reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam wszystkie kolezanki :-)

Kinga i ja zycze tobie z calego serca aby udalo ci sie znalesc ta wlasciwa droge w swoim zyciu i zeby spelnily sie twoje marzenia :happy2: Powodzenia ;-)

za wszystkie nieustannie trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)

Tasha dziekuje :-)
 
witam sie kobietki ...zalatana jak to od początku tygodnia ;)

ściskam wszystkie na płasko :)
trzymam &&& za testujące ,starające i &&& potrzebujące ;):)


dzieci jeść wołają wiec mykam do kuchni..
postaram sie dzis popisać :):)
 
na szczęście tylko w sobotę miałam jazdę z WC , teraz nic mi nie dokucza
pożale się , że mój T , jakoś wogóle się nie cieszy z tej ciąży .... albo jeszcze się nie zaczął cieszyć ...
 
reklama
no to ja wyłaże z krzaków żeby nie było.... :-p

zimmmaaaaa u nas pełną gębą, cały dzień pada a ja siedzę i myślę czemu nie poleciałam kupić śniegowców :p
aaa najlepsze jest to że ponoć zapowiadają znów 16 stopni hahahahahaa

Ann no proszę Tobie Leon siedzi w głowie, a mnie Michał hihihi
Magda brawa dla męża, świetnie się spisuje!!!!! :-)
Tasha Aga hahaha dziękuję, ja wyspana i wypoczęta :-) rano się jeszcze byczę, bo MAti w tym tygodniu do przedszkola nie chodzi to nie muszę się z rana zrywać hihi korzystam hihi
Kasia super taki wypad zorganizowany :tak:
Andziak masz już nr do kogoś, jak nie, to wyślij mi swój na pw, a ja wyślę Tobie ;)
i czekam na wieści z wizyty :) pogłaskaj Jędrusia :)
MissBella i na wieści od Ciebie czekamy, jej pamiętam jak się nam chwaliłaś testem...ach ...a to już Kornelia zaraz będzie na świecie :)
Pirania :cool2: dzieciaki nadal podejrzanie uchachane? mam nadzieję :-)
Koliber zdrówka!!
Czarna haha chciałaś to masz hahaha
poważnie..wiem coś o tym..patrzę na siebie i jakoś zastraszająco szybko brzucholek rośnie :szok: a na plusie już 3 kilo:szok:
a T zrozum..jeszcze info o ciąży nie trafiła do szarych komórek :p czasem faceci tak mają :p
ale zobaczysz, brzuszek się pojawi, zobaczy malucha na usg.. to bardziej to poczuje ;)
Kinga powodzenia!!
 
Do góry