reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama, Ty niezła agentka jesteś widzę. :-D:cool2:
Koli, to kup sobie taki szybki termometr. ;-) Ja ostatnio szukałam, a tam wszystkie na 10 minut! Dajcie spokój tyle trzymać. To prawie jak pstrąga trzymać. Ja z ciał obcych to tylko męża na dłużej tam toleruję. ;-)
 
mama ale z Was agregaci ;-) , ale fajne jest takie podsycanie w związku :tak: Też bym chętnie zobaczyła tą szekszowną piżamkę :-) Aaaaa i te słowa "ostatni raz" jakoś też mnie nie przekonują kochana

Marta gratulacje - piękne krechy na testach - wiedziałam że tak będzie :-) I jak beta????

Piranha piękna kobieto super fotka :-)

Patrysia STO LAT dla synka :-)

Czarna ojjjj trzymam kciuki kochana trzymam :-)

natusia super że torbieli nie ma - cudowne wieści i trzymam kciuki żeby ten sex w owulkę zaowocował u Ciebie i żeby były dwie kreski na teście :-)


Antoś nie ma zmian w płucach ani oskrzelach - lekko czerwone gardło a podobno teraz dzieciaki mają często uporczywy kaszel - jakiś taki rodzaj. także na razie inhalacje z soli fizjologicznej, mucosolvan, woda morska do noska, oklepywanie plecków i kontrola za 3 dni :-) Dziś już temperatury nie miał to liczę że szybko z tego wyjdzie. Do końca tygodnia nie puszczam go do przedszkola a potem zobaczymy. Chciałabym żeby we wtorek przyszły poszedł bo ma pasowanie na przedszkolaka.

U mnie znowu .... ledwo kolacje zrobiłam (dobrze że mąż pomógł) bo znowu muł. :szok:


To i ja nie żałuję fluidków - łapcie kto chętny :-)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Martuchaa
no w końcu :)))))))
piekna betka !!!!! lecę pędzę Cię ukochać
piekny masz prezent dla M :tak::-D
ale będziesz dobrze spac po takim dniu:))
dobrze ,że masz dupka--> łykaj a wszystko bedzie si :))))


Czarna
teraz Twoja kolej ;)))))


Nullka,Natusia
no taka sobie piżamka :)) a mąż odpisał " :szok:!!! jak najbardziej reflektuję ......(i jeszcze małe świństweko :-p:cool2:)

czeba dbać o chłopa :)))))


Macy
eeeeee ... taka tam czasem zakręcona jestem ;))
witaj wśród wariatów hahahhaaa


cos to jeszcze miałam ..cos jeszcze miałam ..juz chyba sobie nie przypomnę :confused2:
 
Martuchaa super, ze wszystko ok i beta dobra, i nie ma sprawy polecam sie na przyszłosc, chetnie pomoge jak cos,
jak m zareagował?
Nulka współczuje tych mdłosci
mama właśnie miałam koszulke nocna jutro sobie kupic, ale aż sie boje
 
Dopiero teraz jestem, miałam strasznie ciężki dzień a jeszcze na koniec dobiła mnie informacja, że dzieci siostry (u której wczoraj z M, Kają i Krzysiem byliśmy) mają wirusa bostońskiego :-(

Patrysia, Marcelek jest przecudny, prześliczny i przesłodki, normalnie nie mogę się napatrzeć! Dominikowi życzę sto lat, samych uśmiechów, powodów do radości i spełnienia marzeń.

Aga
, no właśnie dziś jakoś kiepsko spała i chyba faktycznie kluczem do dobrego snu w nocy jest dobry sen w dzień ...a z tym drugim była wczoraj tragedia bo u siostry Kaja nie mogła zasnąć a ledwo przytomna ze zmęczenia była. Dużo zdrówka dla Ciebie!

nullka, pH moczu a już zwłaszcza w ciąży nie ma znaczenia, kiedyś nawet podawałam przykłady jakie dziewczyny miały pH w czasie staranek a jakie w ciąży kiedy odstawiły już suplementy, różnice były ogromne. Ja podobnie jak truskawka początkowo miałam niskie pH (6) a potem wzrosło, raz wynosiło nawet 8.

Magda, dzięki kochana! Ale mi żal Twoich córeczek :-( Trzymam kciuki by antybiotyk szybko sobie poradził. Mi też się strasznie podoba imię Marcelek, nie mogę się już doczekać fotki z USG 4D.

Czarodziejko, spóźnione ale bardzo szczere życzenia z okazji rocznicy - dużo zdrówka, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń!

Rena, witaj, poczytaj tutaj https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/czy-mozna-i-jak-zaplanowac-plec-dziecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html (tekst zieloną czcionką).

Tasha, Ty widzę też dołączyłaś do krainy Dnia Świstaka ;-) Ano dzieciaczki ostatnio dają mi nieźle do wiwatu. A Sonia w łóżeczku zasypia? Nadal masz to zgrubienie na bliźnie? Ucałuj ode mnie Sonię.

Truskafffko
, no właśnie mam zamiar zastosować tą metodę ale już w kościach czuję, że będzie ciężko. A ile miał Matik jak zastosowałaś tą metodę i jak długo trwała nauka? Kupiłam sobie dziś kilka Kasztanków by mieć już przedsmak wygranej :-D

Daria
, dużo zdrówka!

Natusia, na takie wieści właśnie czekałam, strasznie się cieszę i czekam na fotkę plusika na teście! A fotek mam cały album, muszę poskanować ;-)

Martucha
, beta prześliczna, GRATULUJĘ raz jeszcze, u Ciebie jest 12 dpo a norma dla tego dnia to podobno 10 - 100 mIU/ml ...czyżby brak bukietu? :-D

nullka
, u Ciebie beta mogła być tyci niższa bo dzidziuś mógł się później zagnieździć, u Martusi implantacja była dość wcześnie bo w 7-8 dpo.

Kinga, hop, hop, gdzie jesteś, co u Ciebie?

Kolorowych snów dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się ponownie:happy:


Oczywiście spałam całe popołudnie, szykując się na kolejną nockę. Na razie jednak jest cisza. Dziewczynki śpią spokojnie, ale......ciiiii, żeby nie zapeszać;-)


Aga, Marzycielka, Patrysia, Marta, Tasha, Mama,Kate, Czarodziejko, Truskafffko, Natusiu, Macy, Andzia, Czarna, Nullka, Pirania
dziękuję Wam za słowa wsparcia. Jesteście w trudnych chwilach na prawdę niezastąpione, bo nic tak człowiekowi nie dodaje sił, jak dobre słowa, dobrych ludzi:happy:


Patrysiu
tak jakoś mi to imię przypadło do gustu i się nie mogę przekonać do żadnego innego. Mąż się waha, ale nie mówi nie. Zobaczymy:happy:


Tasha oj tam oj tam, zawsze jest o czym pisać. Choćby o małej Biedroneczce:-p Ale rozumiem Cię. Niebawem Sonia wyruszy zwiedzać świat i już nic nie będzie takie samo:happy:


Kate widzę, że masz podobnie, jak ja."Bo najważniejsze, żeby dzieci były zdrowe":-) Mimo to kuruj się wciąż i zdrowiej do końca. Super, że dziś już czujesz się lepiej.


Mama
2000 za biurko do manicure i komody, to bardzo mało. Osobiście uwielbiam połączenie bieli z pistacją;-) Faktycznie...piknie będzie, nawet z turkusem, bo też lubię:-) No i łżesz jak pies z tym "ostatnim razem bez gumki". Aż Ci para z uszu leci:-p Ale wiesz co? Nawet jeśli, to moja kumpela ma ślicznego synka z sexiku z gumką:-D Także według mnie.....nigdy nie mów nigdy:cool2:


Natusiu
cudne wieści przynosisz. Owulka była, torbiel pod kontrolą....trzymam kciuki bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&& Jak tam synuś?


Macy
ja też jestem przeciwniczka antybiotyków. Sama przez ostatnie kilka lat brałam tylko raz, ale już wyjścia nie było. 5 tygodni z życiorysu wyjęte przez ostre zapalenie zatok w wyniku którego do dziś ma zaburzenia węchu. Może za długo się broniłam przed tym antybiotykiem? Echhhh....nie ważne.
W Uk, jak sama pewnie wiesz, oni bardzo niechętnie dają antybiotyki, zwłaszcza dla dzieci. Dlatego dziś byłam lekko zszokowana, że jednak antybiotyk. Mam dla dzieci probiotyk osłonowo i mam nadzieję, że będzie ok. Co do tej waty szklanej, to kiedy dziś robiłam przegląd tych ubranek....myślałam że padnę. Gryzło mnie w całym gardle i oczy piekły. Na bank to pogorszyło sprawę. Że ja o tym wcześniej nie pomyślałam:zawstydzona/y:


Andzia rozumiem, że źle Ci się 1 listopada kojarzy przez teściową, ale powiem Ci, że ja jestem z 2 i to też niefajna data urodzin. W Pl zazwyczaj jest dłuższy weekend i atmosfera...wiadomo....lepiej, żeby synuś albo się pospieszył, albo już poczekał choćby do tego 4. Oczywiście nie zrozum mnie źle, bo jak zechce się urodzić, to my sobie możemy tylko pogdybać. A Ty chciałabyś,żeby poczekał troszkę, czy już masz dość i odliczasz dni?


Czarna do kiedy czekasz z testowaniem?:cool2: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Nullka ja i tak Cię podziwiam, że dajesz radę cokolwiek robić przy jedzeniu. Ja pamiętam, że z dziewczynkami, to nawet sama sobie śniadania zrobić nie mogłam:eek: Niech ten czas szybciej biegnie, co by Cie już puściło:happy: Dobrze, że u synka nic poważnego. Zdrówka w dalszym ciągu dla niego!


Martucha
beta piękna! Echhh...pamiętam, jak jeszcze nie dawno pisałaś, że ten cykl spisujesz na straty:eek: Marudziłaś, wybrzydzałaś i proszę....mamy fasolkę:tak: GRATULUJĘ raz jeszcze i spokojnej ciąży życzę!


Piraniu a co to jest ten wirus bostoński?:eek: Brzmi nieciekawie:no:
Fotki oczywiści Wam wkleję. Nie ukrywam, że mąż nie żałował i mamy mieć najdroższy pakiet, więc powinno byc później co oglądać. Poza tym kochana, jak bym miała Wam nie pokazać?:-p


Śpijcie dobrze dziewczyny. Ściskam Was wszystkie bardzo mocno:happy:
 
Do góry