reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Rano kuba znowu tak sie dusi ze az na wymioty. Ja wiem ze wywołanie gorsze tylko lekarźe sie boja ze jak ja chodze i chodze z rozwarciem ok 4 cm to moze dojść do zakazenia. Ja nigdy kroplowki na wywołanie nie miałam wystarczyło przebicie pęcherza i ruszyło samo
 
reklama
helołłł!!!

Kasia - dosiadam się z kawką:-)

Mama - Saturnie nasz forumowy, załapię się na okruszki sernika???:-D

Andziak - jeszcze masz trochę czasu...a masz jeszcze jakąś wizytę przed porodem???

Nullka - jak samopoczucie???

Madzia - dosiadaj się z kakao:-)

miłego dnia, na przekór deszczom, wiatrom i innym atrakcjom:cool2:
 
andziak póki pęcherz płodowy zachowany, to się zakażeniem nie martw, bo on chroni dzidziusia przed wynikaniem bakterii:tak:
 
Witam się. :-)
Nullka, dziękuję za odpowiedź. Ja wiem, że mój mąż 7 dni by nie wytrzymał. :-D Zresztą, ja też. Planować sobie płeć można a życie swoje. Niemniej, trzymam kciuki, żeby było, jak sobie wymarzyłaś. A nade wszystko, żeby dzidzia (lub dzidź) była zdrowa. :tak:
Mama, serniczek to ja mogę jeść o każdej porze dnia i nocy, a u nas takiego odpowiedniego twarogu nie ma. Buuuu... A Ty tu nie czaruj, że nie możesz w lustro patrzeć, bo laska jesteś nebeska przed i po zjedzeniu serniczka. A babskich wieczorów z siostrą zazdroszczę...
Magda, ja też wczoraj miałam :wściekła/y: totalny. @ się zbliża i pewnie dlatego. Cieszę się, że dziewczynki już mają się lepiej. I oby tak zostało. Mówisz, że jeszcze przed świętami czeka Was przeprowadzka. Gorąco będzie, ale później już wszystko cacy. Ważne, że na swoje, z tego co pamiętam.
Kasia, no mamy max 400 km, więc szkoda byłoby nie skorzystać. Na razie czekamy na wyjaśnienie pewnej sprawy i wtedy będziemy myśleć o hotelu. Ceny są tam tragiczne, ale raz można zaszaleć. ;-) Świetne przebranie! :tak:

Czas na spacerek, bo młodą roznosi energia. :-)
 
laseczki a mnie to zaraz szlak trafiiiiii.....
to ja siedze w domku, mala ze mna....bo wymioty....a teraz okaz zdrowia....godzina 9 minela i co....zabawy, skoki po lozku....szok...
 
ewcik 13 mam wizyte u ginekologa zobaczymy co powie bo z nadia tak dlugo pologu nie mialam a tu caly czas takie cos jakby sluz tylko taki zolty bardzo ;/ no i jedno razowo krew byla;/ a jak cos zostalo w macicy to co wtedy robia ?

matko ale mnie choroba bierze masakra;/ ta zmienna pogoda daje mi w kość;/

kasia uk super wygladalyscie :)
 
Witam
Dzieci rano rozwiozłam, pojechałam po wyniki moczu który robiłam wczoraj , byłam w zusie wyjasnic jedna sprawe a teraz zasiadłam do pracy. Julek kończy dopiero 14:25 więc mam troche czasu :-)

Piranha w czwartek idę na zwykłą wizytę i pewnie umówi mnie na przeziernośc w nastepnym tygodniu bo to bedzie gdzie indziej na lepszym sprzecie :)

truskafffka to widzę obydwie wizytujemy w czwartek. Mam nadzieje że u Ciebie już sie płec ujawni w 100% :) I oczywiście niezmiennie trzymam &&&&& za córeczkę

Kasia uk tak tak kibicowałam Ci kochana , ale widocznie jeszcze nie ten czas. Cały czas wierze że Wam sie niebawem uda . Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Jesli zas chodzi o moje samopoczucie to.... raz lepiej raz gorzej ale idzie wytrzymac . Chyba juz przywykłam do tych mdłości ale mam nadzieje ze potrwaja maksymalnie do 16tc ;-)

Dobra zabieram sie do roboty ;-)

mama u mnie też dziś leje od rana i tylko spac sie chce

Daria zdrówka życzę

Aaaaa kiedys zapytałam moje dziecko starsze czy nie chce na taniec chodzic - on mi na to mama taniec??? To dla dziewczyn. Wczoraj w szkole była lekcja pokazowa tańca - różne i towarzyskie i hip-hop i inne - odbieram Julka a on od razu mama ja chce żebys mnie zapisała na taniec - wiesz jakie to fajne jest???? :szok::-D
Także w piątek po ostatniej lekcji bedzie jeszcze miał taniec jesli sam chce. Bo ja uważam że nic na siłę ;-)
 
WITAM:)

U nas wsio ok :)Marcelek rośnie w siłe jak i reszta chłopaczków:)

Trochę mnie tu nie było także nie odpisze a tyle co na szybkiego poczytałam...

ANDZIAK kobitko kciuki mocne za poród &&& ogólnie masz jeszcze czas także na spokojnie :))

Zdrówka potrzebującym:)

Teraz postaram sie byc bardziej na bieżąco...
 
reklama
Do góry