reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam
Mama
moze i byc i "kakało";)))
kawa.gif

A co Ty sie tak "wyrywasz" tu i tam i potem cie przewiewa:)))) Otulaj cipło tą swoja piczke:))))):-D
Jesooo ja bym zdechal od wyrywania tam......

Agagsm
Macius juz 2 tyg chodzi
Jest bardzo zadowolony, poziom dla niego, dzieci poznał i ma nawet "bliską kolezankę Julie:))))
Julia bardzo polubiła sie z mackie, , razem sie bawią i chodza za rączkę:)))
Fajnie to wyglada..do tego ona taka sliczna dziewczynka z dlugimi włoskami:))))
Co do szkoly...to super, we wtorek byli na warsztatach czytelniczych w empiku:))
a jutro beda robic z pania wychowawczynia sami podwieczorek z przetworów domowych ktore przyniosą:)
Naprawde jestem zadowolona, Maciuś tez:))) nie załuje decyzji o przeniesieniu!

Piranho
Pamietasz jak tu na forum wklejałam zdjęcie usg mojej kolezanki-dziecka..
Pamietasz nuba- ocenialysmy,
Potwierdzilo sie- bedzie miala dziewczynkę!!!!!

Co ja to jeszcze miałam....
AAAA od listopada idę na fitrness z moja kolezanką (sasiadka):)
bede machac nogami:)
slonik.gif


Dziewczynki czy któraś z Was potrzebuje np krzeselka do karmienia lub nocnika fisher price?
chce to sprzedać...mam duzo zabawek i innych rzeczy bede stopniowa robila aukcje i wklejała Wam. Nie chodzi o reklame a Wam sprzedam taniej niz na allegro. Zawsze mozemy sie dogadac.
Aha mam tez takie specjalne nosidło dla dziecka ktore zaklada sie na plecy i np idzie w gory dziecko w nim siedzi..i ono jest nowe z metkami, kiedys kupislismy w sportowym sklepie i nigdy nie uzylismy.
 
Ostatnia edycja:
Aga, no tak, czerwcowych jak moja Kaja :-D, moje szare komórki dziś nie współpracują ;-)

Czarodziejko, jasne, że pamiętam, czyli teoria dotycząca nubów działa :-) A chciała chłopca czy dziewczynkę czy obojętne jej to było? :-)
 
Dzień dobry dziewczyny:-)

Jak zawsze jesteście kochane i niezastąpione:*:*:* Po wczorajszym przepłakanym dniu, jak tak sobie Was poczytałam, Wasze rady i doświadczenia w materii leżenia w ciąży, to staram się pozytywnie myśleć. Szczerze powiedziawszy, to temat jest dla mnie tak trudny i bolesny, że nawet jakoś nie jestem w stanie myśleć, że będzie inaczej niż dobrze. Ja po prostu boję się dopuścić myśl o najgorszym do siebie.


Ja właśnie skończyłam pisać list dla męża, bo musi dzisiaj zabrać Nikusię do dermatologa. Ona ma AZS, a na tę wizytę czekam od 8 miesięcy. Z wiadomych już względów, ja nie pojadę. On wiadomo, dogada się jakoś, ale jednak szczegółów nie wie i stąd ten list. Szkoda mi, że ja nie mogę pojechać, ale trudno. Dla syncia wszystko.


Mama
pozdrów Martuchę i jej syncia od cioteczki z bb;-)

Kate
z tymi lekami w czasie karmienia, to fakt, lepiej nie brać. Jeśli jednak będzie bardzo źle, to również dla dziecka jest to nie dobre. Uważaj tam na siebie. Bacznie obserwuj i mimo wszystko staraj się jak najwięcej odpoczywać. W tej chwili wszystko inne jest mniej ważne od Twojego zdrówka.

Aga super, że mąż jednak przeprosił. Już nawet nie chodzi o te staranka, ale wiesz, ogólnie tak nie fajnie, jak się człowiek dąsa na siebie wzajemnie. Poza tym, nie to, żebym była wścibska, ale Ty chciałabyś kolejną dziewczynkę? Pytam z czystej ciekawości:-p

Piraniu fatalnie, że masz kiepskie samopoczucie. Ja w takich chwilach, to nawet nie umiem czerpać radości z dni spędzanych z moimi szkrabami. Może to ta pora roku? Ja chyba najbardziej nie lubię listopada, bo zawsze jest taki ponury i ciągnie się jak cholerka. A jak mi przychodzi siedzieć z dziećmi całymi dniami, to już w ogóle....Pocieszę Cię tak samo, jak siebie, czyli że czas szybko biegnie i nim się obejrzysz znowu będziesz pełna energii:tak:


Pozdrawiam Was i ściskam strasznie mocno:happy: Miłego dnia!
 
Dziewczyny witam i znowu tylko na momencik. Wczoraj wieczorem miałam bliskie spotkanie z muszla a od rana mam mega mdłości . Do tego mąż zażyczył sobie na obiad fasolke po bretonsku i gotuje ale przy tych mdlosciach wyobrazcie sobie jakie to dla mnie wyzwanie ;)
Co chwilę sie kładę bo tak mnie mdli że aż zawroty głowy mam. A za godzinę muszę jechać po Julka do szkoły.
Gips ma zdjęty ale z wf-u zwolnienie ma niestety do końca listopada :(

Przepraszam że tylko o sobie dziś ale chciałam zostawić znak życia a jak mi sie uspokoi z tymi mdlosciami to będę wiecej zaglądać. Kurde z chłopakami takich nie miałam
 
Magda: ano dziewczynkę bym chciała drugą ze względu na Miśkę i ciuchy+zabawki po niej - ja wszystko nowe kupowałam, bo dziewczynek nie mamy w rodzinie takich małych - rzeczy niektóre jak nowe, zabawek sterta - żal mi, bo jak chłopak będzie to znowu kupowanie od nowa wszystkiego. Ale jak druga by była dziewczynka to obowiązkowo trzeci chłopak, bo m. chce chłopca i wtedy będę ciebie ścigać z poradami :-D mi się wydaje, że łatwiej chłopca ustrzelić niż dziewczynkę, ale co ma być to będzie, w zasadzie to najważniejsze, żeby zdrowe było i donoszone, bo jak znowu będę miała ponad 2 cm rozwarcia w połowie ciąży i leżenie to ciężko będzie:zawstydzona/y:
nullka: no widzisz - nie miałaś wcześniej, bo w ciąży z dziewczynką nie byłaś, a teraz jesteś to ci dokuczają mdłości! :)
piranha: trzymaj się - dni szybko lecą, jak wstaję o 6 rano i jest ciemno to też mi się nic a nic nie chce i chętnie bym miała dzień świstaka, ale nie da rady, wiec zbieram się do kupy, bo wyjścia nie mam...
 
witam i ja :-) z kawusia ;-)

no widzisz Magda, my ci tu wszystkie pomozemy, jak trzeba bedzie to pocieszymy, glowka do gory ;-)

Mama jak milo ze zagladlas :-) odrazu buzka sie usmiecha :-)
no juz nie moge sie doczekac tych staranek :tak:

Nullka oby tej objawy byly na coreczke :-) zebym tylko wiedziala ze bede miala corke to moge miec te mdlosci nawet 9 miesiecy :-D

Piranha cale szczescie ze trafilam na to wasze forum :tak: dziekuje za odpowiedz ;-)

Kate zdrowka zycze ;-)

Aga, Kinga trzymam &&&&&&&&&&&&&&& aby wasze staranka zaowocowaly ciaza :-)
 
Piranha to bedziesz wyłapywać kuny mówisz? uważaj tam tylko aby cie jakaś nie użarła. A co do samopoczucia to czasami są gorsze dni, wiem po sobie bo bywa tak że NIC mi sie nie chce i jestem do niczego całkowicie. To mija! 3maj się ryba
 
reklama
Do góry