reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No proszę....a Beatka jeszcze nie śpi.....dziękuję Ci bardzo - oczywiście w imieniu synka - a Tobie to pozazdrościc wakacji :tak:
 
reklama
Aniu właśnie pisałam z mężem i jeszcze zaglądam tu i siam....hihihi.... ;-)
Ale ten czas leci, patrzę sobie na Twój ciążowy suwaczek :-)
 
Aniu najlepsze zyczenia dla synka!:happy2:

U nas dziś pada, mam małe nudności, w poniedziałek moja druga wizyta u położnej, mam nadzieję,że tym razem będzie milsza.A wiecie, że oni mi tu nawet jeszcze poziomu cukru we krwi nie sprawdzili, ani morfologi, tylkona grupę krwi, wr, hiv i rózyczkę, a tak to kicha.:shocked2:
 
Aniu- najlepsze zyczenia dla synka!!!

a co do przytulanka w czasie ciazy, to my się z meżem przytulalismy do 7 mc :-), po porodzie jak tylko lekarz mi zezwolił czyli po 3 mies po porodzie i jak sie nadżerka zagoiła. W sumie tylko 5 mies abstynencji ale ciężko było.

Ale te dni szybko lecą.. 6 karmienie, 8-16 praca, 17 obiad 18-20 spacer, 21 kolacja kąpiel i 22 spanko.... i tak dzień w dzień
Moja córeczka 1 rok i 3 mies zaczyna podskakiwac na dwóch nogach :-), ale to smiesznie wygląda hihihi... w lipcu jedzie na cycowy odwyk, jak ja to wytrzymam ech....
 
witam !!!

Aniu, wszystkiego naj, naj, najlepszego dla synka, w pierwsze urodzinki :tak::-D:tak: a Tobie również na półmetku do narodzin :tak::-D

Medio, a te badania robiłaś Sobie w Polsce ??? :-) ale i tak jesteś pod dobrą opieką ....

czy Wam też BB chodzi dzisiaj jak po grudzie ......:szok::szok::szok:

a ja od dzisiaj do niedzieli znowu sama, M jedzie na kwaterkę na obóz harcerski do byłego szczepu, w którym działał będąc na studiach :tak::-D a w przyszły weekend wybieramy się do nich na wypoczynek i jak pogoda dopisze to zostane dłużej ( taki przedłużony weekend) :tak::-D a dzisiaj jeszcze idę z małym do fryzjera, umówiłam się na 15.00 ( bo bez umówienia ciążko) a mam w pracy inwentaryzację, a babka przyjdzie dopiero ok. 11.00, a chciałam wyjść z pracy ok. 14.00 i nie wiem czy się wyrobimy ..... to tyle co u Mnie :cool2: a pogoda śliczna, słoneczko i niebo bez chmurne
i Medio słoneczko dla Ciebie
 
Jarzębinko cudne słoneczko, ślicznie dziękuję. Buziaczki dla Ciebie.
A badanek na cukier jeszcze wogóle nie miałam, ale w Polsce sobie sama prytwatnie zrobię jak mi tu nie zrobią do tej pory.
53780.JPG
 
hej wam
Dzien dobry...
Ja dalej gdzie,hehe,,na wsi
Synek w oknie siedzi i bajki oglada,,zaraz pewnie bedzie chcial isc na dworek..

A moja siora rano na kawie była i ciagnie mnie dzisiaj na plaże,aby dzieci sie wybawiły,,tylko ciotka ciekawe czy pojedzie tzn szwagierka,bo jej maz non stop ma jakies objekcje,,standardowo....ehhh

U nas sauna gorac i wogole bomba,,,moglismy my jechac na wczasyw tym tygodniu,,a nie za dwa,,ehh potem pewnie pogda sie spsuje i bedzie do kitu...
 
U nas sauna gorac i wogole bomba,,,moglismy my jechac na wczasyw tym tygodniu,,a nie za dwa,,ehh potem pewnie pogda sie spsuje i bedzie do kitu...

nic nie będzie do kitu, będzie piękne lato tego roku, zobaczysz, w końcu kiedys musi być u nas to lato :tak::-D:tak: ja juz też z utesknieniem czekam na urlop i na słoneczko, więc bez takich .....

pixella, wytrwałości :tak::-D:tak: jesteś dzielna babka i na pewno sobie poradzicie :-D:tak:

Medio, a przystojny kawaler Wam rośnie :tak::-D
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja dziś jestem załamana :-( Krzywa wyszła źle . Na zero 130 a po 75g. glukozy po 120 minutach 148 (norma do 140) :-( Dostałam skierowanie do :
1. poradni diabetologicznej ( jutro pójdę się zapisać - mam nadzieję że mnie szybko przyjmą , bo podobno czeka się nawet miesiąc , a prywatnie nikt nie przyjmuje)
2. Wojewódzkiej poradni patologii ciąży przy Klinice ginekologiczno - położniczej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ( tam mają mnie prowadzić do końca , a jak z cukrem i ciśnieniem będzie źle to tam też będę mieć cc )
Z tego wszystkiego ciśnienie mi skoczyło i głowa mnie boli . Idę się położyć.:-:)-:)-(
 
Do góry