reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Monico- OMG jakie cudo..
Boziu sama slodycz takie dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!

MissBella
juz pięć jaj znioslam czekając n info....

Mama
co sie z Tobą skarbie dzieje..mam nadzieje ze to nie "dolina" jakas..a brak czasu...Mysle o Tobie!
 
Będę miała córeczkę !!!!!!!!!!
coreczka-10517599.png.jpg
 
Kochane dziękuję za kciuki, przydały się i pomogły :tak:

Z Malutką wszystko ok, rozwija się prawidłowo, na USG widziałam jak ssa swojego kciuka, boski widok...

Narazie jeszcze jestem w szoku bo wszyscy wróżyli mi chłopczyka aż sama w to uwierzyłam :-)

Piranha, Monico
śliczne córeczki, już nie muszę pisać że pozytywnie zazdroszczę bo będę miała własną Księzniczkę :-D

Dziękuję jeszcze raz :tak:
 
MissBella, GRATULUJĘ z całego serca zdrowej dzidzi i córeczki!!! Wiedziałam, że to będzie córcia, nub był wyraźnie równoległy do plecków więc nie mogło być inaczej :tak:

Córcia została dziś oficjalnie Kają Alicją :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!!

Miss gratuluję Ci z całego serca!!Od razu zobaczyłam twoją wiadomość, zazdroszczę Ci ale tak pozytywnie, że spełniło się twoje marzenie i mam nadzieję, że ja kiedyś też taką wiadomośc napiszę na forum.

Dziewczyny u mnie 13dc i na monicie narazie za wiele się nie dzieje, bo ostatnio miałam 2 pęcherzyki na lewym jajniku 10mm, dzisiaj są dalej takie same a na prawym janiku mam pęcherzyk 13mm, patrzyłam na mój poprzedni wykres i miałam owu w 19dc, kolejny monit w pt popołudniu, denerwuję się strasznie bo lekarz powiedział, że jeżeli nie będę miała owu to będzie stymulacja a ja już tak pragnę być w ciąży....smutno mi strasznie.Nie wiem co mam robić żeby się nie denerwować bo lekarz powiedział że mogę blokować się psychicznie...Ale jak tu się nie denerwować...
 
reklama
Piranha co Ty o tym wszystkim myślisz? Jest szansa jeszcze na owulację...:-(

W ostatnim cyklu była ładna owu trzeba było działać, ale się bałam bo bez przygotowania a teraz mam wszystko tylko nie owu:-(
 
Do góry