reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama ale super sprzet zakupilas....no to teraz ....
Mi wskaznik wyliczyl wlaczajac zestaw cwiczen....ta biala podstawa to jest wszystko....tam wyliczy ci wage, wskaznik, wiek i podpowie cwiczenia jakie masz robic....hahaha....Moj balans dzis wykazal ze jestem krzywus hahaha, Bardziej przerzucam ciezar na prawa strone, bo az 55% a to jest duzo....Jesli bedziesz miala zbedny przyplyw gotowki to polecam, naprawde warto. My w deszczowe dni gramy na tym rodzinnie, albo wyscigi samochodowe, albo tenis....zalezy jaka gre masz ochote dokupic
 
Moje chlopaki wyprawione,wiec delektuje sie bloga cisza. niestety czeka mnie sprzatanie,wstawienie prania.
o 12 musze sie pojawic na hali,zeby odebrac chlopakow i ruszamy w poszukiwaniu prezentu dla 3-latki!!!! wczoraj wieczorem zostalismy zaproszeni na jutrzejsza impreze-takze slabo. szkoda,ze nie wiedzielismy wczesniej to bysmy wczoraj przywiezli z fabryki miskow jakiegos fajnego stwora.

mama
dzieki:)
ja mam 171 a waze sporo wiecej, takze oczyma wyobrazni widze jaka z Ciebie laska

Ewcik
jak korci to ruszaj w swiat:)

Kasia
powodzenia w odchudzaniu. mi zawsze kiepsko idzie bo mam slaba silna wole i kocham jesc:( obzarstwo to moj prawdziwy nalog.
co do Zumby ogolnie samej w sobie goraco polecam, jest niezla zabawa zwlaszcza w grupie. mnie tez korcilo,zeby dokupic do wii ale ja jestem leniwiec i wiem,ze moze pocwicze ze 5-9 razy i poloze w kat bo to cale wii jakos mnie nie kreci,u nas lezy i sie kurzy. no chyba,ze mamy gosci to jest zabawa.
 
Witaj Ann
co do Zumby ogolnie samej w sobie goraco polecam, jest niezla zabawa zwlaszcza w grupie. mnie tez korcilo,zeby dokupic do wii ale ja jestem leniwiec i wiem,ze moze pocwicze ze 5-9 razy i poloze w kat

ja raczej jak kupie to sie zawezme....tylko zebym nie polegla....wszsyscy tak to zachwalaja i sama nie wiem co robic. Chyba w nastepna sobote pojade i zobacze o co tam kaman???
 
Kasia
super jest ten taniec...moje kumpele na to chodzą ..muszę sie chyba dołączyć skoro mam teraz urlop :))

....hmmmm ...idz jak mozesz i obczaj sytuacje, ja tez pojade w nastepna sobote. Mala zostwie na basenie, M na silownie sie zapisal w tym czasie to ja podpatrze jak to tam...

Co myslicie laseczki....to chyba tez dobre na kg....
 
Ann
witaj ;)
ja jeszcze niedawno ważyłam 66kg ale moja silna wola jest silna wiec daję radę :))
trzymam za Ciebie &&&& :-D


Kasia uk
pomysle nad tym sprzętem ...dzieci miałyby uciechę pewnie ;)
 
Mama
Kasia uk
pomysle nad tym sprzętem ...dzieci miałyby uciechę pewnie ;)

zaufaj mi.... nie tylko dzieci....ale wy tez.... kilka dni temu wyskoczylam na ring z M...woj... bylo ciezko, rece od boksowania bolaly, ale co mu dolozylam to bylo moje...a ile radosci mialam....
 
reklama
Do góry