reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysia,Daria
heloł babki ;))
mnie też mąż masował i wodę podawał --> to były Jego zadania :) nie zaglądał TAM :-p


Kamea
witaj i rozgość się ..na pewno babeczki którym się udało Ci podpowiedzą ..
ja mam parkę "przypadkiem" :)
 
reklama
Dziękuję za przyjecie :)

patrysia mój urodził się 26 stycznia :) Ty już dorobiłaś się kolejnego maluszka a ja dalej nic. Tak to jest jak człowiek ciągle myśli i analizuje. Zawsze znajdzie się jakieś "ale" i ciągle się odkłada. Stwierdziłam, że przestaję już tyle myśleć (chociaż cien wątpliwości jest nadal) i zaczynam działać ;)
 
Dobry!
Wczoraj ogrom roboty, ale dziś ciut mnie, więc jestem..
Ann: może nie tylko myślenie, ale za duży odstęp u ciebie? U mnie przy córci żołnierze m. przeżyły 3 dni, a teraz na 2 dni przed owu nie żyją, a może te ph niskie też je wybija. Ale trzeba próbowac do skutku. Takze kciuki zaciśnięte!
Kamea: witaj:) cofnij się parę stron w tył - tam gdzieć powklejane co i rusz są linki do instrukcji co robić przy staraniach o dziewczynkę.
mama: ranny ptaszku:)
Miss: bierz chłopa - mój mówi, że to jest tak cudowny moment, że nie dałby sobie tego odebrać:) pot obcierał, plecy masował, potem pieluchy grzał na swoim ciele dla Misi;)
Andziak: ja rodziłam w Polsce i na stojąco - leżałam w czasie porodu tylko jak mi anestezjolog wbijała igłę w kręgosłup ze znieczuleniem, a tak stałam lub kucałam:) żeby nie było, że w Polsce się tylko leży żeby urodzić:-p

miłego dnia
 
A no no ja też nie leżałam a jedynie jak parłam bo fajna jest taka pozycja dla mnei jak dociskam do siebie nogi głowa do góry i przeeemy :p a tak siedziałąm sobie na sako bo mi tak lepiej było znosić ból...

KAMEA tak zazwyczaj jest myslimy myslimy ale jak człowiek sie zastanowi to nie ma odpowiedniego czasu na dzieciackzi bo jak piszesz zawsze cos także nie ma co za wiele rozmyślac a działac :))nasze dzieci sa w bardzo fajnym wieku na kolejnego dzidziusia...ja jestem w ogole za tym aby była jak najmniejsza różnica wieku:)u mnie w miarę się udało...w miarę bo mogłaby być jeszcze mniejsza...
 
No i @ mnie naszla cichaczem w nocy. Hmm jest jakies rozczarowanie i analizuje co było nie tak… może ten ph obnizacz faktycznie był za gesty a ja po przytulaskach za szybko wstawalam z lozka. Wiem,ze w tym sprawach grawitacja nie ma nic wspolnego ale zawsze troche tego nasienia wypływało. Może „po” warto uprawiac swiece-hehehe:)
Macie jakis sposób, żeby za duzo się nie wkręcać i nie myslec o ciazy? Ja się śmiałam wczoraj z kumpela,ze najbardziej skuteczne byloby chodzenie zalanym w trupa-haha.

Teraz zakupie replens i mam pytanie ten 35mg tj jedna tuba i do tego strzykawka wielorazowa, tak?
Co Wy na to? Chyba lepsza 1 tuba niż bawic się z tymi aplikatorami?
www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0CFMQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.auravita.com%2Fproduct%2FReplens-Md-Vaginal-Moisturiser.ANPH10013.html&ei=6RWaUI3ULKOE4gT0-oCYBw&usg=AFQjCNF4lwjOIsxKjs09KQ2


Magda
Jak wczoraj opisałaś bunt Niki to się troche przerazilam. Bo tak naprawde wszystko przed nami. No i zapomniałam jeszcze napisac o wymuszaniu, jak cos nie po jego mysli to ryczy w nieboglosy.
Yyy zależności ksiezycowej jednak nie widze ale dzieki temu uspokoilam się z lekka :D

Mama
Witaj:) Ty jak zwykle ranny ptaszek

missbella
ja tez rodzilam z mezem. nie wyobrazam sobie,zeby go nie bylo przy mnie. duzo pomogl zwlaszcza w ost fazie porodu. nawet patrzyl miedzy nogi i jakos odrazy do mnie nie ma. myslalam, ze bede na niego krzyczala,ze boli ale nic z tych rzeczy. moj em poplakal sie jak przecinal pępowinę. przy drugim porodzie nie ma opcji musi byc ze mna

KAMEA
witaj

Aga
hmm wlasnie mysle,ze teraz poszalejemy do plusika na tescie owu

Daria, Patrysia, Andziak
dzien dobry:)

milego dnia lejdis:)
 
Ostatnia edycja:
Ann
witaj ..przytulam z powodu @...
no ja ranny ptak-ptaszyca hahahaaa bo dzieci odwożę i potem jak wracam to od razu bb :-p


Agagsm
witaj kochana..
ja po sniadanku i moje sikoreczki też ;) ile im nasypie słonecznika tyle wrąbią :)

idę pranie rozwiesić..
 
Ja też zwsze chciałam, żeby różnica wieku moich dzieic nie była zbyt duża. Miedzy mną a rodzeństwem jest ogromna różnica (10, 8 i 6 lat). Jak już jesteśmy dorośli to jest ok. ale jak byliśmy dziećmi nie było za ciekawie, wiadomo. Ja musiałam trochę poczekać, aż Kuba będzie wystarczająco samodzielny. Mały jest wcześniakiem z przełomu 32/33 tc. Gdyby okazało sie, że druga ciąza może byc zagrożona i będę musiała leżeć plackiem Kuba musi być w miarę samodzielny.A poza tym widzę jak mały ciągnie do dzieci. Widzę to zwłaszcza, gdy są u nas dzieci moich braci.
 
Dzięki dziewczyny za rady co do rodzinnego porodu. Jak czytam Wasze posty jak jesteście wdzięczne swoim mężom, że byli przy Was i jakie to jest cudowne uczucie dla Nich kiedy mogą w tym wszystkim uczestniczyć to poryczałam się jak głupia. Ach... te hormony :sorry:

Mama co do imienia to "burza mózgów" non stop :-) Czym bliżej porodu tym mamy większy mętlik w głowie...
 
reklama
ANN wredny @ :(
KAMEA oo to faktycznie synuś sie pośpieszył...mi z Alankiem też groził poród w 29 tc i od tamtego czasu leki leżenie a potem tak sie zaparł ze w terminie się urodził :)ta ciąża jak i z Domisiem mocna ze po temrinie urodzeniu a Domis to wywoływany tak sie zaparł :D także jak widac ciąża nie musi byc taka sama takze bądź dobrej myśli :)
 
Do góry