reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

..... i ja jeszcze wpadam do was pozna pora....

Martucha gratuluje!!!!!!! jednak lono natury ma swoje uroki i wychodza z tego plusy....super!!!!!! Buziak

Patrysia Marcelek jest slodziutki, Dominikowi zycze samych usmiechow na twarzy i duzo slonecznych dni

Piranha
widzialam Krzysia fotke, suuuper lobuziaczek

Magda trafilas na super lekarke. Bedzie dobrze!!!!!!

Mama szalejesz!!!! Super, dawaj czadu :-). W maju przylece do Poznania to wtedy z winkiem( nie jednym) na zabiegi wskocze. Powodzenia

Natusia super wiadomosc!!!!! Trzymam kciuki za owoc tego cyklu &&&&&&

..... ja dzsis padam psychicznie po pracy. Praca w doooopke to mi nie daje, ale na psyche to dziala masakrycznie. Ja juz sama nie wiem jak dlugo wytrzymam. Uznalam ze walcze tak do konca roku, jesli dam rade to zostaje, a jesli nie to .... sie poddaje i szukam czegos innego. Widok dzieci, rozpacz rodzicow i ich sztuczny usmiech w obecnosci smerfow to nie dla mnie. Sorki dziewczyny, ze tak o sobie, ale........wielka przepasc.

Dziewczyny uciekam spac bo jutro ciezki dzionek. Kolorowych snow
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patrysia gratuluje slicznego synka,
Marta moje gratujacje-zycze rozowiutkiej zdrowej dzidzi.


czytam Was i dla mnie to czarna magia to co piszecie:)
bukiet?
dpo
dfl
beta... matko i corko jak ja malo wiem!!!
Piranha
Marta_uk
wielkie dzieki pewnie wieki bym szukala:) dopiero teraz mam chwilke,zeby cos napisac, u nas 2-gi dzien od jakis 3 tyg nie pada.dzis swiecilo slonko,wiec wiekszosc dnia spedzilam z mlodym poza domem.

od tego cyklu mierze temp ale w ustach(wyczytalam gdzies,ze moze byc ale zalecaja mierzyc stale w 1 miejscu, co Wy na to?)
przeraza mnie troszke ta lista czynnikow wplywajacych na plec. wlasnie przejrzałam fazy ksiezyca i wychodzi na to,ze owulke bede miala miedzy nowiem a pelnia,wiec jony ujemne:) chyba tez przed przytulaniem wyciagne meza na saune to mu padnie troche meskich plemnikow a ja sie dodatkowo najonizuje ujemnie:)))
z ta dieta to kiedy najlepiej zaczac ja stosowac min 6 tyg?
ok musze zakupic, sylk,kwas foliowy plus B komplex,testy owulacyjne,oraz testy ph. no i moze znajde jakiegos wiesiolka to tez zakupie:)

dziewczyny a jak jest z plynami do higieny intymnej? piszecie,zeby srodowisko pochwy mialo wskaznik 4,5 a te plyny to chyba normalizuja do 5,5?
gonilyscie swoich Panow do cieplych kapieli przed stosunkiem??

Piranha
mignął mi tu temat autyzmu, wiem z dobrych zrodel,ze autyzm mozna stwierdzic dopiero po 3 r.z dziecka. Nie martw sie, ja Ci powiem, ze znajoma opiekowala sie rodzenstwem gdzie 1 z chlopcow do 3 r.z zamykal sie w sobie,malo mowil, mial troszke swoj wlasny swiat a potem po prostu samo mu przeszlo. kazde dziecko jest inne inaczej sie rozwija,inaczej reaguje na bodzce.Jesli niepokoi Cie to,ze tracisz z nim kontakt np w trakcie ogladania bajki to probuj na kazdy mozliwy sposob nawiazywac kontakt. stan tak, zeby dobrze Cie widzial,nawet zaslaniajac tv. poza tym mamuska Krzys to prawdziwy facet jak On tu bajke oglada to co Ty mu przeszkadzasz z jedzeniem (przeciez faceci nie maja podzielnosci uwagi:*) nie martw sie.
Moj maly 2 latek tez jest bardzo wybredny jesli chodzi o jedzenie i tez czasem ni z gruszki ni z pietruszki powie cos zupelnie niepowiazanego. Lub gdy o cos go pytam a On akurat zobaczy spycharke to caly swiat przestaje sie liczyc bo jest SPYCH:)
 
Kasiu trzymaj się kochana i życzę, żebyś wybrała to, co będzie dla Ciebie najlepsze. Nic na siłę. W końcu człowiek nie wyrwie sobie kawałka serca, żeby nie czuć i nie przeżywać. Oby się wszystko ułożyło jak najlepiej!


ann29 faktycznie ogarnąć temat nie jest łatwo. Powiem Ci jednak, że dziewczyny mają tu takie doświadczenie i wiedzą rzeczy o jakich nawet w gazetach nie piszą;-) Ja akurat jestem z sekcji chłopczykowej, ale więcej jest babeczek, co o córcię się starają, więc na pewno pomogą. Pisz częściej;-)
 
Dziękuje dziewczyny za &&& , ale sama nie wiem co się kroi , raz myslę żę @ bo brzuch typowo pobolewa a za chwilę luukam na temp i jestem pełna nadziei .
Martucha , widzę że u ciebie różnica między temp niskimi i wyższymi to 0,7 stopnia , u mnie 0,4-0,5 chyba trochę mało... Ależ się cieszę że ci się udało :)
mama , ale Tom ma z tobą dobrze :)
Magda , a tam , nie testuję .... poczekam do końca tygodnia
 
witam
Ja juz praiwe zdrowa ( mam nadzieje) wreszcie sie wyspałam, poszłam wczoraj po 22 spac wstałam przed 7,
dzisiaj mam troche zalatany dzień, duzo załatwien
Pirhania mam nadzisje, ze choroba Was ominie, próbujesz juz Kaje usypiac w łóżeczku?
Kasia uk, podziwaiam, ze dajesz rade, siły życze
Koliber to gratulacje dla mężą, bo mój to raczej z tych, ze na wszytsko pozwala dzieciom, ja musze wprowadzac zasady
Madzia jak nocka?? Antybiotyk juz działa? lepiej dziewczynkom?
Jakie imie masz dla synka, pewno pisałas ale przeoczyłam
ann29 ja na poczatku nic nie rozumiałam co dziewczyny piszą ale pomału zaczełam kumac,
Czarna trzymam &&&&&&&& i cos mi sie wydaje, ze nie na darmo
Życze Wam wszystkim miłego dnia !!
 
Dzien dobry.....

....kawusia juz jest, a za oknem... szaro i deszczowo.....masakra.....

Magda uk dziekuje. Mam nadzieje ze antybiotyk juz " robi" swoje, i bedzie lepiej. Buziak

Kate ja tez sama siebie podziwiam, ale tak jak pisalam nie mam pojecia jak dlugo. M siedzi cicho, twierdzi ze on stara sie pomagac a ja w domu mam miec usmiech na twarzy, tak jak bylo to przed praca....oj ciezko.....
Ciesze sie ze juz chorobsko pomalu odpuszcza. Mam nadzieje ze z dnia na dzien bedziesz czula sie lepiej. Milego zalatwiana spraw.

Koliber to uklon dla M. U mnie jest identycznie jak u Kate, Tata na wszystko pozwala, a mama wrzeszczy.

Dziewczynki zycze dla kazdej milego dzionka. Mam nadzieje ze u was sloneczko dzis zaswieci, bo te deszcze to......paskudztwo.

Buziaczki
 
czesc lalki..
Dziekuje za Wszystkie zyczonka:D
Jesooo jak jest zimno...słońce swieci ale to takie złudne...bo ziumb
Nigdzie nie chce mi sie ruszać...
Do tego mialam z rana spotkanie z kibelkiem (bliskiego stopnia)
Wczoraj wieczorem zjadlam 3 plasterki salami ...i mi zaszkodziły...tylko otworzylam oczy i mi niedobrze było...teraz ciut lepiej ale jestem taka sflaczala...nawet na kawe nie mam ochoty...bleee
takze łącze sie dzis w bólu z mamusiami ktore z powodu ciązy nie maja się najlepiej...
Ble wciąz czuje to cholerne salami....zołądek mnie boli....

No ale dobra juz Wam nie jęcze...

Martucha
Beta piękna:D Gratuluje raz jeszcze

Nullko
a Ty jak?

Natusia
przecie sie nie obraziłam..:))) juz sie przyzwyczailam...ale wiem ze niktorzy corki zycza mi z przekory a ty ze szczerego serca//.
Moja mama tez smiala sie ze zyczy nam Hani:DDD i tak przez calaaale zycie:)))
 
a sprawdzilam z ciekawosci faze ksiezyca jak robilismy synka i wychodzi na to,ze jonowanie bylo dodatnie (sporo przed nowiem) i dodatkowo zima (styczen) hemm moze cos w tym jest:)
 
Magda_z_uk, w sumie mówi się, że lekarze w UK nie chcą przepisywać antybiotyku, a szczególnie dzieciom. Ja miałam trochę inne doświadczenia. Pierwszy raz - miesiąc po przyjeździe. Mały dostał zapalenia ucha, które było powikłaniem po szczepieniu i lekarz chciał w niego wpakować antybiotyk. Dobrze, że my z mężem byliśmy wtedy przytomni, bo nie wiem, jakby się to skończyło. A potem w przeciągu półtora roku jeszcze trzy razy przepisywali - raz dałam, bo mój syn naprawdę był w kiepskiej formie, i żałuję, bo nie pomógł, a lekarz kolejny skwitował, że to wcale nie bakteryjne zakażenie tylko wirusowe, bo teraz taki wirus panuje. Byłam zła jak osa. Czasami antybiotyk jest potrzebny i mam nadzieję, że naprawdę Wam pomoże. Nie wiem, czy czytałaś, co napisała Agagsm na temat astmy i pasożytów. Nie chcę niczego wmawiać. Dość głęboko w temacie siedzę, bo mój mąż jak pisałam jest dość trudnym alergicznym przypadkiem i moja córka ma to samo. My szukaliśmy rozwiązań na własną rękę, bo lekarze rozkładali ręce. Też czytałam, że astma może mieć związek z lambliami. Gdybyś była zainteresowana tematem, daj znać. I jeszcze jedno - piszesz, że masz też probiotyk. Pamiętaj, że musi być odstęp kilku godzin między antybiotykiem, a probiotykiem. A najlepiej to dawać ten probiotyk po skończonej kuracji, bo jak dajesz w trakcie, to i tak kolejna porcja antybiotyku wybije to. A jakie masz bakterie? Trzymam kciuki, żeby się dziewczynkom poprawiło. :tak: A te ubranka czym prędzej wypierz, bo jeszcze Tobie zaszkodzą.
Kasia uk, a mogę zapytać, jaką masz pracę? Pracujesz w szpitalu dziecięcym?
Martucha, szczęście od Ciebie bije na odległość. :-)
Ann29, moje dzieci są zaprzeczeniem tej teorii. Syn spłodzony w nowiu, a córka w pełni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry wszystkim :)

martucha ubranko juz zamowilam
2673159031
i do tego taka biala marynarke
9245c16c3a9958e9.jpg


a ty martcha staralas sie o synka czy corke ?:) czy oba jak blizniaki;p

moj maz nie chce slyszec o kolejnym dziecku;/ po jedno moze i dobrze bo on i tak nie pomaga ale jednak dwojka mnie nie zadowala;p bo mam 22 lata i chciałabym jeszcze za 2-3 lata tulic takie maluśkie dzieciątko :)
 
Do góry