reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Moj dol nie tylko ludzkim gadaniem spowodowany.Coz dlugo by pisac.Trzymajcie sie. Ja dzis mam pozegnanie Bartka z przedszkolem.

A co do czekania na wnuczke ja nie czekam.Bo u mnie to pragnienie Zosi to nie tylko chec kupowania rozowych sukienek.A wnuczka i corka to dwie rozne sprawy.Wychowywac jej nie bede przynajmniej nie mam zamiaru byc wscibska tesciowa
 
reklama
truskafffka ten dzień napewno nadejdzie tylko pewnie w najmniej spodziewanym momencie i w swoim czasie który gdzieś jest zapisany ;-) Trzymam mocno kciuki za Twoje dwie kreski - oby pojawiły sie jak najszybciej.

Tort w połowie zrobiony - zostało tylko sklecić go w jedną całość bo tort robie ananasowo-kokosowy :-)
Teraz łapie sie za odkurzacz

Andziak w takim razie oby dół szybko minął i wszystko sie poukładało po Twojej myśli.

Właśnie Gal, Marylin i Mama oczywiście - gdzie jesteście????? Co u Was?
 
Ostatnia edycja:
Witam
Jestem dzisiaj padnieta, bo mało spałam, i jeszcze ta pogoda paskudna.
Truskafffka doczekasz sie dwóch kresek i to bardzo szybko !!
mama wracaj !!!!
Patrysiak trzymama &&&& zeby małą sie obróciła
Nulka mnie tez przeraza jak ten czas ucieka dopiro byłam w ciązy z Alanem a juz ma ponad 4 miesiące i juz prawie siedzi, to jest prawda, ze najlepiej po dzieciach widac jak ten czas leci
Andziak mnie tez wszysty mówili ze teraz dziewczynka by sie przydała a nie chłopiec ( jak byłam z Alanem w ciązy) i niektórzy mi nawet współczuli, tylko ,że ja sobie z tego nic nie robiłam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki,
u nnie rano deszcz a teraz piekne sloneczko, uffff jak goraco :-)
Wrocilam do domki, zrobilam kawke, poczytalam i lece sprzatnac domek i moze jakies pranko wlacze...
 
kochane jesteście dziękuję za podanie ręki i wyciąganie z dołka, no niestety...czasem optymimz mnie opuszcza, tak bardzo cieszę się na wieść że udaje się wam zaciążać..i jednocześnie boli...że jeszcze do was nie dołączyłam. Ale ..wydziergamy swoje cudo ;)

no i tęsknię za tym moim łośkiem, on za mną też, dwonią chłopaki do mnie..ehh byle do jutra ;)

Andziak..tulę, więcej nie mogę. Tak bardzo trzymam kciuki za spokój u Ciebie, za chwile szczęścia. Trzymaj się
Pierogatka dzięki za wysłanie smska :) czekamy na wieści :)
Katy oj zapierdziela ten czas nieludzko:szok:
nullka szacuneczek za torta, ja i moje lewe ręce..poddają się w takich kwestiach:baffled:
 
Sms od mamo05:
"hej kochana....właśnie skończyłam kosić ogród, rano zrobiłam sernik i właśnie wcinam z kawką. Zaraz jadę po dzieci ...wiesz- nie chciałam pisać na forum, że odchodzę bo nie chciałam , żeby mnie babeczki zatrzymywały - wiesz o co mi chodzi?? ... po tamtym cyklu gdy byłam pewna że się udało czuję się jakbym dostała w twarz od losu....muszę odreagować, odsapnąć od myślenia o jednym bo się duszę....jeśli babeczki się o mnie martwią to przekaż tego smska na bb, ja kompa nie odpalam ...napisz, że wszystkie ściskam i tęsknię okrutnie, ale musze tak ....jeśli któraś zaszła pogratuluj proszę. jeśli Kosmo urodziła to równiez pogratuluj .....mimo, że tesknię za Wami to MUSZĘ odpocząć od tematu. buziak za smska, Krzysia"
 
Pierogatko dziekuje za wiadomosc od mamy

mama nie pisz takich rzeczy tylko wracaj, kazda z nas lapie dola jak " franca " sie pojawia, ale jak wrocisz to zobaczysz ze fatum juz minelo i teraz wszystko idzie w dobrym kierunku. sa juz pierwsze nowe fasolki, tak wiec troszke czasu i pojawia sie nowe. Buziaki
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie... owulacja jest wtedy jak jest spadek temp czy pierwszy dzien wzrostu po spadku??? Jak wy to liczycie???? Jaka to jest dla mnie magia
 
Do góry