reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny miłej niedzieli wszystkim:) u nas biało :)




Cj5Fp1.png
 
reklama
dzien dobry:)
u nas leniwy poranek, em zrobil pyszne sniadanko po ktorym poszlam udac sie na dalszy spoczynek w lozku:D za chwile trzeba bedzie sie ogarnac bo w planie mamy isc na basen:)

Magda

spac w nocy nie moglas?

Kasia, Maggi
wzajemnie

mama
łearju?

Piranha

​jak chrzciny? doszlo wszystko na czas??
 
Koli
slyszalam, ze w stolycy macie snieg:) Osobisty wlasnie usypia krasnala,wiec bedziemy sie jednak basenowac popoludniu. obiad mam naszczescie od wczoraj (miesko z piersi iindyka w sosie paprykowym) ugotuje tylko ziemniaki i zrobie jakas marchewe. dzis mam spoko ale wczoraj pol dnia spedzilam w kuchni:/ procz obiadu upieklam 3 porcje ciasteczek. z tego 2 em bierze do pracy bo chlopakom zasmakowaly jego resztki podelegacyjne:-D
 
Hejka!

Ja tylko na chwilkę bo czasu brak. Wczoraj cały dzień byliśmy w górach u teściów, ależ tam śniegu! Chrzciny niestety przełożone na 25 listopada bo się chrzestna i jej dzieciaczki pochorowali.

Ann, ja bym stawiała na owulkę w 19 dc :tak:
 
Cześć dziewczyny:happy2:

U nas dzień dzisiaj jakiś nijaki:eek: Chyba przez tą zmianę czasu. Poza tym po wczorajszym, pięknym, słonecznym dniu, dziś leje od rana. Nic się nie chciało robić, więc zamówiliśmy na obiad pizzę. Ogólnie, to rodzinnie, w domowym zaciszu:-)

Ann faktycznie spać nie mogłam. Nie wiem czemu. Musiałam posiedzieć troszkę i zmęczyć oczy, żeby wreszcie zasnąć:dry:

Patrysiu Marcelek jest śliczny. Oczywiście ja jestem zakochana w jego czuprynce. No i nie powiem, ale pięknie rośnie na mamusinym mleczku:tak:


Koli życzę powodzenia w walce z katarem!

Miłego wieczorku dziewczyny:happy2:
 
reklama
Do góry