani mi wbijala;/ ale colin jest normalnie cudny ciagle sie smieje tzn nadia tez tylko jest taka mala maruda;/ moze przez to ze pierwsza dlugo sama nie wiem;/ ale colin jest poprostu cudny tylko ktos wejdzie a on juz sie smieje do kazdego :) ale jednak chcialabym jeszcze jedna corke ale czasami sie zastanawiam czy jest sens sie starac czy nie ;/ do wakacji oszaleje bo nie wiem co robic;p
 
Dzieki dziewczyny, ja mam takiego stracha przed tym usg,zeby tylko wszystko bylo w porzadku.
Mam pytanko do Was: meczy mnie strasznie zgaga, co Wam pomagalo na ta przypadlosc? ja pamietam,ze z Olkiem mialam zgage pod koniec ciazy i wtedy bralam malox.Teraz popijam mleko,niestety pomaga tylko na chwile, nie wiem czy malox mozna brac w pierwszych tyg :/
 
mam takie glupie pytanie do mam chlopcow :) powiedzcie mi jak sie uczy chlopca robic na nocnik to jak to uczyc sikac bo chlopiec sika w gore a wiadomo jak dziewczynka siadla to robila pod siebie :) a jak mam uczyc colina ? jeszcze nie ucze ale nadia siedziala na nocniku od 7 miesiaca zawsze kupke robila siku w piluche jeszcze robiala ale kupka do nocnika :) i przygotowuje sie do nauki colina :)
a pamietam jak mi sasiadka mowila ze co posadziła wnuczka to jej zawsze sie cały osikał :)
 
Dzieki dziewczyny, ja mam takiego stracha przed tym usg,zeby tylko wszystko bylo w porzadku.
Mam pytanko do Was: meczy mnie strasznie zgaga, co Wam pomagalo na ta przypadlosc? ja pamietam,ze z Olkiem mialam zgage pod koniec ciazy i wtedy bralam malox.Teraz popijam mleko,niestety pomaga tylko na chwile, nie wiem czy malox mozna brac w pierwszych tyg :/

mi nic nie pomagalo;/ od ginekolog dostalam jakies silne leki na recepte to po tym zgaga pozniej ucichla:) a na troche pomagalo gaviscon w aptece mi dali i mowili ze mozna w ciazy
 
Daria ja poprostu uwazalam jak siadali na nocnik aby siusiak byl w srodku.A jak juz sami siadali to nie raz sie przykleil albo nie byl w nocniku i siku lecialo na podloge.
Daria strasznie zazdroszcze ci tej parki.
Ja chocby jedna corke chcialabym miec z tej 4
 
Daria ja mojego małego uczyłam na początku siadać na nocniku, ale teraz jak już się nauczył i woła to robimy na stojąco, tylko nocnik podkładam albo do muszli na stojąco
 
Daria
tak jak Andziak sprawdzam,zeby siusiak nie byl sklejony i wtedy zawsze leci w dol:) nie preferuje sikania na stojaco, u nas chlopy sikaja na siedzaco:p
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Umnie problemy w pracy. Kolejna tura zwolnień, prawie 30 osób do zwolnienia. Ciecie kosztów. W zeszłym tygodniu kierwonik walczył o utrzymanie mojego i kolegi stanowiska. Narazie się udało. Zobaczymy jak będzie dalej. Czuję się jak na bombie. NIe wiadomo kiedy wybuchnie. Żeby zapomnieć chociaż na chwilę o prloblemach wybrałam się wczoraj z przyjaciółkami na babską imprezę karnawałową. I powiem Wam, że tego właśnie było mi trzeba!

ann mam nadziję, że zdrówko lepiej.

magda mam nadzieję, że jakoś poradzisz sobie z zazdrością Neli, choć z pewnością łatwo nie będzie. A Marcelek - sama słodycz!!!

mamo kubulki nie będę snuła wywodów, bo wszystko przede mną. Starania w planach. Chociaż patrząc na sytuację w pracy nie wiem czy nie przełóżyc ich na później. Ale wracając do tematu też chciałabym córe, ale nie chce się tak na maksa nastawiać, nakręcać... Kolezanka mojej bratowej tak sobie natłukła do głowy, że chce córkę i, że będzie ją miała, dodatkowo lekarz nieźle rąbnął sie identyfikując płec, że do końca zapewniał ją, że będzie córa. Urodził się chłopak, a ona popadła w depresję, nie chciała wogóle zajmować się synkiem, bo chciała córe. Na szczęście jej mamie udało się ją wyciągnąć z tego stanu. Najważniejsze, żeby dzidziuś był zdrowy. Spojrz, ile dzieci boryka się niepełnosprawnością. To jest smutne, że te dzieci niczemu niewinne muszą cieprieć. Z pewnością czujesz się zawiedziona, ale wierzę, że pokochasz syna tak samo mocno jak gdyby była to córka.

daria ja uczyłam Kubę siusiania na nocnik sadzając go na niego. Nigdy nie był obsikany. Trzeby tylko pilnować,żeby siusiak był skierownany na dół;-) A siusianie na stająco, jak już opanował na siedząco;-)

MIłej nocki. Uciekam do łóżka. pa
 
Do góry