reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja tylko na sekundkę bo mam obok 2 marudy emitujące decybele.

Tasha, ja już po 5 kawkach :-D, spokojnie dojdę niebawem do 10. Mnie porody przez CC strasznie wzruszały ale nigdy nie było mi dane doświadczyć SN.

Kamea
, witaj i poczytaj tutaj :-) (zielona czcionka) https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html. Będę mocno trzymać kciuki!

Ann, polecam zakładanie akwarium morskiego by nie myśleć, u mnie zadziałało w pierwszym cyklu :-D A czym zakwaszałaś po staraniach?
 
reklama
ANDZIAK pierwsze bóle poczułam ok 21 a urodziłam o 2:10 :)na IP byłam ok 00.0 i jak badala mnie to było 2,5 palca rozwarcia czyli ok 5 cm ?bo liczą że palec to 2 cm...parte na dobre były o 2 ale nie miałam jeszcze przeć(masakra jak dla mnie gdy przeć się chce a ty masz wstrzymać się jeszcze)...
TASHA Marcelek ładnie śpi bo 1-2 pierwsza pobudka a druga i ostatnia w nocy to 5-6 :)owszem niekiedy się przesuną ale zazwyczaj w tych gpdzinach co napisałam :)

Mój M nie byl ani razu przy mnie i nie ubolewam :) chłop się nie nadaje nie może znieść widoku "cierpienia" krwi ogólnie tego wszystkiego związanego z porodem...nie będę zmuszać bo rozumiem go i zaakceptowała jego wolę :)
 
piranha przeczytałam i ... jestem przerażona. Trzeba naprawdę duzo pracy włożyc w starania. Nie sądziłam nawet:szok: Najgorsze jest to, że ja to siebie zdyscyplinuje gorzej z męzem. Już widzę jego reakcję, gdy będę kazała mu łykac witaminki. Musze to jeszcze raz na spokojnie przeczytać i przemyśleć taktykę ;)
 
Piranha
teraz zakwaszalam sie preparatem kadefungin (na bazie kwasu mlekowego. pan w aptece mi polecil zamiast rephresh bo nie mieli) sam w sobie ma ph 4 i obnizal mi czasem do 4(glownie 4,4-4,7)
 
hej mamulo..i reszta:)
A wpadam i wypadam bo dzis mam dwoje w domQ
Maciej ma alergie..(jak to zwykle o tej porze roku)
zostawiłam go zeby go znebulizowac...jutro ma tylko 2h zajec bo pani ma jakies szkolenia wiec bez sensu na 2 godziny go zawozic..pewnie dopiero w piatek pojdzie,....
o dziwo dzis są bardzo grzeczni:))))) tylko ciii zeby nie zapeszyc

pogoda barowa...wieje i co jakiś czas pada..wiec nawet lepiej ze sie nigdzie nie musialam ruszać:) handra jaka dopada..i trzeba sie jakos ratowac

Piranho
a jak Twoje pocieszki/:)
co powiedziala mama po badaniu Krzysia? nigdzie jakos nie doczytalam relacji...oczywiscie z mojej winy bo nie wertowalam regularnie postów

Patrysiu
moja ginka zawsze uwazala ze faceta nie ma co zmuszac do tego by uczestniczył przy porodzie (nie kazdy sie nadaje)
moj co prawda był..ale on z tych co nic go nie gorszy...ale np moj szwagier juz nie bardzo by rodzic z zona...no i trzeba to uszanowac:)))
najwaznijesze zeby facet byl przy nas po porodzie...i pomagał!
 
Ostatnia edycja:
Kamea, im więcej czynników się weźmie pod uwagę tym większe szanse, mogą one wzrosnąć nawet do 90% :-) Mój M nie był skory do współpracy w kwestii planowania płci, podsunęłam mu trochę suplementów a wiele zrobił nieświadomie ;-)

Koliber, u mnie prolaktyna po MTC rosła 15 razy i poradziła sobie z tym witamina B6 w dawce 100 mg, zobacz jak wyglądały moje wykresy wcześniej

chartgraph_module.php


a jak po "naprawieniu" ich przez B6 :-):

chartgraph_module.php


U siostry bliźniaczki PRL rośnie aż 30 razy i ginka przepisała jej na to Bromergon, nie łykała go jednak gdyż kiepsko się po nim czuła. Mi raczej komplikowała sprawę tylko prolaktynemia czynnościowa ale do tego M miał kiepskiej jakości plemniki, nie przeżywały nawet 2 dni, nakupiłam mu całą masę wspomagaczy i pomogło :-)

Łeb mi puchnie bo dzieci czadu dają, najbardziej to większe dziecko ;-) ...właśnie synuś dał buziaka jakby przeczuwał, że na niego skarżę ;-)
 
czesc dziewczyny, tak czytam i czytam od poczatku ale wymieklam na 50 stronie hahahah :), nie dam rady przeczytac watku :-)

poleccie jakies wspomagacze i suplementy dla 2 polowki i dla mnie tez, i ogolnie wszystko czym tam mozecie i wiecie (na dziewczynke) , staram sie juz troche ponad rok i nic ,
 
Czarodziejko, dzięki kochana, że pytasz, napiszę Ci potem PW :-)

Koliber
, coś mi nie wyszło z wykresami, wklejam teraz w inny sposób:

przed łykaniem B6
Zobacz załącznik 513412


po 3 miesiącach łykania B6
Zobacz załącznik 513415

Warto łykać zatem 2 razy dziennie i zobaczyć czy pomoże. Ja sama zdiagnozowałam sobie prolaktynemię czynnościową i trafiłam w 10-tkę ;-), na własną rękę też łykałam B6 po przeczytaniu tego wątku Vitamin B6 - Lengthen luteal phase or increase progesterone - BabyandBump

Miciurka, a czytałaś te wytyczne zapisane zieloną czcionką na tej stronie https://www.babyboom.pl/forum/stara...cka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html?
 
reklama
Piranha, czy ten drugi wykres to już był trafiony? :-)
Czarodziejka, częstuję się czekoladą, bom przed okresem i mnie roznosi Pisałaś, że święta prawdopodobnie spędzicie we Włoszech. A gdzie? :-) Wpadniesz w odwiedziny?
Tasha, zgadadzam się z Tobą. Faceta nie ma co zmuszać do bycia przy porodzie. Mój się wręcz prosił o to, a ja nie byłam pewna, bo on słabo znosi widok krwi. Ale jak teraz opowiada, to mówi, że przy porodzie prawie krwi przecież nie było. Ja nie wiem, gdzie on był, ale dobrze, że ma takie wspomnienia. :-D

Planujcie dziewczyny, rozmnażajcie się. Niech ziemia się zaludnia. :-D
 
Do góry