reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarna
faceci :sorry2:
dla nich jesteśmy w ciązy jak już brzuszek widać ,więc nie denerwuj sie ...musi sie chłop docyrać ,że będzie miał kolejne bejbi ...
ale tulę mocno bo skoro sie pożaliłas to znaczy ,że Ci smutno ..


Truskafcia
witaj kochana :)) jak tam Rybcia nasza forumowa ??? bryka ??:))
 
reklama
witam wieczornie:-)

Mama - witaj Katrino:-D, wyłażę z krzaków, jakby co:-D

Truskaffka - oj tam oj tam, co to jest 3 kg prawie na połówce, niech Rybcia zdrowo rośnie i fika sobie koziołki:-D

Kasia - na 5+ miałaś dzień??? i oby więcej takich było!!!;-)

Magda - wstawiam Sonię w zimowej czapie:-D

DSC_0029.jpg

miłego wieczorku!!!
 
taaaa...jasne półmetek...na pólmetek to znów dwa kilo więcej pewnie będzie :-D

MAma dzięki :) forumowa Rybcia bryka :) coraz bardziej, częściej ku wielkiej radości mamuśki oczywiście :)

Sonia boska w czapie :-):tak:
 
Truskafffka, ale mi banan pojawił się na twarzy jak wspomniałaś o 16 stopniach :-) A dzieciaczki dziś robiły tylko za 1 kawę a nie 10 :-D ...oj nie będę taka, nawet grzeczne były ;-) Zbliża się wielki krokami emocjonujący tydzień :-)

Czarna, kiedy kolejne USG?

Koliber, zagadkowy ten Twój wykres, nie wiadomo na ile zaburzyło go przeziębienie. A jakie badania dziś robiłaś?

Tasha, ależ ona przecudna!!! Wygląda już tak ...bobaskowato :-) Śliczna!!!
 
Ostatnia edycja:
Mama Pierwsza Milosc. jakos tak sie wciaglam i zawsze musze sobie obejrzec :-)

Tasha witaj :happy2:
Slonia slodziutka :-) no to jeszcze kurteczka i na spacerek moze isc z mamusia ;-)

Koliber a jak zdrowko?
 
reklama
Marzycielko, ja to nałogowo oglądałam przed urodzeniem Kai :-D ...na pewno nie jest to życiowy serial ;-) ale też się wciągnęłam. Dużo scen kręcą tam pod oknem mojej kumpeli ;-) A teraz mam takie zaległości, że szok, oglądałam sobie zawsze wieczorkiem na ipla.tv :-)
 
Do góry