reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

KOCHANE MOJE BABECZKI !!!
Truskaffcia,Kasiauk,Agulek,Tasha,Misia i reszta ekipy

bardzooo dziękuję za życzenia jesteście kochane i niezastąpione ;)

Pirania -aparat w dłoń i uwieczniaj usmiech Kai:))


mnie okropnie boli głowa ..musiałam się chwilę zdrzemnąć..
Bono ledwo żyje;/

moja mama dzwoniła i pierwszy raz weźmie mi dzieci do siebie (200km ode mnie) i to ...na 2 tygodnie:szok:
co ja będę robić w tym czasie..pracuje tylko 3 dni w tyg ....

chyba będziemy z Tomem dziecko robić..
może jakieś kino...

trza pomyśleć ....
idę przed dom ,tam mam cień ..dzieci lepią z plasteliny ,zjadły lody.
ja kawa i czekam do wieczora ,żeby pójść spać...
 
reklama
Kasiu, dzięki za tak miłe słowa :-* Jak test wyjdzie pozytywny to jeszcze łykaj w tym dniu i w kolejnym a potem odstaw wszystko (syrop, wiesiołek i cynk).
 
dziewczynki pranie zrobione, domek posprzatany, mala juz lepiej.... dzieki syropkom przeciwgoraczkowym ale juz bawi sie, trawke ze mna skosila tak wiec jest juz coraz lepiej.... zobaczymy jak nocka bedzie sie zapowiadala
Teraz uciekam bo mnie juz wola...
zolta-deska-do-prasowania.gif


Piranha dziekuje i wysylam DHL-em wielkie buziaczki
 
hej kochane

Jejku ile tu smutnych wieści dzisiaj. Ewcik, Kinga bardzo mi przykro, naprawdę:-( Naprawdę nie rozumiem dlaczego takie rzeczy się zdarzają i to w rodzinach, które chcą mieć dziecko i pokochałaby je najbardziej na świecie. Aż się rozpłakałam na tą całą niesprawiedliwość.

Mama, dla Ciebie oczywiście happy birthday!!! Nie muszę pisać czego życzę Ci najbardziej, bo Ty wiesz:-) Moi chłopcy też byli z babcią w tym roku 2 tyg nad morzen i choć bardzo tęskniłam wierz mi, taki odpoczynek naprawdę się przydaje.

Tasha, mnie czop odszedł przy starszym synku, to był właśnie taki śluz, z tym, że u mnie był podbarwiony krwią. Dwa dni później urodziłam dziecko. Z tego co wiem czop świadczy o nadchodzącym porodzie, który to poród następuje maksymalnie do kilku dni po odejściu czopu. Może lepiej skonataktuj się z ginem co on sądzi na ten temat?

Truskaweczko nasza kochana witaj po urlopie, brakowało Cię tutaj, teraz osobiście- gratulacje z okazji dwóch kreseczek.

Czarodziejko, smakował drink wypity za mnie? Mam nadzieje, że kiedyś się doczekam, że wypijemy razem:-)

Natusia, jak się czujesz?

pozdrawiam Was wszystkie

aaa ja też pomyślałam, że Misia jest w ciąży, ale przecież coś by napisała wcześniej myślę. Dziewczyny-Misie, niech któraś da avatarka, albo jakiś suwaczek. Ja też mam podobny nick z Patrysią ale zupełnie różne suwaczki, więc chyba nikt nie ma problemu z odróżnieniem

Piranha, pierwszy uśmiech bezcenny wynagradza każdą ciężką chwilę. Jak czytam co piszesz to nie mogę się już doczekać aż zobaczę moją małą.:-)
 
aaa ja też pomyślałam, że Misia jest w ciąży, ale przecież coś by napisała wcześniej myślę. Dziewczyny-Misie, niech któraś da avatarka, albo jakiś suwaczek. Ja też mam podobny nick z Patrysią ale zupełnie różne suwaczki, więc chyba nikt nie ma problemu z odróżnieniem
hehe to fakt podobne nicki mamy :))

TASHA tak wyglada czop:)ale z tego co ja wiem jak nie jest podbarwiony krwią to nawet po 3-4 tyg.dopiero albo za kilka dni poród ale tak czy siak oznaka porodu i też bym skontaktowała sie tym bardziej ze mas zmieć cc...
 
no widzisz Patrysia, to ja nawet nie wiedziałam , że jest inaczej jak czop jest podbarwiony krwią lub jak nie jest. I to by się zgadzało, bo mój był i niedługo po tym urodziłam. Trzecia ciąża a człowiek dalej się uczy:-)
 
Mama z Okazji Twojego Swieta, zycze Ci by:
Wszystko, co było Twoim marzeniem,
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
 

Załączniki

  • 182154_10150916346865286_318219775_n.jpg
    182154_10150916346865286_318219775_n.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 13
reklama
Martika jak się czujesz?
Po dzisiejszych wiadomosciach kiepsko... :-(bo sie boje o maluszka.. a tak poza tym, to ostatnio sie chwalilam, ze nie mam mdlosci to wziely i mnie napadly ;-)naszczescie nie tak straszne jak przy dziewczynach, szybko sie mecze ale przezyje i mam nadzieje, ze bede 2 w 1 conajmniej do polowy lutego ;-)
A ty truskaffko jak tam? kiedy pierwsze podgladanie?
 
Do góry