reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Madziu, jestem myślami z Tobą i Marcelkiem, kciukasy zaciśnięte !
Ann no ciąża jak nic, teraz tylko do wizyty u lekarza :)
Ewcik jeszcze raz gratuluję i mocno kibicuję :)
Miłego wieczorku babeczki
 
reklama
cześć i czołem:-)

MADZIU - to już jutro, wow jak zleciało!!!!:szok: od rana jestem z Tobą myslami i kciukami, rodzę z Tobą i razem cieszymy się z Marcelka:-), kochana, nie wiem czy emocje pozwolą Ci usnąć, ale zrelaksuj się tyle na ile to możliwe a jutro my wszystkie będziemy Cię trzymać za rękę:-); powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

miłego wieczoru 4 all:-)
 
Dziewczyny Witam.
Nie mam weny ostatnio. Doła mam jakiegoś. W pracy ciągle złe wiadomości. Ale postanowiłam, że już nie będę tak się tym wszystkim przejmować. Teraz skupiam się na drugim dziecku. Wczoraj świętowałam urodziny i każdy bez wyjątku życzył mi córki. W końcu Kuba ma już prawie trzy lata. Nie ma na co czekać. Koniec rozmyślania i analizowania. Trzeba wziąć się do roboty ;)

Daria śliczne dzieciaczki. Mam nadzieję, że "miłosc" im nie przejdzie ;)

Maggie kciuki &&&&&&&&& żeby w końcu się udało!

Kasia uk, ann i ewcik ogromne gratulacje!!!!:-):-):-) Poproszę o ciążowe fluidki :) Ładnie rok się zaczyna! Oby tak dalej :tak:

nullka mam tak samo jak Ty. Gdy maż jest w domu z niczym nie umiem się wygrzebać. Strasznie deorganizuje mi dzien. Jak jestem sama z Kubą, wszystko idzie gładko. I Kuba jest grzeczniejszy, bo gdy tata w domu to tylko głupoty im w głowie;-)

Madzia trzymam kciuki&&&&&&&& Powodzenia!
 
Madzia trzymam kciuki. Zazdroszczę Ci tego momentu kiedy pierwszy raz położą dziecko na piersi. To coś cudownego. Kto wie może kiedyś jeszcze będzie mi to dane :tak:

Nullka no to życzyli i się spełniło. :-)

Kamea to do dzieła. Też bym chciała zacząć już staranka, ale to za wcześnie bo jeszcze po drugim się nie otrząsnęłam fizycznie hehe bo psychicznie już bym mogła. A za Ciebie trzymam kciuki &&&&.

Maggie za Ciebie też oczywiście&&&&&

Misia84 zdrówka. Ty masz już dzieci? Coś mi się przypomina, że masz chłopca. Może się mylę.

papa
 
Dziewczyny dziękuje Wam za kciuki, jednak ja jeszcze muszę poczekać ale mam nadzieję że moja cierpliwość zostanie wynagrodzona, wierzę w to :)
Kamea do dzieła i trzymam kciuki za Ciebie i życzę szybkiego zaciążenia i zdrowego bobaska oraz wymarzonej płci :)
Milla cierpliwości też się doczekasz córki, może razem zaciążymy ...;)
 
Milla dziękuje bardzo przyda się:-) a dzieci mam 2 chłopców 9 latka i 6,5 latka :-) teraz chcemy dziewczynkę tzn. chcemy się postarać :-)
 
Hello!

Niestety nie nadrobię, czasu ostatnio brak na wszystko :-(

Ann, cudna krecha, GRATULUJĘ z całego serca!

Madzia, jesteśmy jutro wszystkie z Tobą i czekamy na mega newsa! Oj pamiętam te emocje przed CC jakby to było dziś, z jednej strony strach a z drugiej mega radość, jeszcze silniejsza od tego strachu. Jutro nareszcie Twoje wymarzone Szczęście będzie mogło przytulić mamusię z drugiej strony.
 
reklama
Dziękuję Wam dziewczyny!


W głowie mi się aż kotłuje, więc chyba położę się spać, co by chociaż trochę odpocząć. Jeśli rano nie zajrzę, to na pewno dam Wam znać jak już będzie po wszystkim:-)
 
Do góry