reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej wam laski

dla nowo zaciazonych gratulacje i spokojnej ciazy zycze

pirania super synus

andzik w ciazy ma sie doły i ludzsie potrafia je polebic

daria ody po lekach wszystko sie uspokoiło

miłego dnia laski

a mam pytanie skoro starajac sie o dziewczynke nie mozna pic herbaty co co wy pijecie prosze o pomoc

łapie mnie przeziebienie mam katar kaszel i goraczke

mama wracja do nas

kosmo jak tam synus? w domu juz jestescie?
 
reklama
hej dziewczynki, nie było mnie parę dni, a tu takie super wieści!!! Gratuluję- Ewcik i Kociatka, trzymamy kciuki za zdrowe córeczki:-)
A nowych miejsc dla staraczek na pewno nie zabraknie. W kolejnosci do rozwiązania Tasha i ja a potem Daria i Patrysia, więc do roboty dziewczynki!
Mama gdzie Ty się podziewasz?! Napisz choć słówko bo się denerwuję, a wiesz, że ciężarnych nie wolno denerwować
Andziak, ja Cię rozumiem i mocno przytulam. Część ludzkich uwag wynika z chęci jakiegoś pewnie pocieszenia, ale ja nie mam złudzeń , część jest po prostu złosliwa, tacy są ludzie niestety. A żeby zagrać im na nosie- na zewnątrz bądź po prostu mega szczęśliwa, nawet jeżeli w środku serduszka tak nie jest. Nie daj im satysfakcji! Zobaczysz w końcu przestaną gadać.
Tasha, jak się czujesz kochana? Ja bardzo dobrze, ale na wagę nie staję:-) w poniedziałek mam gina, zobaczymy czy moja ewelinka sie odwróciła. Jeżeli nie, to zacznę sie powoli psychicznie przygotowywać do cesarki. Muszę kupić jakąś komodę i pościel do kołyski. Ubrań na razie nie kupuję za dużo, jak się mała urodzi to wtedy zaszaleję. Wózek mam jeszcze po chłopakach- quinny buzz, dokupiłam teraz gondolę, jeszcze adaptery zostały. Nie byłam z niego jakoś specjalnie zadowolona, ale to tylko na parę mies, potem z powrotem wyląduje u babci, a my chcemy maclarena, już go mieliśmy i osobiście uważam, że to najlepsza spacerówka na świecie. I to tyle.
Missbella, gratuluje córeczki of course!
Miłego dnia dziewczynki
 
Hej:-)

Pierogatko pisz do mamy!! Martwimy się o nią i chcemy wiedzieć co się dzieje...

A Gal ?? Co z Nią??

Merylin co u Ciebie?? Też się nie odzywasz, jak się czujesz??

Piranho słodki ten Twój Krzysiu. Buziaki dla Niego:tak: Jak Kaja?

MIłego dnia Kochane :-)
 
pisz pisz zapytaj co u niej..... powiedz że sie martwimy bo dawno nie była...... Pozdrów!!!! :) :tak:


Gal też dawno nie było.... :(

MISS gratuluję Ci córeczki!!!!! przeoczyłam widzisz sorki... ciesze się Zobacz załącznik 478761
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam
Kociatka super wieści z rana - serdecznie Ci gratuluję i zdrowej spokojnej ciąży życzę :-)

Andziak ja Ciebie naprawdę rozumiem i nie jest dla mnie dziwny Twój stan. Bo ja doły mam i bez ciąży a Ty nie dość że jesteś w ciąży to jeszcze te głupie komentarze ludzkie. Wiem że łatwo mi gadać ale wiem że takie teksty albo trzeba zlać albo odparować jakimś super inteligentnym tekstem żeby zamknąć jadaczkę tym ludziom.
Trzymaj sie kochana - tulę mocno

edi4110 u każdej osoby tempka może być różna - ja np. przed skokiem zawsze mam 35,6-35,9 a po skoku powyżej 36 czyli 36,2-36,7, ale znam dziewczyny które po skoku mają blisko 37 więc każdy inaczej.

Czarodziejko super że z Maksiem już lepiej - oby tak zostało :-)

Piranha Twój synek jest cudny :-) fajny mały rozrabiaka ??? Mój to jak jesteśmy gdzieś to Anioł kazdy wychwala go pod niebiosa , ale tylko przekroczymy próg domu i jazda na całego wszystko na NIEEEE , ale są oczywiście momenty rozczulające na maxa i mamusia o wszystkim zapomina ;-)


U nas jutro oficjalne pożegnanie starszaków (wczoraj sie dowiedziałam że nawet poloneza będą tańczyć) w przedszkolu. Nie mogę uwierzyć że niedawno Julek szedł z płaczem do przedszkola mając 2 lata i 4 miesiące a teraz już ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE WITAJ SZKOŁO Normalnie SZOK

Hehehehe wczoraj Julek mówi a Kuba to powiedział że bedziemy tańczyć Małego Fiata - i po tym tekście dopiero skapnęłam sie że bedzie Polonez tańczony bo tak to nawet sie nie wypucował.

A dziś miałam mega koszmarny sen - że porwali mi Julka i zadzwonili z informacją że go zabili i zakopali. Obudziłam sie z płaczem MASAKRA
Skąd takie sny sie biorą często sie zastanawiam - żadnych filmów w tym temacie nie oglądałam i wogóle.

Dobra zmykam ogarniać chate i piec biszkopt na tort - bo synek sobie zamówił na pożegnanie przedszkola że zaprosi babcie i dziadka oraz ciocie i moje siostrzenice na tort . Nie mogę odmówić jak synek prosi ;-)


Tak tak koniecznie piszcie do mamy
 
Ostatnia edycja:

Ja już mykam do domku....
Jutro się pojawię a może i jeszcze dziś się uda
Czeka mnie zakupowe popołudnie dziś
Zostawiam Wam kwiatki:)
Pa dziewczynki

 
reklama
hejka

ja jakaś nie w humorze, za dużo pracy, za mało czasu z moimi chłopakami...nie lubię tak

piszcze koniecznie do Mamy jejkuś...jak jej brakuje...
i Gal..mam nadzieję że zajrzy
Marylin
też zniknęła :(

Kociatka :D Wielkie Gratki :D
Piranha Krzysio słodziak z diablikiem w oczkach:-)

czekam na ten dzień kiedy będę mogła sie dwoma kreseczkami pochwalić..ehhh....
 
Do góry