reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja juz umówionej wizyty nie mam. Jak mnie nie ruszy do wtorku to mam iść do niego na oddział. Bo ma dyzur. Ja juz wogole mam obolały cały brzuch od kopniakow i skurczy. Gdzie nie dotkne twarde tylko ze tak naprawde wszedzie jest dziecko.Co do sprzątania nadrabiam bo juz patrzec nie mogłam.a jak mialam zakaz to nikt nic za mnie nie zrobił. Ale perfekcyjnie umyte nie sa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koli no jak termometr do dupy, to......:-D hehe......głupie skojarzenie:-) Strasznie jestem ciekawa jutrzejszego pomiaru:happy2:

Piraniu
trzymaj się i nic się nie martw. My tu cały czas o Tobie myślimy
 
ja wlasnie skonczylam myc lodowke i zajadam chipsy popijajac pifkiem cytrynowym bezakloh. ja oblukalam plan mojego nast cyklu i plodne wypadna mi w okolicach pelni a znajac moje szczescie-pelnia i po pelni-takze :wściekła/y:

Koli
trzymam kciuki:*
moja jeszcze moze nie spadla drastycznie ale ciagle leci w dol:( ja mysle,ze za duzo mysle i wlasnie przez to moga byc problemy z zajsciem. ovu byla, bzykanko bylo a juz przestaje sie ludzic na ciaze w tym cyklu.

Piranha
i jak sytuacja opanowana?

Andziak
niezle szalejesz z porzadkami. probujesz naturalnie wywolac porod?:) za nim sie tak meczyc sprobuj sexu
 
Andziak trzymaj się :tak: Kurczę, najgorsza jest ta niewiedza czy TO już się zaczęło czy fałszywy alarm.

Szczerze mówiąc chciałabym mieć TO już za sobą, chodzę poddenerwowana, doszukuję się objawów na siłę i mam już po prostu dosyć...

Dzisiaj była u mnie położna, pogadałyśmy sobie, poopowiadała jak to wszystko wygląda, w poniedziałek idziemy z M do szkoły rodzenia, zobaczymy chociaż oddział położniczy bo nigdy tam nie byliśmy, M zgodził się być przy porodzie bo do tej pory upierał się, że nie chce :sorry2: Sama nie wiem czy chcę żeby był ze mną czy nie...
 
Pirania złapałaś trochę oddechu?
Magda cosik w tym jest, bo ja mam sny porodowe odkąd gin napomknęła że może uda mi się rodzić sn haha
Ann już zaciskam kciuki za nowy cykl ;)
Koliber ciekawe co dalej, kciuki zaciskam ;)
Andziak ciekawe co Jędruś szykuje ..powodzenia :)
 
mamuski i ciezarowki w jakiej fazie ksiezyca plodzilyscie swoje pociechy???

my mlodego po pelni i dlatego jestem ciekawe na ile fazy ksiezyca maja wplyw na plec...
 
Jak mały przestał az tak fikac śkurcze sa ale zadziej czyli pewnie znowu fałszywy alarm. Zobaczymy.A sex teraz maz sie boi jak nie ma cźopa i duze rozwarcie.co do faz ksiezyca. U nas na corke było.owulacja była 23 lutego a now 20 luty czyli zaraz po nowiu
 
reklama
Do góry