reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kinguś ja na Twoim miejscu działałabym dzisiaj:-) bo moim zdaniem to jest test pozytywny, nie zmarnuj tego;-)

truskafcia ja wiem, że może kiedyś się uda.. ale każda taka wiadomość sprawia, ze nadzieja, którą jeszcze w sobie mam, się kurczy... i zaczyna mi brakować siły do walki.. i to jest najgorsze.. a tak strasznie chcę być w ciąży i urodzić zdrowe dzieciątko
 
reklama
Hej dziewczyny!!

Patrysia gratuluję z całego serca zdrowego i kochanego synusia!! Wracajcie szybko do nas;-)

Wiecie co strasznie źle się czuję...boli mnie w podbrzuszu jak na @ i (.)(.) mam już sporo większe i mnie bolą i swędzą...ja pamiętam że przy synku zaczęły mnie boleć w okolicach 6 tygidnia a teraz już...w pt ide do gginka ale tylko po receptę na dupka bo powiedział że takie bóle mogą świadczyć o tym że macica się rozrasta ale dla spokoju zaleciłby dupka...co myślicie o tym??

Co do owulki to u mnie na pewno były działania przed w trakcie i po zobaczymy co nam wyjdzie reszta warunków była spełniona, bardzo bym chciała żeby była to nasza Niuńka;-)

Aha wizytę mam w okolicach 8 tygodnia


Dziewczyny testu nie zamieszczę bo źle mi zdjęcie wychodzi na aparacie....a bladzioch jest a więcej już nie robię bo kasy mi szkoda a na betę się wybieram jutro.
 
Ewcik wiem i tulę i bardzo dopinguję...
Kinga ja bym działała dzisiaj :)
Noemi duphaston nie zaszkodzi, a jak może pomóc i gin zaleca, to chyba warto ;)
Natusia działaj działaj :) dziękuję, ja nadal na rozdrożu hehe czasem w głowie synek czasem córa..poczekamy i się przekonamy :)

a teraz łapcie :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

lece do kąpieli...
 
jejku dziewczyny jak ten czas szybko leci :szok:

juz prawie pora do spania a jeszcze mam pare rzeczy do zrobienia :-( kurcze nie lubie odkladac czegos na jutro

Natusiu jak mi ciebie szkoda :-( tez mialam kiedys taki okres ze ciagle lapalo mi gardlo wiec wiem co czujesz :-(
tak bym chciala zeby te chorobska juz sobie od was poszly... trzymam zatem &&&&&&&&&&&&&&&&

truskafffka mowisz ze MALA fikala? :-):-D no pewnie dobrze jej tam u mamusi w brzusiu :tak:

Noemi to szybciutko u ciebie te objawy, chetnie bym troche wziela :-D no mam nadzieje ze do konca roku zdaze zaciazyc :-)

dziewczynki a widzialyscie ta lampe solna ktora znalazlam? bardzo mi zalezy na waszej opini bo chcialabym sobie ja juz zamowic :happy:
http://www.ebay.co.uk/itm/Himalayan...185&pid=100015&prg=1006&rk=1&sd=230860128657&
 
Ostatnia edycja:
Marzycielko, kupiłabym zwykłą lampę o porowatej powierzchni, ta na USB z linka jest mała i wyszlifowana co zmniejsza efekt działania. Ta o kształcie kwiatu jest śliczna :-)

Karola
, oto suplementy:

Zalecane suplementy przy planowaniu dziewczynki, które powinna łykać kobieta:
- wapń w postaci cytrynianu wapnia (nie węglanu wapnia gdyż ten podnosi pH) 1200 mg dziennie w połączeniu z dietą, wapń obniża pH http://allegro.pl/now-calcium-citrate-100-tabl-i2671817670.html (zawiera już Mg)
- magnez 300 mg dziennie (ten w postaci cytrynianu czy asparaginianu jest lepiej przyswajalny jak tlenek magnezu)
- witamina C 500 mg dziennie, obniża pH http://allegro.pl/witamina-c-500mg-bioflawonoidy-dzika-roza-i2676099546.html
- tabletki żurawinowe, ekwiwalent 1500-10000 mg świeżych owoców dziennie, obniżają pH http://allegro.pl/naturalna-zurawina-koncentrat-4200-mg-100-kaps-i2610512258.html
- witamina B6 100 mg dziennie, podnosi progesteron, najlepiej przyjmować ją w preparacie typu B-Complex gdyż witaminy B powinny być ze sobą w równowadze, nadmiar jednych może powodować niedobór innych a np. niedobór witaminy B12 może być przyczyna poronienia http://allegro.pl/b-100-mega-kompleks-witamin-b100-b12-100kaps-tanio-i2649993907.html
- wszelkie zakwaszające preparaty typu Sylk (lubrykant stosowany tuż przed staraniami), Replens, Rephres, globulki zakwaszające, kwaśne irygacje itp.
- Sudafed, należy połknąć na kilka godzin przed współżyciem, obniża pH i wysusza śluz
- kwas foliowy 800 mcg dziennie
Mężczyzna powinien łykać Ca, Mg (w takich samych dawkach jak powyżej), witaminę C, żurawinę i kwas foliowy.
Preparaty mające wpływ na hormony to np. LicoRice Root (mężczyzna powinien łykać 450 mg 3 razy dziennie, może brać tylko 6 miesięcy a potem potrzebuje 4 tygodni przerwy, ten specyfik podobno obniża u mężczyzn testosteron i podnosi estrogen) oraz Saw Palmetto (kobieta powinna łykać dziennie 320 mg, podobno obniża testosteron i estrogeny a podwyższa progesteron, należy łykać tylko do owulacji, nie należy brać jeśli zażywa się Clomid).

Aga, trzymam kciuki! Mój M jak stwierdzi w duchu, że przegiął to zachowuje się jakby nigdy nic, słowo "przepraszam" przez gardło nie przejdzie ;-) Jeśli zadbasz o brak EWCM i niskie pH przed oraz po (sprawdzanie co 30 minut przez pierwsze 4h) aż do owulki (wiem, wiem, łatwo mówić :-D) to nie przejmowałabym się odstępem. A czy wieczorem czy rano - lepiej wtedy kiedy będzie więcej czasu na ewentualną korektę pH ;-), podobno działania wieczorne sprzyjają poczęciu dziewczynki.

Lola
, lampy solne wykonywane są z soli kamiennej a sól ta, dzięki przemianom fizykochemicznym na jej powierzchni emituje jony ujemne :-) Ilość emitowanych jonów ujemnych jest zależna od powierzchni jonizacji, a więc wielkości lampy i porowatości jej powierzchni. Jony ujemne mogą wpłynąć na polaryzację komórki jajowej, wiem to z forum in-gender :-), dziewczyny planujące córeczki noszą też np. biżuterię emitującą jony ujemne.

Ewcik
, piłabym te ziółka od dziś :tak:, naprawdę mam przeczucie, że owulka jeszcze Ciebie odwiedzi. Suplementy łykałabym nadal, miałaś przecież przerwę a poza tym najdalej w przyszłym cyklu zajdziesz w ciążę :tak:, ja w to mocno wierzę!

Czarna, implantacja może się zdarzyć nawet w 12 dpo, u Noemi spadek był dopiero w 10 dpo a drugi skok w 11 dpo, u mnie w szczęśliwym cyklu skok był w 10 dpo, u Ciebie dopiero 9 dpo, trzymam kochana kciuki! Sprawdzałaś sobie kiedyś z ciekawości progesteron w 7 dpo?

Truskafffko, super, że u córci wszystko w porządeczku. Twoje staranka były identyczne jak moje bo też zadziałałam 48 i 24h przed owu :-), chciałam poprawić w dniu owulki ale nie wyszło ;-)

natusia
, pewnie już nie przeczytasz ale działajcie dziś koniecznie a jutro poprawiny, trzymam kochana kciuki! Właśnie doczytałam, że podziałaliście :-), super! U mnie też w wyniku diety i suplementów zniknął EWCM a tempka również w dniu plusika już rosła (progesteron wzrasta jeszcze przed pęknięciem pęcherzyka).

Noemi, przy takich bólach lepiej na wszelki wypadek łykać dupka. Ja też na wizytę w obu ciążach umówiłam się około 8 tygodnia, dzidziolki miały już około centymetr długości a serduszka pięknie biły :-) Kciuki za jutrzejszą betę!

Magda, co u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.


Nie pisałam cały dzień, bo jakoś się ogarnąć nie mogłam. Rano byłam na tym usg jamy brzusznej. Ogólnie jest ok. Wątroba i nerki czyste. Niestety, ale rozejście się powiększyło o 2mm i ma 11,3mm, czyli 25 tc,a ja już przekraczam normę:no: Co gorsza, już nie wiem, co mam robić. Wyleguję się ile wlezie, oszczędzam, każdy mi w domu pomaga, a tu taka dooopa. Boję się, co będzie dalej skoro po tygodniu przybyło aż 2mm:szok::baffled:


Patrysiu przede wszystkim GRATULUJĘ Ci ogromnie, że wreszcie masz swoje szczęście przy sobie! Niech synuś rośnie zdrowo i wypełnia radością każdy Twój dzień:happy::happy:

images


Aga mam nadzieję, że topór wojenny z M zakopałaś i staranka zaliczone;-) Na pocieszenie dodam, że mi mojego męża udało się nauczyć tej trudnej sztuki, jaką jest mówienie słowa "przepraszam":-p


Ewcik masz moje nieustające &&&&&&&&&&&&&&. Małymi kroczkami dojdziesz do celu;-)


Kate zdrówka Ci życzę kochana! Chociaż teraz zwolnij tempo odrobinkę


Martuchaa
dobrze, że jesteś. Trzymaj się kochana i wracaj do nas, bo mi tu kogoś brakuje:-p


Olum
ja robiłam ten teścik. Wynik miałam identyczny jak Ty, czyli dziewczynkowy, a spodziewam się chłopca. Wniosek? Osobiście nie wierzę w te testy:baffled: Daj znać koniecznie jutro i trzymam kciuki za Ciebie:-)


Truskafffka
super, że u maluszka wszystko dobrze. Oby tak dalej


Natusiu
strasznie Ci współczuję. Ja tak chorowałam w kwietniu. 5 tygodni! W końcu poszłam na zwolnienie, 2 tygodnie kolejnego antybiotyku i w końcu puściło na dłużej. Na pocieszenie Ci powiem, że właśnie po całej tej akcji z chorobą zaszłam w tę ciążę:-) Uważaj na siebie i w razie co, to weź jednak kilka dni wolnego.
U mnie kaplica. Boję się o maluszka. Jakoś jednak muszę dać radę:-(


Kinga dla mnie ten test jest pozytywny. Ja bym działała. Trzymam kciuki kochana &&&&&&&&&&&&&&&


Noemi mnie w ciąży z Nelcią cycki strasznie bolały już po owulacji. Pamiętam, że przez pierwsze 3 miesiące ciąży spałam z taka poduszką, serduszkiem i przyciskałam ja do piersi, bo tak mi dawały czadu. Bóle brzucha jak na @ są normalne. We wszystkich 3 ciążach je miałam. Powodzenia jutro na becie. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&


Marzycielko
mi się podoba ta lampa w kształcie kwiatu:happy:


Piraniu
dziękuje kochana za pamięć:*


Oczywiście pozdrawiam całą resztę!
 
reklama
Do góry