reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskafffka, no domyślam się. Póki co - jedz, ile wlezie. :-D
Magda, ja też miałam anemię w ciąży, ale w UK to zlekceważyli. Położna stwierdziła, że wszystkie mają. Kupiłam sobie witaminki z PL i jadłam dużo warzyw.
Tasha, ale na rota to już jest za późno chyba? Bo do 12 tygodnia życia się podaje. Znasz moje doświadczenia, jakby co, służę radą. I trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło dobrze.
 
reklama
Macy no to poszperałam w barku ..a tam...czekoladka kasztankowa, no przecież nie odmówię Rybci przyjemności haha
aaaa że waga nie drgnęła od ostatniej wizyty to mogę sobie pozwolić , a co mi tam haha
Mama :-D ooo tak...a w ciąży, jak na PMS nie można zwalić...to przecież mamy...burzę hormonów :-D:-D:-D:-D:-D
 
Truskafffka, no Rybci nie odmawiaj. Nie wolno. ;-)

edit:
Koli, ja bym liczyła jako pierwszy dzień nowego cyklu, ale zaznaczyła, że to plamienie. Właśnie mi się tak zrobiło i już wpisuję w wykres. ;-)
 
Ostatnia edycja:
macy
Bedziemy w Salerno (lądujemy w Rzymie)
mysle ze wybedziemy na cały okres swiąt
...nawet nam sie nie opłaca choinki rozkładac..
ale ciesze sie na ten wyjazd..choc na poczatku plany byly inne.
 
Dziewczyny chciałam sie tylko pochwalić, że kurier przywiozł mi dzisiaj wózek: gondole, spacerówke i fotelik i jestem MEGA zadowolona bo mimo że zestaw używany to wygląda jak nowy dosłownie. Jeździłam sobie po parkingu przed domem, jeju jakie fajne uczucie :tak: Teraz to już tylko nam Malutkiej brak bo tak poza tym to mamy wszystko ufff....Wyprawka skompletowana :-)
 

Załączniki

  • TB_001.jpg
    TB_001.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Miciurka jednym się sprawdza innym nie hehe
tak poważnie, suplementy, dieta, pilnowanie ph i reszta wskazówek zwiększają szansę na daną płeć, ale trzeba też realnie myśleć, że w grę wchodzi jeden zwycięski plemnik i może być tak, że wszystko jest elegancko podziałane na chłopca/dziewczynkę, a tu wytrwały dowcipny plemniczek z innym kodem przezwycięża trudności i trafia do jajeczka :p

Miss gratki !!! :D :D :D
kiedy zaczęłaś kompletować wyprawkę?
 
Ostatnia edycja:
Tasha za nic nie przepraszaj. Miód na serce mi lejesz tym, co piszesz:sorry: Może wreszcie raz na zawsze pozbędę się tych głupich myśli, że rodząc tylko przez cc nie doświadczyłam w pełni cudu narodzin:nerd: Dzięki kochana raz jeszcze!


Andziak
zdrówka dla synka!


Macy ja też zawsze myślałam, że to nie ma znaczenia, jak się rodzi, ale wiesz...."życzliwi ludzie" swoim gadaniem zrobili swoje i człowiek czasem ma dziwne myślenie. Cieszę się, że są wśród Was takie, które jednak myślą podobnie, jak ja
No i też się obawiam tego, że mi tą anemię zlekceważą, ale z drugiej strony sami napisali, że mam wyniki pokazać lekarzowi na kolejnej wizycie (bo ja mam wizyty w szpitalu i z położną i z lekarzem) więc może coś poradzą. Jak nie, to dam radę sama. Trudno:nerd:


Miciurka mi się udało ustrzelić facecika, więc może i coś to pomogło. Do końca nigdy nie będę wiedziała, czy to zasługa losu, czy jednak trochę sobie pomogłam;-)


Truskawka super, że Rybcia miewa się dobrze, no i że ciąża przebiega prawidłowo. Z niecierpliwością czekam na wieści z jutrzejszego usg. Kciuki oczywiście zaciskam &&&&&&&&&&&&&&:-)
Mój mąż się za dużo filmów naoglądał i dlatego taki żądny krwi był:-D Teraz przynajmniej już wie, co go czeka, to się nie rozczaruje:happy:


Mama dokładnie, te teksty są śmieszne, zwłaszcza wypowiadane z jej ust, ale jednak przykro, jak tak do nas mówi. Albo do Neli, która jest mała i nie do końca rozumie, czemu Nika jest teraz taka. Szkoda mi jej i tyle. Wiesz, my starzy jakoś sobie to tłumaczymy, ale ona raz, że dostaje po łbie od niej, to jeszcze takie bzdury do niej mówi....


Patrysiu również Tobie dziękuję za opinie na temat porodów:happy:

Koli szkoda, że @ zawitała....oby w kolejnym cyklu było lepiej:tak:
 
Truskafffko kupno całej wyprawki zajęło mi około 2,5 miesiąca ale zaznaczam, że nie miałam wcześniej kompletnie NIC i nic nie wiedziałam o zakupach dla malucha. Spędziłam wiele godzin na czytaniu opinii o wózkach, wanienkach, leżaczkach, kosmetykach, rożkach, fasolkach, przytulankach z bijącym sercem... (tu dziekuję Piranhii za polecenie wanienki Onda i leżaczka Fisher Price :-))
Po tym wszystkim wydrukowałam sobie listę co muszę kupić i tego się trzymałam. Prawie wszystko kupiłam przez internet, poza łóżeczkiem, przewijakiem i całą pościelą, no i ciuszkami które gromadziłam od dawna jak tylko miałam okazję na zakupy w H&M, dużo rzeczy mam też z C&A.
 
reklama
Koli: ja miałam ten sam problem ostatnio i dziewczyny mi mówiły, że plamienia liczą się do starego cyklu, a 1dc to ten z krwawieniem, nie plamieniem:tak:
MissBella: fajnie, ze zakupy się udały i wózek ładny - będzie się dobrze jeździło na spacery:)
Magda: pewnie, że nie ma znaczeni jak się rodzi - cud to cud - czy z brzuszka czy z dołu;) a ty z dziewczynkami obiema miałaś CC i teraz też?


przepraszam, ze tak krótko, ale córę spać kładę...
 
Do góry