reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam!
U nas dziś słonecznie, w poniedziałek mam wizytę u położnej i już się wnerwiam, bo jak znowu będzie się tak zachowywać to wrrr, chyba zmienię na inną.
Beatko pisz co dziś porabiasz, zakupy?

A ja bym sobie pojechała na polską wieś, ach jak czasmi piszecie,że jesteście na wsi to aż mi sie marzy też tam być.
 
reklama
cześć laski

Medio dziś byliśmy na ostatnim płukaniu zatok, zaraz idę do Biedronki po jakieś jedzenie.

pixella no to nieciekawie z tym cycem, trzeba małą odzwyczaić.

Ewcia długo jeszcze będziesz siedziec na wsi?????

A u nas brzydko, pogoda się popsuła- jak zwykle.
 
moje babcie co tydzien przechodzą załamanie nerwowe po karmieniu małej i ciagle mnie straszą, że juz nie przyjda w pn jak je wika zupa opluje... w weekend im przechodzi na szczęście...

a może jakis żłobek, albo chociaż taki na kilka godzin dziennie ....:tak:

A u nas brzydko, pogoda się popsuła- jak zwykle.

u nas dzisiaj mniej słonecznie, bo chmurki naszły, ale nadal ciepełko :tak::-D
 
Ech dziewczyny, tak jak pisałam wczoraj od 20 lipca mała jedzie na odwyk na tydzien do dziadków.
W nocy wyglada to tak... Mała siada w nocy na łózku i wyje przeraźliwie puki jej nie wezme do cyca. Potem ssie 10-15 min i puszcza i spi dalej, jak nie dostanie to dotąd wyje az sie rozbudzi a wtedy mam z nią jazdę od 4 rano a przecież w pracy nie moge być nieprzytomna... po pracy jak mnie zobaczy wyje od drzwi, nawet nie daje umyc rąk, łapie prowadzi na kanapę, siada i czeka wyjąc non stop. Jak nie dostanie wali rekami, wije się po podłodze i rozpacza. 10-15 min cyca i dziecko szczęśliwe... wiem, to mój błąd, ze na to pozwoliłam, ale jak przychodze steskniona z pracy to chce widzieć jej usmiech a nie zapłakane oczki
 
Ech dziewczyny, tak jak pisałam wczoraj od 20 lipca mała jedzie na odwyk na tydzien do dziadków.
W nocy wyglada to tak... Mała siada w nocy na łózku i wyje przeraźliwie puki jej nie wezme do cyca. Potem ssie 10-15 min i puszcza i spi dalej, jak nie dostanie to dotąd wyje az sie rozbudzi a wtedy mam z nią jazdę od 4 rano a przecież w pracy nie moge być nieprzytomna... po pracy jak mnie zobaczy wyje od drzwi, nawet nie daje umyc rąk, łapie prowadzi na kanapę, siada i czeka wyjąc non stop. Jak nie dostanie wali rekami, wije się po podłodze i rozpacza. 10-15 min cyca i dziecko szczęśliwe... wiem, to mój błąd, ze na to pozwoliłam, ale jak przychodze steskniona z pracy to chce widzieć jej usmiech a nie zapłakane oczki
Może jej pokaż,że jak ssie cyca to Cię boli i wytłumacz,że to datego,że jest juz za duża, jak zobaczy,że "płaczesz i krzyczysz" jak ciągnie cyca może z czasem;-) sie jej odchce, tak koleżanka robiła i pomogło.
 
Byłam dziś u gina we wspaniałej placówce lux-med wawa i powiem, ze było okropnie. Lekarka niemiła i mało kompetentna (mówię bo mam porównanie).
Nie załozyła mi karty ciąży, nie dała mi skierowania na betę... a jak zapytałam czemu, bo jesli jestem w ciazy to potrzebuje zaświadczenia do pracy powiedziała, ze da mi po pierwszym usg czyli w połowie sierpnia... wtedy bedę w 12 tyg już... czyli co do tamtego czsu w ciaży nie jestem? a co jesli zaslabnę??? Co z siedzeniem po godzinach???
Nie pytała o choroby, nie zważyła nawet...totalna olewka...Jak sie zapytałam kiedy moge przyjsc zobaczyc czy bije serduszko to mi odburkneła... a co pani nie wie? przeciez juz pani rodziła... Jak dla mnie totalne dno i szkoda mojego czsu i nerwów, i niestety firma płaci za utrzymywanie takich lekarzy....
 
Byłam dziś u gina we wspaniałej placówce lux-med wawa i powiem, ze było okropnie. Lekarka niemiła i mało kompetentna (mówię bo mam porównanie).
Nie załozyła mi karty ciąży, nie dała mi skierowania na betę... a jak zapytałam czemu, bo jesli jestem w ciazy to potrzebuje zaświadczenia do pracy powiedziała, ze da mi po pierwszym usg czyli w połowie sierpnia... wtedy bedę w 12 tyg już... czyli co do tamtego czsu w ciaży nie jestem? a co jesli zaslabnę??? Co z siedzeniem po godzinach???
Nie pytała o choroby, nie zważyła nawet...totalna olewka...Jak sie zapytałam kiedy moge przyjsc zobaczyc czy bije serduszko to mi odburkneła... a co pani nie wie? przeciez juz pani rodziła... Jak dla mnie totalne dno i szkoda mojego czsu i nerwów, i niestety firma płaci za utrzymywanie takich lekarzy....
Dno do kwadratu.Ja bym tam już nieposzła.
 
Witajcie kochane Kobitki.
Ja się dziś troszke narobiłam bo zaczęłam malowanie domku, a że jest tego sporo to tez sporo roboty mnie jeszcze czeka.
Co do odstawiani dziecka od piersi to moja koleżanka tłumaczyła synkowi że ma małą dzidzię w brzuszku i teraz dla niej musi byc mleczko a duże dzieci jedzą już same. Tylko ze jej synek był chyba troszke starszy takiej małej panience to pewnie nie da się wytłumaczyc, ale miejmy nadzieję że odwyk u dziadków da efekt bo inaczej za 8 miesięcy będzie walka o cyca. Miłego wieczorku.;-)
 
reklama
Do góry